Sari la conținut

Pentru cristeldoria - Topic to be deleted later pls


Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

@cristeldoria, imi pare rau sa vad asa reactii si pt faptul ca ai ajuns aici

 

dar te rog sa te gandesti ca deranjezi intreaga comunitate, nu doar pe cea a moderatorilor

iti recomand sa gasesti o cale sa-ti rezolvi problemele fara sa afectezi tot forumul si pe cei care incearca sa gaseasca informatii aici

la urma urmei, forumul nu cred ca se angajeaza sa ne ofere drepturi (cel putin nu pentru conturile free), daca gresesc pls correct me

multumesc pt intelegere

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Mi-a fost închis contul cu Oaia_bleaga pe nedrept. Au fost curve. Am ales sa fiu si eu curva.

Sunt puțin ocupat zilele astea dar voi automatiza procesul de postari si voi posta pe toate topicele si subtopicele existente. Va fi haos general.

Sa vadă si pisicuts cum e când iei muie pe nedrt

Pari un om la locul tau. Eu zic ca ai dreptate, dar nu cred ca trebuie sa lasi o furie de moment sa te faca sa uiti ca esti altfel decat vrei sa pari a fi. Nu stiu daca merita. Tu stii cel mai bine. Eu as zice sa te mai gandesti ! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Mi-a fost închis contul cu Oaia_bleaga pe nedrept. Au fost curve. Am ales sa fiu si eu curva.

Sunt puțin ocupat zilele astea dar voi automatiza procesul de postari si voi posta pe toate topicele si subtopicele existente. Va fi haos general.

Sa vadă si pisicuts cum e când iei muie pe nedrt

 

si eu am o nemultumire ca nu mai pot posta poze si o vreme nici macar sa-mi editez postarile nu mai puteam (zilele astea)

si chiar daca o percep ca pe o nedreptate... inca ma gandesc cum sa reactionez :)

 

ce te provoc eu este sa iti folosesti energia si cunostintele intr-un mod pozitiv si constructiv: sunt convins ca iti va aduce mai multa satisfactie din aprecierea primita decat vei primi din orice actiune de razbunare

best revenge: live well :)

inca o data: membrii forumului nu cred ca merita ce le pregatesti. moderatorii? poate, nu vreau sa judec eu asta

 

oricum, apreciez ca ai raspuns aici, iti doresc succes cu ce te decizi

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

@pisicuts

IDE: pycharm

Limbaj: python

Librărie : selenium

Voi deschide fire de execuție si iti rup in doua rahatul de servedt

:)

Mda ! Se vede ca le ai. In fine, nu mai zic nimic. Tu stii cel mai bine daca merita sau nu ! :hihat

Link spre comentariu

  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

pisicuts daca ai nevoie de o persoana experimentata care sa administreze forumul si incidente de genul sa nu se mai intample...cauta.ma. Nu cer nimic in schimb.

Macar un cont verde si tu, sunt destui care au primit moca si nu aduc nici o contributie acestui minunat forum

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...