Sari la conținut

Nade - Bd. Mărășești - 0761518977


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Arata bine dar nu prea am încredere ca oferă masaj de calitate, sper sa ma insel

Salut, da nu știu. O sa merg eu azi și revin cu in răspuns. La telefon suna bine, calma. Mi-a spus ca face masaj de corp, cu ea topless și finalizarea de mâna. Acuma o sa merg la ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

am fost eu azi la ea. Vreau sa spun ca o fata minunata, cu zâmbetul pe fata de cum intri pe usa. Apartamentul e foarte curat și frumos. M-a întrebat dacă vreau sa fac in dus.
M-a invitat in camera unde face masaj. M-am dezbrăcat și m-a rugat sa m-a întind pe burta. Masajul e fantastic și comunica cu tine constant care mie mi-a plăcut. După ce îmi face masaj fantastic m-a întreabă sa m-a întorc și se apuca sa pună ulei pe motan. Si începe in masaj erotic care e beyond fantastic. Sa joaca cu motanul meu pana la terminat. 
 

eu recomand și mod sigur m-a întorc și mâine la ea.

 

pretul e 150 de lei topless sau 200 de lei toată goală. 

Link spre comentariu

Salut. Edte fata din poze sau ba? Nu spui nimic despre detaliul asta sau cum arata...minunata, minunata, zambareata, zambareata, dar daca mai este si cea din poze...alta viata. 😊

 

 

Salutare,

am fost eu azi la ea. Vreau sa spun ca o fata minunata, cu zâmbetul pe fata de cum intri pe usa. Apartamentul e foarte curat și frumos. M-a întrebat dacă vreau sa fac in dus.

M-a invitat in camera unde face masaj. M-am dezbrăcat și m-a rugat sa m-a întind pe burta. Masajul e fantastic și comunica cu tine constant care mie mi-a plăcut. După ce îmi face masaj fantastic m-a întreabă sa m-a întorc și se apuca sa pună ulei pe motan. Si începe in masaj erotic care e beyond fantastic. Sa joaca cu motanul meu pana la terminat.

 

eu recomand și mod sigur m-a întorc și mâine la ea.

 

pretul e 150 de lei topless sau 200 de lei toată goală.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze. Fata arată exact ca in poze. Slaba sexy, atenta. 

Salut. Edte fata din poze sau ba? Nu spui nimic despre detaliul asta sau cum arata...minunata, minunata, zambareata, zambareata, dar daca mai este si cea din poze...alta viata.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...