Sari la conținut

Buna �


Postări Recomandate

Erotici slapii aia. Si sa fi nefutut de o viata (cum e Idiotul Maxim), ti se ofileste pe loc.

Intra-devar doi in unul, bine zici. Un singur prost, tu, care dovedeste repetat, in postiungul de mai sus din pacate nu _doar_ de doua ori, cat e de oligofren. Dar luam doar doua exemple, sa respectam ce ai scris, dar mai ales pt. a nu te depasi, ca esti cam limitat.
Deci, Idioticus, singurul care se tot faleste cum si cat fute, esti tu. Chiar nimeni altcineva. Bineinteles, se faleste doar cel care fute doar cu gura. Poate asta a inteles Badboy gresit, de aceea tot iti da muie.
Apoi a doua, e chiar hazlie (dar orice prost e hazliu pana devine iritant, tu desigur ai trecut chiar si peste punctul asta, esti postiritant). Te-a depasit o propozitie simpla. (Cum ziceam, esti limitat, a fost greu sa intelegi mai putin de 7-8 cuvinte insirate.) Ma acuzi ca mie mi-e frica, pe cand eu vorbeam de tine. Pai bai, prostea, cine pula mea se vaicarea (apropo si cu vaicaritul) ca ce s-ar mai duce el sa futa moldovencele dar ii se tot intreba daca oare nu e prea mare riscul de Covid. Nu erai tu, desigur, era cealalta personalitate a ta, pana la urma sunteti inchisi amandoi in acceasi camera pe Marinescu.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Erotici slapii aia. Si sa fi nefutut de o viata (cum e Idiotul Maxim), ti se ofileste pe loc.

 

Intra-devar doi in unul, bine zici. Un singur prost, tu, care dovedeste repetat, in postiungul de mai sus din pacate nu _doar_ de doua ori, cat e de oligofren. Dar luam doar doua exemple, sa respectam ce ai scris, dar mai ales pt. a nu te depasi, ca esti cam limitat.

Deci, Idioticus, singurul care se tot faleste cum si cat fute, esti tu. Chiar nimeni altcineva. Bineinteles, se faleste doar cel care fute doar cu gura. Poate asta a inteles Badboy gresit, de aceea tot iti da muie.

Apoi a doua, e chiar hazlie (dar orice prost e hazliu pana devine iritant, tu desigur ai trecut chiar si peste punctul asta, esti postiritant). Te-a depasit o propozitie simpla. (Cum ziceam, esti limitat, a fost greu sa intelegi mai putin de 7-8 cuvinte insirate.) Ma acuzi ca mie mi-e frica, pe cand eu vorbeam de tine. Pai bai, prostea, cine pula mea se vaicarea (apropo si cu vaicaritul) ca ce s-ar mai duce el sa futa moldovencele dar ii se tot intreba daca oare nu e prea mare riscul de Covid. Nu erai tu, desigur, era cealalta personalitate a ta, pana la urma sunteti inchisi amandoi in acceasi camera pe Marinescu.

Bai pamflet, flocosule, chiparosule, gay-ule, aa stai ca ne-am dat seama=)) eram ironic in propozitia de mai sus mancami-ai pl umpluta cu gura lui ema:)) poza e ok, subliniam ca slapii o strica, dar tu la ce prost esti ce pot sa-ti cer decat bilet de intrare langa marinescu un pic mai sus pe stanga la spital:)))

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:)) prostu' pulii. esti in confuzie totala ba pizda proasta. NICIODATA nu m-am plans de covid ba muiane:)). spre stiinta ta am futut curve si in martie si in aprilie si in mai. stii tu ce e aia futut? ba prostu pulii tu ai futut pe Calea Turzi implantat in cacat acum 10 ani . Dar sarind peste acest aspect arhicunoscut eu te provoc sa arati aia cu 'covidul' . Si ba koae, nu ai zis nimic de preturi. te-n plm de prostu' pulii. ai inceput sa uiti.

p.s. badboy labache, tie muie in toate postarile mele:))))))))). se stie.

Erotici slapii aia. Si sa fi nefutut de o viata (cum e Idiotul Maxim), ti se ofileste pe loc.

Intra-devar doi in unul, bine zici. Un singur prost, tu, care dovedeste repetat, in postiungul de mai sus din pacate nu _doar_ de doua ori, cat e de oligofren. Dar luam doar doua exemple, sa respectam ce ai scris, dar mai ales pt. a nu te depasi, ca esti cam limitat.
Deci, Idioticus, singurul care se tot faleste cum si cat fute, esti tu. Chiar nimeni altcineva. Bineinteles, se faleste doar cel care fute doar cu gura. Poate asta a inteles Badboy gresit, de aceea tot iti da muie.
Apoi a doua, e chiar hazlie (dar orice prost e hazliu pana devine iritant, tu desigur ai trecut chiar si peste punctul asta, esti postiritant). Te-a depasit o propozitie simpla. (Cum ziceam, esti limitat, a fost greu sa intelegi mai putin de 7-8 cuvinte insirate.) Ma acuzi ca mie mi-e frica, pe cand eu vorbeam de tine. Pai bai, prostea, cine pula mea se vaicarea (apropo si cu vaicaritul) ca ce s-ar mai duce el sa futa moldovencele dar ii se tot intreba daca oare nu e prea mare riscul de Covid. Nu erai tu, desigur, era cealalta personalitate a ta, pana la urma sunteti inchisi amandoi in acceasi camera pe Marinescu.

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:)) prostu' pulii. esti in confuzie totala ba pizda proasta. NICIODATA nu m-am plans de covid ba muiane:)). spre stiinta ta am futut curve si in martie si in aprilie si in mai. stii tu ce e aia futut? ba prostu pulii tu ai futut pe Calea Turzi implantat in cacat acum 10 ani . Dar sarind peste acest aspect arhicunoscut eu te provoc sa arati aia cu 'covidul' . Si ba koae, nu ai zis nimic de preturi. te-n plm de prostu' pulii. ai inceput sa uiti.

p.s. badboy labache, tie muie in toate postarile mele:))))))))). se stie.

Erotici slapii aia. Si sa fi nefutut de o viata (cum e Idiotul Maxim), ti se ofileste pe loc.

Intra-devar doi in unul, bine zici. Un singur prost, tu, care dovedeste repetat, in postiungul de mai sus din pacate nu _doar_ de doua ori, cat e de oligofren. Dar luam doar doua exemple, sa respectam ce ai scris, dar mai ales pt. a nu te depasi, ca esti cam limitat.
Deci, Idioticus, singurul care se tot faleste cum si cat fute, esti tu. Chiar nimeni altcineva. Bineinteles, se faleste doar cel care fute doar cu gura. Poate asta a inteles Badboy gresit, de aceea tot iti da muie.
Apoi a doua, e chiar hazlie (dar orice prost e hazliu pana devine iritant, tu desigur ai trecut chiar si peste punctul asta, esti postiritant). Te-a depasit o propozitie simpla. (Cum ziceam, esti limitat, a fost greu sa intelegi mai putin de 7-8 cuvinte insirate.) Ma acuzi ca mie mi-e frica, pe cand eu vorbeam de tine. Pai bai, prostea, cine pula mea se vaicarea (apropo si cu vaicaritul) ca ce s-ar mai duce el sa futa moldovencele dar ii se tot intreba daca oare nu e prea mare riscul de Covid. Nu erai tu, desigur, era cealalta personalitate a ta, pana la urma sunteti inchisi amandoi in acceasi camera pe Marinescu.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:)) prostu' pulii. esti in confuzie totala ba pizda proasta. NICIODATA nu m-am plans de covid ba muiane:)). spre stiinta ta am futut curve si in martie si in aprilie si in mai. stii tu ce e aia futut? ba prostu pulii tu ai futut pe Calea Turzi implantat in cacat acum 10 ani . Dar sarind peste acest aspect arhicunoscut eu te provoc sa arati aia cu 'covidul' . Si ba koae, nu ai zis nimic de preturi. te-n plm de prostu' pulii. ai inceput sa uiti.

p.s. badboy labache, tie muie in toate postarile mele:))))))))). se stie.

Tu iei muie si fara sa anunt, asta ca sa o sti sclav:)))))))

Link spre comentariu

  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Vizitat frumoasa olteanca ieri noapte …ultimul client inainte de vacanta ei...poate asta explica partial nota la gfe

Locatie …..10…am zabovit un pic pana am gasit intrarea

Contact: whazzap…

Aspect : 9-9.5

La fatza + sanii 10 plin...pacat ca nu face FK ….se stie insa deja

de la buric in jos 8-8.5 (on the soft side)

 

ON: ….8 Pot sa l descriu ca extrem de eficient ….rapid, printre cele mai rapide primite, fata insa stie ce face, targetul e sa provoace finalizarea (lipsit de senzualitate insa), fara dinti (asta I bine)….

NP ...…..sincer a fost cea mai funny experienta a mea. M a excitat de numai la oral, de obicei merg exclusiv pt asta, pot sa ma controlez sa rezist 7-8 minute. Ritmul fetei insa m ar fi terminat in 3-4 minute asa ca am facut decizia sa cer si NP. Fata s a aplecat la noptiera si a pus crema de derdelush si a luat prezul si mi l a montat. Problema e ca, trecand in pat, si prezentandu mi pasarica(ce sa zic cam faina), am gandit rapid cu capul de jos, am vrut neaparat sa o gust, m am napustit ca turbat cu nasul in savarina geluita(uitand ca I geluita) in timp ce fata striga de numa’ “vezi ca sunt cu gel , vezi ca sunt cu gel)incercand sa mi impinga capul. Too late, luasem deja un scoop bun din pasarica cu imbunatatiri . Va recomand dragi prieteni, n o faceti, nici macar de curiozitate, e rece, lipicios, gust mega nasol, tot cheful mi l a taiat….

HJ 10 absolut….alaturi de colega de pacatuiala cu acelasi nume de scena, consider ca e cel mai bun HJ primit ever. Super smecherutza, cand a simtit sa mi vine schimba ritmul, se opreste sa n o stropesti, mi a facut asta de 2 ori...nimic de zis, extrem de placut , pana cand mi am dat drumul pe sanul drept. Am incercat sa preiau controlul sa l stropesc si pe cel stang, rezultatul a fost ca am patat patul(eram ultimul pe seara aia asa ca nu m a injurat nimeni decat fata cred) .

 

IGIENA=10+

 

Atitudine :: GFE 7 are de munca consider eu, insa cred ca a fost si problema ca dimineatza urmatoare(azi adica) pleca inspre Oltenia si I era dor de casa, iar eu am fost ultimul client cum am precizat.

De cand am intrat in camera de zi, pana la intrarea in dormitor, fata a fost pe telefon. Raspunsuri evazive la intrebari, raspunde insa politicos, chestia este ca ti transmite sentimentul ca “esti aici sa fwuti nu sa povestesti” .Am incercat sa dezvolt 1-2 subiecte, no chance insa. Sub nici o forma nu te grabeste, insa simti evident ca nu I acolo cu clientul….

Cand intra in camera pacatelor , intra fara telefon, si se transforma in “lady on a mission”….ce I fain e ca e tare pe tehnic (ca toate care au lucrat afara pe cursa lunga), si simte corpul clientului.

Cadou 150ron 20-25min Dtd.

De revenit: ...eu probabil am sa revin, de bifat e un must zic eu !!

 

Ciocane tari si NE VEDEM LA VOT DRAGI PRIETENI  !!!

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...