Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dupa ce si-a luat câteva puli în gat de la noi,a făcut si el o tentativa de recenzie. Dacă Iulia nu mai face deep,atunci cine. Aaa stiu Andreea,dar ea este deja undeva sus. În același timp tind sa ii dau crezare,sa fiu iertat de colegi. Când vezi un asemenea prost ca el,cred si eu ca ii piere cheful fetei sa mai facă ceva. El da note,dar se termina în doua minute. Ce bombalău postac,ieftin si imbecil poate fi acest Dan-Robert. Si tot el ataca lumea. Ce frustrat obosit

Link spre comentariu

Dai tu report koaie, ca si asa ai stele verzi . Daca nu iti convine...fa tu un site a tay personal. Ai vrea sa ne vezi banati pe cam multi....de parca nu sunt unii care se ascund sub trei identitati. Danrobertupuliimele !

 

Prostul asta a ajuns si pe topicul asta ...dar e asa tare-n gura dupa tastatura ...poate totusi iei ban, mai multi colegi de aici poate ii dati Report acestui idiot.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Colegul Fuckenshtein, asta e prea prost ca sa mai respire. Un maimutoi,care doar atat stie sa se răzbune. Nu il vezi cum cere ajutorul colegilor,cu cererea, sa fie banati,sa fie banati. Acestui individ Dan Robert Cacat, ii lansez o provocare publica. Hai sa ne vedem, bai maimuta unde vrei tu,sa iti vad si eu muya. Ca prea ești tare în gura,dar sa iti aduci și curva care o ai acasa si sa discutam un pic. Dumnezeu matii de retardat,tot te aflu eu cine ești de la fete. Biserica matii, ca vad ca nu te liniștești. Lasa ca te liniștesc eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa este,ce ar fi daca ne-ai suge tu pula la amandoi,asa șoareci cum suntem. Pentru cultura ta generala nu suntem unul si același,ci suntem diferiți. Dar tu fiind prea prost,este greu sa procesezi. Hai indica locația sa iti fut curva,după care sa te fut pe tine în gura, cacaciosule

Link spre comentariu

Da gogule...suntem.siamezi...infatuatul forumului ...numai in beshini te spargi...justitziaru' pulii... Sa ne vezi banati,schingiuti, perepsiti....ai de poola ta de shoarec de tastatura.

Kknarule!

 

Eu cred ca voi 2 sunteti una si aceeasi persoana ... :) Idiotii forumului.Pam-Pam dar eu va voi ignora total, soareci.

  • Like 1
Link spre comentariu

danrobert:

“Eu cred ca voi 2 sunteti una si aceeasi persoana ... “

 

pe aici pe forum era vorba ca eu, dan1984 și alexandredumas eram una și aceeasi persoana. apăruse și ideea ca alexandredumas cel banat este acuma fuchenstein. deci pe principiul tranzitivitatii dan1984 ar fi Alexandredumas care ar fi fuchenstein. ceea ce este fals! poate doar alexandredumas=fuchenstein

 

acuma văd ca Alex-Radu este fuchenstein... asta n-o cred

 

eram de părere ca Alex-Radu este baron și danrobert pare sincronizat cu baron. dar prea s-a înjurat alex-Radu cu danrobert, așa ca baron nu cred ca e Alex radu

 

in treaba asta trebuia băgat și fillipcosma, cumva, undeva... integrale de gradul trei....

 

cum unii, alții nu ne convin, cum gata is conturi duble, Triple... cine sa mai înțeleagă....

Link spre comentariu
Vizitator gogu_007
Reputație: 0

Bună dimineața dragilor sunt disponibila vă aștept la mine să petrecem timpul împreună programul meu este pana în 21 vă aștept pe toți pupici dulci ❤️❤️❤️❤️

Ne poti face o lista actualizata de preturi si servicii. Locatia este aceeasi, adica in cadrul complexului rezidential Rivers ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

 

in treaba asta trebuia băgat și fillipcosma, cumva, undeva... integrale de gradul trei....

 

 

M-ai bagat in ecuatie? Iti dau un indiciu ajutator. Eu nu sunt tu. Mai departe vezi tu cu integrala circulara.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gogu_007
Reputație: 0

Bună dimineața dragilor sunt disponibila vă aștept la mine să petrecem timpul împreună programul meu este pana la 20.

Serviciile sunt

Normal Protejat și oral OP/NP 100

Ora este 200 2 nr

Finalizare orala sau faciala e extra 50. Va aștept pupici

mersi

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutare!

 

In câteva rânduri, o sa încerc să o prezint pe d-ra:

- la ora 11 programare la telefon pentru ora 13

- timp asteptare 10 min (13:10);

- zona Tudor;

- locatia 8-9 (la baie cam tot, dacă avea un cearceaf alb ar fi fost de 10);

- ON - 10++ DT cu futai/ finalizare în gat

- normal nu am inceract, însă păsarica e super frumusică;

 

Halat 150 finalizarea

 

Spor în toate!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Revizitat azi pe Iulia, mai zâmbitoare și vorbăreață,parcă a slăbit puțin

- zona Tudor, ușor de ajuns, locuri de parcare destule, cearceaful ca cearceaful dar numai are oglinda in dormitor

- oral bun nota 9, Deep pompat puțin în gât

- la normal schimbat 2 poziții, ea sub mine mă strângea de buci după schimbat în căpriță unde am și finalizat, fara contre

 

Programare făcută pe WhatsApp, as fi vrut sa stau o ora... Eu am uitat sa ii spun cât vreau sa stau, ea nu a întrebat și n-am putut sta decât un Nr

 

Cadoul 100 coconei, pe casa scării la plecare m-a salutat un baiat, probabil următorul client ori locatar

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator poli_iasi
Reputație: 0

Bună seara/bună dimineața!(nu știu când termin de scris)

După un semieșec în serile trecute și o deplasare(peste 300 km) amânată, cu care ocazie era inclusă și o vizită de grad "zero" de mult planificată (amânată,nu anulată, din motive personale obiective)

Intre Iasi si Brasov sunt 300 km. Hai spune, ce stii despre Inna. Tu erai febletea ei. Am citit pe topicul ei ca lucreaza pe circuit inchis, dar tu nu ai spus nimic.

 

 

Referitor la Iulia. Am vizitat-o pe la inceput saptamanii. O fata cu mult bun simt, se vede ca este la inceput, iar oralul este punctul ei forte. De asemenea cere preturi corecte ( 100 lei numarul si 200 lei ora ), oferind servicii de calitate. Primul numar a fost finalizat in pozitia girl on top, iar al doilea numar a fost finalizat in oral protejat. Timp petrecut aproxitimativ 50 minute.

 

Note:

 

Aspect fizic Iulia: 8,5

Locatie: 9

Oral: 9

Normal: 8

GFE: 9

Igiena: 10

Tarif: 200 lei ora, plus 50 lei dati extra pentru finalizarea orala pentru al doilea numar, primul numar fiind finalizat in normal protejat.

 

Voi reveni cat de curand posibil.

Link spre comentariu
Vizitator poli_iasi
Reputație: 0

 

 

 

Primul numar a fost finalizat in pozitia girl on top, iar al doilea numar a fost finalizat in oral protejat.

 

Scriu de pe telefon, iar autocorectorul si-a bagat coada.
 
Primul numar a fost finalizat in pozitia girl in top, iar al doilea numar a fost finalizat in oral NEPROTEJAT, din aceasta cauza am platit, la final, 250 lei. Imi cer scuze de acest al doilea mesaj.
Link spre comentariu
Vizitator poli_iasi
Reputație: 0

Catre colegul baron: imi cer scuze daca te-am deranjat cu postarea mea . Am citit mai bine ce am scris si cred ca am facut o greseala.

 

Catre Iulia: maine lucrezi, te gasesc ? Sau revii luni, marti si te pot vizita asa cum am facut saptamana trecuta ? Mersi :kiss3 :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...