Sari la conținut

Masaj terapeutic Fohow?


Postări Recomandate

Stimati colegi, a fost cineva?

Pare un hocus-pocus, cică se amelioreaza si se vindeca o sumedenie de boli prin acest masaj, pretul bineinteles e aberant. Am postat aici totusi pt ca eu ma consider deschis, nu sunt un "incuiat" , si consider ca sunt cam 1-2% sanse sa fie adevărat cel putin partial, ce se afirma in acest anunt. Insa chiar si in acest caz, pretul e f piperat.

Zice printre altele asa:

"Terapia prin masaj Fohow cu mănuși din argint face o periere energetică , care detoxifica emoțional pe meridianele de acupunctura.."

Am ceva cunoștințe in domeniu (yoga, acupunctura), dar acest text nu mi se pare coerent deloc, nici din pdv strict stiintific si nici in contextul teoriei referitoare la tratamentul prin bioenergie sau Yoga. E o harababura aici: "detoxifica emotional", auzi. Cu o manusa din argint.

Am avut un vecin batran, dansul zicea cand era suparat: vai sa-mi bag piciorul! Si stangul si dreptul.

P.S.: d-na atrage atentia la finalul anunțului ca Fara propuneri erotice. Probabil a fost deja intrebata daca manusa de argint vindeca sau amelioreaza si erectia de gradul 3.

 

https://m.olx.ro/oferta/masaj-bioenergetic-terapia-fohow-IDdPMIH.html

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...