Sari la conținut

Cristina ! 0732663734


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Bună ziua stimați confrați,

 

Ajunsei și eu, na, că mi s-a pus pata, la titulară...

Mai schimb un pic formatul narațiunii, ca să ies oleacă din modul "utilitar"

 

Deci, de ochit, am ochit-o încă de săptămâna trecută cand si-a anunțat venirea. Am băgat o iscoadă pe topicul de Cta, am văzut că o recomandă și Larissa, prin urmare premisa părea favorabilă.

M-a ajutat aici și Cucu, ce-i drept, m-a scos din sărite. E bun de impresar. Cum se ia de câte o gagică, cum mă face curios. Așa și acum.

 

Bag eu fisă, prind fir, solicit politicos programare cu vreo 2 zile mai devreme, ca să am timp să mă fac gigea.

 

Vine ziua vizitei, eu, ras, tuns si frezat, trimit din timp confirmare ca vin negreșit.

"Te astept" vine răspunsul...

De așteptat, însă, am asteptat mai mult eu ...

- întâi că m-a amânat cu vreo 2 ore, ca avea alta treaba - zic hai ca nu e dragul atât de negru, unde am asteptat 2 zile, mai merg două ore. Bătut în cuie o nouă oră.

- ma prezint în zonă la timp si aștept. Si mai astept. Incepeam sa ma simt ca la ghiseu, la Fisc. Si plăcerea cam tot pe acolo bătea... Ei bine, exact cand a expirat sfertul academic si pusesem mana pe telefon să-i las câteva vorbe de duh, inainte sa ma car acasa, bam! mesaj că "ajung in 5 minute"

Alea 5 s-au făcut 10, dar, cum se spune, totul e bine cand se termina cu bine.

 

Am fost invitat în camera de oaspeți unde am socializat un pic, am servit un pahar, fata si-a cerut la nesfârșit scuze, pe care, mărinimos, le-am acceptat galant, căci doar venisem să fut, si odată ațâțat, nu mai era loc de întors.

 

Domnișoara se prezintă fizic acceptabil, un corp armonios cu umeri, fund și solduri bine profilate, o piele fină, bronzată uniform, 23 de ani declarați. Sânii sunt maricei si cam lăsați. Câteva tatuaje.

Nota subiectivă 8

 

Chipul comun, buzele injectate, freză mișto

Nota 7,5-8

 

Acțiunea în sine nu mă să o descriu, am beneficiat de:

- dus împreună,

- FK,

- 69

- GFE de tip "fata agățată în club"

 

OP nota 8,5 - bun, cu tentative de deep, destul de variat. Nu e chiar genul submisiv :) si am observat ca prefera sa aibe controlul. Ne-am întins putin la oral dar n-a bătut o clipă apropo-ul să ne grăbim.

 

NP 9 - fain, variat, tipa e sexoasă rău, futabilă.

 

Anal nu face.

 

Igiena - 10, epilata, curată ca după duș.

 

Atitudine 9,5

Cat am petrecut cu ea, a fost 100% prezentă, volubilă, sociabilă, caterincoasă, o companie pentru care cuvântul cel mai potrivit este

"relaxantă". Îi merge si melița mai ceva ca mie.

M-am destins total după faza cu programarea.

 

Amendă - 400

 

A meritat? Pentru mine categoric da. Desi fizic n-as zice ca e in standardul de pret mentionat, a compensat cu brio la capitolul atitudine si servicii.

 

De revenit? Tot ce se poate.

De recomandat celor care nu se duc doar pentru descarcare, care mai apreciaza si interacțiunea umană. Si desigur, o interacțiune bună poate duce la un futai memorabil.

 

Nu recomand celor ce caută genul slim, sau Ilene Cosanzene sau care caută modelul "țiplă" din care nu e.

 

Mersi Cristina, mi-am încărcat bateriile, cred/sper sa ne mai vedem.

 

Vouă celorlalți, baftă, sănătate și presiune în instalație vă doresc!

  • Like 4

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună ziua stimați confrați,

 

Ajunsei și eu, na, că mi s-a pus pata, la titulară...

Mai schimb un pic formatul narațiunii, ca să ies oleacă din modul "utilitar"

 

Deci, de ochit, am ochit-o încă de săptămâna trecută cand si-a anunțat venirea. Am băgat o iscoadă pe topicul de Cta, am văzut că o recomandă și Larissa, prin urmare premisa părea favorabilă.

M-a ajutat aici și Cucu, ce-i drept, m-a scos din sărite. E bun de impresar. Cum se ia de câte o gagică, cum mă face curios. Așa și acum.

 

Bag eu fisă, prind fir, solicit politicos programare cu vreo 2 zile mai devreme, ca să am timp să mă fac gigea.

 

Vine ziua vizitei, eu, ras, tuns si frezat, trimit din timp confirmare ca vin negreșit.

"Te astept" vine răspunsul...

De așteptat, însă, am asteptat mai mult eu ...

- întâi că m-a amânat cu vreo 2 ore, ca avea alta treaba - zic hai ca nu e dragul atât de negru, unde am asteptat 2 zile, mai merg două ore. Bătut în cuie o nouă oră.

- ma prezint în zonă la timp si aștept. Si mai astept. Incepeam sa ma simt ca la ghiseu, la Fisc. Si plăcerea cam tot pe acolo bătea... Ei bine, exact cand a expirat sfertul academic si pusesem mana pe telefon să-i las câteva vorbe de duh, inainte sa ma car acasa, bam! mesaj că "ajung in 5 minute"

Alea 5 s-au făcut 10, dar, cum se spune, totul e bine cand se termina cu bine.

 

Am fost invitat în camera de oaspeți unde am socializat un pic, am servit un pahar, fata si-a cerut la nesfârșit scuze, pe care, mărinimos, le-am acceptat galant, căci doar venisem să fut, si odată ațâțat, nu mai era loc de întors.

 

Domnișoara se prezintă fizic acceptabil, un corp armonios cu umeri, fund și solduri bine profilate, o piele fină, bronzată uniform, 23 de ani declarați. Sânii sunt maricei si cam lăsați. Câteva tatuaje.

Nota subiectivă 8

 

Chipul comun, buzele injectate, freză mișto

Nota 7,5-8

 

Acțiunea în sine nu mă să o descriu, am beneficiat de:

- dus împreună,

- FK,

- 69

- GFE de tip "fata agățată în club"

 

OP nota 8,5 - bun, cu tentative de deep, destul de variat. Nu e chiar genul submisiv :) si am observat ca prefera sa aibe controlul. Ne-am întins putin la oral dar n-a bătut o clipă apropo-ul să ne grăbim.

 

NP 9 - fain, variat, tipa e sexoasă rău, futabilă.

 

Anal nu face.

 

Igiena - 10, epilata, curată ca după duș.

 

Atitudine 9,5

Cat am petrecut cu ea, a fost 100% prezentă, volubilă, sociabilă, caterincoasă, o companie pentru care cuvântul cel mai potrivit este

"relaxantă". Îi merge si melița mai ceva ca mie.

M-am destins total după faza cu programarea.

 

Amendă - 400

 

A meritat? Pentru mine categoric da. Desi fizic n-as zice ca e in standardul de pret mentionat, a compensat cu brio la capitolul atitudine si servicii.

 

De revenit? Tot ce se poate.

De recomandat celor care nu se duc doar pentru descarcare, care mai apreciaza si interacțiunea umană. Si desigur, o interacțiune bună poate duce la un futai memorabil.

 

Nu recomand celor ce caută genul slim, sau Ilene Cosanzene sau care caută modelul "țiplă" din care nu e.

 

Mersi Cristina, mi-am încărcat bateriile, cred/sper sa ne mai vedem.

 

Vouă celorlalți, baftă, sănătate și presiune în instalație vă doresc!

Hai ca am ras și pe ziua asta ,acu’ ce sa zic ..bine ca ne-am văzut și ca ne-a făcut plăcere sa stam la un pahar de vorba ,ca ne-am și jucat,ne-am și distrat .

Te pup și mi-a părut bine ! :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Heiii,ce credeți ..sunt deja pe drum :P

Revin cu foțe superioare de munca ,dornica de a satisface fantezii sexuale și de a purta discuții la o Țigara ca dupa orice partida buna de sex !

Stau in jur de 3-5 zile ,programările se pot face și pe WhatsApp sau prin mesaje ,cu rugămintea de AFI anunțată atunci când intervine ceva .

Poze reale 100% ,va pup !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tu ce crezi?

Eu zic ca va ramane la fel!

Bine punctat ,aceleași prețuri și aceleași servicii

Servicii de oral in funcție de igiena

Normal protejat

69 și sex între sâni ,alte fantezii erotice

Sex in dus inclus 1/h /masaj erotic/de relaxare

200 fin

400 h

Locație - grivitei in spate la posta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ultimele zile la Brasov ,pana duminica seara!

Discount la fin 150ron

300 h la mine

Deplasare 400ron h

(Surprize pentru cei ce mi-au comentat prețurile )

 

De revenit in Brasov,la anu :P

Va părăsesc o perioada dragi furăcioși :))))

Va pup !!

Pentru programari la telefon sau whatsapp

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna,numele meu este Cristina !!

Bruneta înaltă cu forme ,57 kg ,1,70 ,sâni numărul 3-4 ! 
Revin in Brașov ,sunt pe drum deja !! 
Serviciile mele pentru necunoscători sunt :

•Sex oral protejat/neprotejat in funcție de igiena (garantez un oral adânc cât și umed) 

•Normal strict protejat 

•69 /sex între sâni /finalizare pe sâni (corporală)

*sarutari pe corp /masaj erotic/de relaxare 

PRET -150 RON fin / 300 RON h /500 RON 2 h 

Disponibila azi după 12 la telefon sau pe WhatsApp unde sunt foarte activa .

Pentru mai multe detalii despre mine cât și despre serviciile mele ma puteți contacta ! 
Spor !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...