Sari la conținut

Buna �


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut, am fost in vizita la Ema. Fata este deosebita, foarte amabila, zambitoare. Corp super, comportament foarte placut. Am mers cu programare, programul respectat, fata serioasa. Are un corp foarte frumos, subtire. Eu o recomand cu un plus pentru comportament. Sper sa stea cat mai mult pe la noi.

Link spre comentariu
Salut, am fost in vizita la Ema. Fata este deosebita, foarte amabila, zambitoare. Corp super, comportament foarte placut. Am mers cu programare, programul respectat, fata serioasa. Are un corp foarte frumos, subtire. Eu o recomand cu un plus pentru comportament. Sper sa stea cat mai mult pe la noi.[/quote

 

 

 

Multumesc frumos

Te mai aștept!

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Fost, vazut, futut, placut, plecat.

 

Note nu dau acum dar fata isi merita banii din plin, iar ca sa fiu rau ca tot asta imi e renumele, am vazut ceva codita pe acolo, dar nu parea interesant, cam sfrijit, probabil s-a scumpit shaorma de la sultan cu 50 de bani sau nu mai livreaza big belly in fata scarii:))

 

PS: recomand fata.

  • Like 2
Link spre comentariu

Fost, vazut, futut, placut, plecat.

 

Note nu dau acum dar fata isi merita banii din plin, iar ca sa fiu rau ca tot asta imi e renumele, am vazut ceva codita pe acolo, dar nu parea interesant, cam sfrijit, probabil s-a scumpit shaorma de la sultan cu 50 de bani sau nu mai livreaza big belly in fata scarii:))

 

PS: recomand fata.

 

 

 

Multumesc frumos pentru recenzie ! Te mai aștept!

În legătură cu "pești " din fața blocului, am luat legătura cu proprietaru , se va rezolva problema de astăzi . Suntem mai multe fete în acest bloc . O zi frumoasa va doresc .

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

 

 

Multumesc frumos pentru recenzie ! Te mai aștept!

În legătură cu "pești " din fața blocului, am luat legătura cu proprietaru , se va rezolva problema de astăzi . Suntem mai multe fete în acest bloc . O zi frumoasa va doresc .

Sunt foarte curios cum o va rezolva, le pune piper in acvariu? cheama pescarii? le infunda toba de esapament? sa ne tii la curent, mersi!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Sunt foarte curios cum o va rezolva, le pune piper in acvariu? cheama pescarii? le infunda toba de esapament? sa ne tii la curent, mersi!

Pai pentru consorțiul piscicol cu punct de lucru pe valea Someșului Mic va pune la dispoziție o camera cu AC.

Evident la parter și cu vedere la strada.

Link spre comentariu

Am fost de doua ori la domnișoara Ema.
Arată foarte bine,poze reale din locație .
Oral foarte bun .
Normal bun
O atitudine pro client maximă .
Nu ma grăbit , s-a comportat exemplar .

Gfe foarte ridicat .
De revenit :  da, mai ales ca nu mai sta mult dupa spusele ei.

După părerea mea este ce trebuie .

Link spre comentariu

salut,vazand ultimele poze ale lui Ema m-am hotarat sa o vizitez...si bine am facut !!!Cred ca am trezit-o cu telefonul meu dar pana la urma pe la 12,30 am ajuns la ea.Ce sa va spun...Ema e o domnisoara foarte draguta,un corp frumos cu niste sani medii foarte frumosi,am stat o jumatate de ora in care m-am simtit ft bine.Te pup Ema !!!Apropo ,nu am vazut pesti,broaste si alte animale in jurul blocului...nu dau note dar implicare buna ,eu recomand si bine inteles o sa revin daca mai ramane in Cluj.

Link spre comentariu

salut,vazand ultimele poze ale lui Ema m-am hotarat sa o vizitez...si bine am facut !!!Cred ca am trezit-o cu telefonul meu dar pana la urma pe la 12,30 am ajuns la ea.Ce sa va spun...Ema e o domnisoara foarte draguta,un corp frumos cu niste sani medii foarte frumosi,am stat o jumatate de ora in care m-am simtit ft bine.Te pup Ema !!!Apropo ,nu am vazut pesti,broaste si alte animale in jurul blocului...nu dau note dar implicare buna ,eu recomand si bine inteles o sa revin daca mai ramane in Cluj.

 

 

Multumescccc❤❤❤❤❤

Te mai aștept!

Link spre comentariu

Urmare a vizitei pe care i-am facut-o astazi Emei, nu pot decat sa spun ca este o fata super draguta, comunicativa si implicata.

Locatie OK, fata OK, in concluzie o recomand cu incredere.

Cu siguranta merita!

 

Spor la treaba tuturor!

 

Mulțumesc ❤❤❤

Te mai aștept! ❤❤❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...