Sari la conținut

➡️haide la mine!!! ⬅️ 0759483039


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Salutare, da e f. Ok tipa am fost de vreo 3 ori la ea, are un corp foarte bine proportionat,sinii mari fund bombat! Face totul protejat,oral nota 9...se străduieste sa faca deep ,o suge bine de tot,la normal cum o pui asa sta,ai o priveliste frumoasa cind o pui capra,fundul perfect! Merita sa incerci! 100 ron finalizarea! Spor la ciocanit!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ionut02111988
Reputație: 0

Salutare pulosilor, acu 10 min am ieșit de la domnișoara.... Epuizat, nu-s peste sau impresarul ei dar tipa e bună rău, drăguță amabilă dpmdv tipa ff ok: op/np fara mâna la oral cu atingeri la oo simpatica foc, normal cum vrei tu sa te simți bine, sanii mari fundulet bombat 100 fin op/np sau 200/h.merita tipa

Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara ,este foarte draguta ,face un oral foarte bun ,are un corp fain,ca si implicare si calitatea serviciilor oferite este cu cel putin o clasa peste ANNELIS , locatia nu este foarte ok ,dar compenseaza cu restul,eu zic ca merita.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am fost si eu la domnisoara ,este foarte draguta ,face un oral foarte bun ,are un corp fain,ca si implicare si calitatea serviciilor oferite este cu cel putin o clasa peste ANNELIS , locatia nu este foarte ok ,dar compenseaza cu restul,eu zic ca merita.

Unde este locatia de spui ca "lasa de dorit" ?

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Locație varza,fete de etnie,halat 100 RON/futai.Fata e destul de ok curată merge pentru o golire rapida in rest fast fuck și nimic wow.

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:CLUJ-NAPOCA

Salut.Am fost eu azi la ea, locație Decebal 4, după ce am trecut proba vizuală, am primit acceptul să urc sus,unde ma primit Nicole o puștoaică de 18 ani zice ea, minionă, creolă de la mama natură, sâni mari fund bombat.

Locație nu foarte primitoare, dat am zis că rămân o finalizare, trecut pe la duș, primit prosop curat găsit și gel de duș.

Acțiunea am inceput cu sărutări pe corp nu mă mai săturam de sâni ei, trecut la oral protejat se ajută de mână aș da un 6, trecut la normal a venit ea deasupra se mișcă bine, dar am crezut că se rupe patu se misca in toate direcțiile dar a rezistat până la urmă, trecut eu pe la spate priveliște frumoasă m-ai rar așa fund, finalizat, aș nota cu un 8

Dacă ar renova apartamentul și ar avea m-ai multă grijă de ea ar fi de recomandat,dar așa doar pentru sâni și fund nu cred că mai revin.

Am platit 100ron, nu am fost grăbit deloc, pozele sunt din locație dar acum are părul scurt.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună dragilor eu sunt ce despre care vorbiți!! Indradevar locația mea nu e nustiu ce însă eu va aștept curata și discreta, și fac oral neprotejat însă în funcție de igiena și este 50lei în plus... Eu îmi fac treaba asa cum trebuie ma ocup de cleti și sunt vorbareata!!!

Link spre comentariu

Bună dragilor eu sunt ce despre care vorbiți!! Indradevar locația mea nu e nustiu ce însă eu va aștept curata și discreta, și fac oral neprotejat însă în funcție de igiena și este 50lei în plus... Eu îmi fac treaba asa cum trebuie ma ocup de cleti și sunt vorbareata!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bună dragilor eu sunt ce despre care vorbiți!! Indradevar locația mea nu e nustiu ce însă eu va aștept curata și discreta, și fac oral neprotejat însă în funcție de igiena și este 50lei în plus... Eu îmi fac treaba asa cum trebuie ma ocup de cleti și sunt vorbareata!!!

69 :69 faci?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...