Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună dimineața dragilor sunt disponibila vă aștept la mine să petrecem timpul împreună programul meu este pana la 21. Programările la telefon și WhatsApp dar sa știți ca răspund mai repede pe WhatsApp. Va aștept pupici nu accept întârzieri mai mari de 10 minute iar dacă nu ajungeți anunțați. Vă pup și va aștept

Link spre comentariu
Vizitator mr_mario
Reputație: 0

Salutare.


Hai sa povestesc si eu despre domnisoara julia.


Facut programare cu o zi inainte pe watsapp, stabilit ora dar am omis sa intreb si locatia.


Cu 30 min inainte de ora stabilita incerc sa o contactez: watsapp, sms, apel....nimic. am zis ca asta e hai dracului acasa. La 10 min dupa ora stabilita ma contacteaza si imi da adresa: bagat slalom prin cacatul ala de Tudor unde se lucreaza si...cred ca am intarziat 15 minute.


Dus rapid, o tigara, o apa si pe cai ostenii mei.


Notele, subiective bineinteles:


 


Aspect: 9-10: craci lungi si misto, cur fain, sani medii dar placuti, totul natural, bio, eco fara aditivi :)


Locatie: 9, apartament fain, cu tot ce trebuie. aici ar trebui sa te gandesti sa pui niste papuci la dus sau macar un covoras ceva sa nu se mai faca atata apa pe jos


Oral: 9. nu pot sa dau 10 pentru ca acolo este doar o fata si o stiti si voi, dar: stie ce face, deep fain, inghite tot si am vaga impresie ca-i si place :)


Normal: meh, 8. nu am fost foarte interesat. am schimbat vreo 2 pozitii, dar nu m-a dat pe spate


GFE: click instant, foarte vorbareata, glumeata, fara FK, dar la normal incerca sa ma ia in brate. mai are de lucru aici, de aia nici nu las nota


Anal: nu stiu si nici nu ma pasioneaza


Igiena: 10


Tarif: 150 lei


 


Zi faina sa aveti!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vă reamintesc lista de preturi :

O finalizare este 100

Ora este 200

Finalizare orala sau faciala e extra 50

Finalizarea COB este inclusă

 

Lista cu ce fac și ce nu :

-CIM, COF, COB

-69

-GFE (MENÈšIONAÈšI DACÄ‚ NU DORIÈšI

-accept orice poziție

Nu fac Anal dragilor

 

 

Dacă nu veniți vreau sa fiu anunțată

Nu mai primesc dacă întârziați la programare peste 15 minute

Nu răspund la numere private

Nu accept persoane superdotate cu bile sau accesorii

 

O zi bună și vă aștept la mine. Pupici 💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună dragilor dacă nu răspund la telefon va trimit mesaj de pe alt număr de telefon și dacă doriți insistați pe WhatsApp nu este nici o problema răspund daca nu va răspund în decursul unei ore nu insist pentru ca știu ca este dificil pentru uni asa ca stați liniștiți după o ora nu va mai scriu. Va aștept programările pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Seara bună ciocănari, tot respectul, e timpul sa fac și eu prima recenzie, sper sa iasă bine.

Am fost seara asta la Iulia, o tipă blondă cu niște picioare super și un fund criminal. Știe ce face și se vede că îi place.

Locație 9. Zonă nouă pentru mine dar curat și îngrijit.

Oral 10. E cel mai bun oral de care am avut parte, cei drept nu am fost pe la Andreea, când e vorba de deep apoi e deep.

Normal 8. Consider că mai are de lucrat când e on top, sau poate nu mi-a aratat mie tot ce știe. Niciun miros neplăcut.

Pe final menționez că a avut o ezitare în a confirma întâlnirea, zicea că e puțin obosită și nu vrea să dea greș. Poate și de asta 8 la normal. Per ansamblu a fost o întâlnire reușită. Cadou 200h

De revenit? Cu siguranță. Nu e de uitat așa ușor o asemenea experiență alături de ea.

Spor la ciocănit.

Mulțumesc frumos apreciez mult gândurile frumoase te pup și aștept să mă revizitezi
Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Iulia de ce nu răspunzi, am tot insistat cu telefoane și mesaje,de ce nu răspunzi?

... ca în cazul oricărei fete/ femei, când insiști prea mult, ești catalogat imediat ca Disperatu' ... și primești un binemeritat loc în blacklist!

 

😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu

Bun.

 

Aspect-8-nimic deosebit, in afara de inaltime si picioare

 

O-8, doar pentru deep

 

N-7,5-nu stie

 

Igiena-8-intre numere  nu s-a spalat la fofo, si-a tras chilotii pe ea si s-a dus sa fumeze.

 

Am lasat-o in chiloti, nu stiu daca s-a spalat de sperma sau a facut dus daca celalalt client venea in scurt, la fel cum am venit si eu.

 

De aia nu fac eu FK, sau sa mozolesc vreo tzatza, nu stiu daca nu iau muie cu finalizare de la cei dinainte.

250 cadoul

 

 

Din discutii: fobia ei cu ruperea prezervativului e sa nu ramana insarcinata. Bolile  sunt pe plan secundar.

Exemplu de naivitate, de o sarcina scapi, de BTS-uri, mai greu.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bun.

 

Aspect-8-nimic deosebit, in afara de inaltime si picioare

 

O-8, doar pentru deep

 

N-7,5-nu stie

 

Igiena-8-intre numere nu s-a spalat la fofo, si-a tras chilotii pe ea si s-a dus sa fumeze.

 

Am lasat-o in chiloti, nu stiu daca s-a spalat de sperma sau a facut dus daca celalalt client venea in scurt, la fel cum am venit si eu.

 

De aia nu fac eu FK, sau sa mozolesc vreo tzatza, nu stiu daca nu iau muie cu finalizare de la cei dinainte.

250 cadoul

 

 

Din discutii: fobia ei cu ruperea prezervativului e sa nu ramana insarcinata. Bolile sunt pe plan secundar.

Exemplu de naivitate, de o sarcina scapi, de BTS-uri, mai greu.

OK mulțumesc frumos pentru recenzie o sa am grija data viitoare să te simți mai bine.

Iar legat de igiena te asigur ca ma spăl după fiecare chiar dacă risc sa întârzii programarea următoare eu aleg sa fac dus între numere la ora recunosc ca e asa dar doar ca să nu vă las singuri merg pe încredere dar am rețineri de asta. Iar la chestia ce ai spus cu bolile dragule am grija înainte sa o bag sa verific dacă este ok suta la suta ca să continui neprotejat sau pun direct prezervativul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

OK mulțumesc frumos pentru recenzie o sa am grija data viitoare să te simți mai bine.

Iar legat de igiena te asigur ca ma spăl după fiecare chiar dacă risc sa întârzii programarea următoare eu aleg sa fac dus între numere la ora recunosc ca e asa dar doar ca să nu vă las singuri merg pe încredere dar am rețineri de asta. Iar la chestia ce ai spus cu bolile dragule am grija înainte sa o bag sa verific dacă este ok suta la suta ca să continui neprotejat sau pun direct prezervativul

mă refer legat de oral
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am vizitat fatuca cand statea la vechea locatie  cat si la noua locatie (actuala)...mi.am zis ca o sa se mai coaca, insa vad ca apar derapaje, ceea ce nu e bine.

 

pe vremea aia notele notele ar fi fost de trecere;

 

o-7

n-8

aspect -8

igiena -9

 

gfe..nu mai caut asa ceva, deci nu pot nota. Le respect si atat....eu platesc ele se fut, asta e mersul!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat fatuca cand statea la vechea locatie cat si la noua locatie (actuala)...mi.am zis ca o sa se mai coaca, insa vad ca apar derapaje, ceea ce nu e bine.

 

pe vremea aia notele notele ar fi fost de trecere;

 

o-7

n-8

aspect -8

igiena -9

 

gfe..nu mai caut asa ceva, deci nu pot nota. Le respect si atat....eu platesc ele se fut, asta e mersul!

OK mulțumesc pentru recenzie sper ca și la următoarea vizita sa fiu și mai buna față de acum. 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bun.

 

Aspect-8-nimic deosebit, in afara de inaltime si picioare

 

O-8, doar pentru deep

 

N-7,5-nu stie

 

Igiena-8-intre numere  nu s-a spalat la fofo, si-a tras chilotii pe ea si s-a dus sa fumeze.

 

Am lasat-o in chiloti, nu stiu daca s-a spalat de sperma sau a facut dus daca celalalt client venea in scurt, la fel cum am venit si eu.

 

De aia nu fac eu FK, sau sa mozolesc vreo tzatza, nu stiu daca nu iau muie cu finalizare de la cei dinainte.

250 cadoul

 

 

Din discutii: fobia ei cu ruperea prezervativului e sa nu ramana insarcinata. Bolile  sunt pe plan secundar.

Exemplu de naivitate, de o sarcina scapi, de BTS-uri, mai greu.

 

Bravo sefu de mult nu am mai vazut o informatie de la tine . Multumim de informatie revin si eu cu o informatie imediat tu ai ajuns inaintea mea la ea . Eu m-am incurcat pe acolo cu strazile :))) . Si i-am zis frumos la fata i-a pe altcineva daca eu dorm si nu sunt atent incurc strazile :))) mie nu imi place graba .Am avut timp sa ma duc sa ma tund prin mall locatia fetei find aproape am baut si 2-3 beri a fost ok . Revin si eu cu informatia .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea asa cum ziceam mai sus am incurcat strazile gresela mea nu a fetei. Fata a fost ok mi-a dat adresa am comunicat ok cu ea prin mesaje . Ajuns in casa am simtit fata putin rece desi parea ok acel gfe s-a dus naibii poate nu am fost pe aceea lungime de unde  nu a fost scanteie nu stiu ce sa zic. Poate m-a vazut putin tatuat si ea s-a panicat putin dar eu nu sunt tigan bobardier nu sunt aiurea  in fine.  Pana la uram a fost ok in pat a fost ok am facut 1 singura finalizare  100 ron nomal si oral protejat. Ne-am desbracat pe rand in pat fata a fost putin cam rece incordata putin fk  adica sarutari gfe in pat putin desi vroiam mai mult si i-am zis asta prin mesaje ca vreau gfe si sarutari . Na nu vreau sa fiu rautacios a fost prima intalnire este normal sa fie putin timida si fata . La normal fata a fost ok nu comenteaza la schimbari de pozitie este ok. igiena este ok deci nu stiu ... mai incerc cateva intalniri cu ea :))) poate intru pe abonament cu ea :))))

 

Aspect fizic mmm 8,5 nu te supara ca dau aceasta nota poate o crestem data viitoare . Nici eu nu sunt frumos eu sunt de 5-6 daca tie ti-am dat 8,5 . nu te supara .

 

oral 9,5  si 10 fara prezervativ asa ca dau 9,5cu prezervativ

 

normal 9 nu comenteaza la schimbari de pozitie este ok

 

locatie mmm 7,5  locatia este ok dar... la curatienie se poate putin mai bine ma refer la baie chiar daca nu faci dus dar sa fie prosoape curate nu doar u prosop folosit in rest este ok nu m-a deranjat nimic

 

De revint da daca ma mai primeste :)) dupa aceste note :)) este o fata ok o sa mai revin la ea de cateva ori si daca totul este ok ma bag la abonament cu ea . Te pup iulia si nu te supra pt ce am scris acum datat viitoare o sa fie mai ok .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Să zicem cu puține, multe.

 

Contact prin whatsapp, altă șansă nu există. Programarea a fost din scurt, dar onorată de ambele părți. Zona Tudor e o mizerie dacă mergi cu mașina, dar asta nu e vina fetei, altele-s ..

 

Locația: spațioasă, minimalistă, strict pentru activitatea desfășurată. Punctele minus: canapeaua care e inutilizabilă și baia. Cada are scurgerea înfudată și nu poți utiliza dușul, decât dacă uzi toată baia. Gel de duș sau ceva asemănător - a fost cândva, a rămas doar recipientul. Cam asta a fost la categoria „castane”.

 

La categoria „cireșe” - fata. Înaltă, blodă, ochi albaștri (unele site-uri spun că are ochii căprui, well, no), bine proporționată, sociabilă. Așteptat în tricou și chiloți, priveliște plăcută ochiului. Naturalețea pentru mine e un +.

 

Note:

 

Locație: 6 ( de trecere, lipsa unui gel de duș și cada înfundată atârnă greu !)

Fata: 9 (tinerică, subțirică, nu slim; sâni, fund și ochi frumoși - plăcută la vedere)

Oral: 8 (nu știe multe, dar face un deep plăcut, nu la nivelul Top - Andreea, deoarece nu își contractă esofagul, dar știe pozițiile optime pentru aceste „abilități”)

Normal: 8 (cum o pui, așa stă, nu comentează; partea meh: cam mult lubrifiant și în unele momente simțeai exact nimic; în LoT doar te călărește, altceva nu știe, mișcări din bazin, d-alea mai elaborate, dar măcar nu te lasă cu ochii în soare; partea care-i crește nota - obiectul muncii frumos, sânii, fundul, futabilă ... :feet )

GFE: 8 (în această perioadă, cam greu cu GFE-ul, mai ales când porți mască  :blushing2 )

Igienă: 9 (chiar nu știu cum face baie în cada aia ... dar nu am simțit mirosuri sau elemente suspecte - și eu mi-s taliban la așa ceva .. :rax2 )

 

Halatul (impropriu spus, deoarece nu am putut face duș, doar o minimă igienizare): 100 numărul, dtd 35 de minute.

 

Recomand, rapoartul calitate preț e bun.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Locația: spațioasă, minimalistă, strict pentru activitatea desfășurată. Punctele minus: canapeaua care e inutilizabilă și baia. Cada are scurgerea înfundată și nu poți utiliza dușul, decât dacă uzi toată baia.

Da, dar e River. Adica 5 stelute.

Nu o panseluta , ca-n Nicolina (eu daca am la cine, aici merg, la confort teoretic redus, practic a fost bine totdeauna).

 

(fata e OK, stiu, doar ca eu unul n-am reusit sa o prind pana acum, e drept ca a fost si cam din scurt , seara )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...