Sari la conținut

Buna �


Postări Recomandate

Vizitator cptprice
Reputație: 0

Punctat astazi la 10:30 la domnisoara si ma simt dator cu o recenzie, ca poate o ajut putin si sa contribui si eu la acest forum.

 

Programare facuta cu o zi inainte prin mesaj, totul bine si frumos, ajung la locatie in zona bine cunoscuta din spate la Kaufland in Gheorgheni, asta din cate am inteles citind pe forum. Eu bineinteles ca m-am pierdut si n-aveam nici o idee pe unde sa o iau mergand pentru prima data in zona, dar Ema a fost ft draguta sa ma indrume printr-un apel video pe whatsapp si intr-un final am reusit sa o gasesc. Cand mi-a deschis usa am gasit exact ce ma asteptam sa gasesc, pozele reflectand realitatea la perfectie. Ma descalt si ma invita pe canapea la o poveste, ma serveste cu un pahar de apa si povestim putin cat ea fumeaza. Nu am gasit-o prea vorbareata, posibil sa fie ora devreme, posibil ca asa e ea, sau posibil chiar sa fie vina mea. Recunosc, nu am cele mai bune abilitati sociale. Am lasat cadoul pe masuta din proprie initiativa si am intrat la dus, dupa care in dormitor. La corp este aproape de perfectiune, are un bronz foarte frumos, iar la fata este chiar simpatica. A fost de vis sa vad cum il ataca pe junior, la ON nu am nimic de comentat, stie ce face ceea ce i-am si spus in moment. I-am cerut sa incepem in cowgirl la care dadea niste contre de doamne feri, este chiar meseriasa. Dupa care am mai schimbat in doggy si am finalizat in balonas. Unde poate plusa din punctul meu de vedere este la GFE, poate introduce in viitor, in caz ca mai vine pe la noi, si FK. Sau poate trebuie sa imi schimb eu faţa  :laugh2 Eu as mai reveni, dar din pacate nu cred ca o mai prind pe taramurile noastre. Nu las note fiindca asa cum i-am spus, nu mi se pare de bun gust, dar recomand 100%.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Bună dragilor! ðŸ˜

 

Am revenit în Cluj. 🥰

 

DISPONIBILÄ‚ pentru vizite de la ora 13ðŸ˜

 

Va pup . O zi frumoasa va doresc!ðŸ˜

Hopa a revenit modmoasel in orasul de.pe.somes, reactualizare servicii, sau raman tot aceleasi?

Link spre comentariu

Poate eu gresesc dar cu cateva pagini mai in fata tipa a pus linkul cu topicul ei din timisoara si acolo pe poze scrie Alina daca bine imi aduc aminte iar aici in cluj s-a transformat in Ema!!!amu oare care e numele tau adevarat???

 

Ionela

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Poate eu gresesc dar cu cateva pagini mai in fata tipa a pus linkul cu topicul ei din timisoara si acolo pe poze scrie Alina daca bine imi aduc aminte iar aici in cluj s-a transformat in Ema!!!amu oare care e numele tau adevarat???

Tu cand mergi sa futi ii ceri buletinu? Fara numele ei adevarat nu poti fute? Uite eu am sa-i zic ciocârlie, altu vrea sa-i zica stropinela, plm doar zic, sti ce zic?:)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...