Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

1.Ce schimbari bruste de comportament :)) Mai nou, ne supui la teste ? Asta-i buna rau :slap2 Ai prins aripi, erai mai ok inainte, maine-pomaine dai si in cap la client :laugh2

2.Sa ne spui si noua daca ti-ai tras si bodyguard.

 

3.Inseamna ca daca nu faci oralul cum te-ai "laudat" in video-ul postat de tine, ar trebui ca si eu sa-ti impun dupa aia niste chestii, ce zici ?

Te aștept la vizita 😊. Iar venind vorba de micul test e o simpla întrebare care mă ajuta sa observ persoana 😊😊
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

1.Ce schimbari bruste de comportament :)) Mai nou, ne supui la teste ? Asta-i buna rau :slap2 Ai prins aripi, erai mai ok inainte, maine-pomaine dai si in cap la client :laugh2

2.Sa ne spui si noua daca ti-ai tras si bodyguard.

 

3.Inseamna ca daca nu faci oralul cum te-ai "laudat" in video-ul postat de tine, ar trebui ca si eu sa-ti impun dupa aia niste chestii, ce zici ?

Te aștept la vizita 😊. Iar venind vorba de micul test e o simpla întrebare care mă ajuta sa observ persoana 😊😊
Link spre comentariu
Vizitator 1ronin
Reputație: 0

mărimile mari peste 20 cm

 

Permite-mi o intrebare care este si o gluma totodata:cum iti dai seama de marime,ai centimetru sau ochiometric?

 

Intreb pt ca am patit o faza recent,fata e pe Iasi,cand trecem la NP imi spune sa o i-au incet si sa nu o bruschez pt ca ma aflu la limita superioara acceptata;la finalul partidei,curios,am intrebat-o care ar fi limita,ea spune ca 19;am plecat razand,ca or fi intre 17 si 20 cum naiba stia ea,desi nu am intrebat,ma gandesc ca v-ati dezvoltat unitatea de masura din ochi? :laugh2

E o gluma,trateaz-o ca atare,sper sa trec testul tau si sa ne testam reciproc :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Permite-mi o intrebare care este si o gluma totodata:cum iti dai seama de marime,ai centimetru sau ochiometric?

 

Intreb pt ca am patit o faza recent,fata e pe Iasi,cand trecem la NP imi spune sa o i-au incet si sa nu o bruschez pt ca ma aflu la limita superioara acceptata;la finalul partidei,curios,am intrebat-o care ar fi limita,ea spune ca 19;am plecat razand,ca or fi intre 17 si 20 cum naiba stia ea,desi nu am intrebat,ma gandesc ca v-ati dezvoltat unitatea de masura din ochi? :laugh2

E o gluma,trateaz-o ca atare,sper sa trec testul tau si sa ne testam reciproc :laugh2

Sincer eu masor cu gâtul 😅😅 la oral nu am probleme cu nici o Mărime doar grosimea m ar pune in dificultate la normal e mai greu
  • Like 2
Link spre comentariu

Nu accept

anilingus nu accept nu ofer

nu fac fantezii

dirty talk nu ofer nu accept

nu fac dominare nu accept

anal nu fac

persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

mărimile mari peste 20 cm

 

 

Sincer eu masor cu gâtul la oral nu am probleme cu nici o Mărime doar grosimea m ar pune in dificultate la normal e mai greu

 

Cum e treaba, daca la oral iese mai >20cm sau nu incape in gat pe motiv de grosime, ramaneti cu banii dati si pula sculata, iar normalul sare oricum din schema.

Ca sa fie clar!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

Daca am zis ceva nereal, insist sa lamuresti tu.

Deocamdata, din ce ai spus tu, rezulta fix ce am scris.

cu tot respectul colegul, hai sa nu mai stricam topicul fetei, oricum nu cred ca tu esti afectat de acest standard. respectele mele. spor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca am zis ceva nereal, insist sa lamuresti tu.

Deocamdata, din ce ai spus tu, rezulta fix ce am scris.

Tu chiar trebuie sa comentezi la fiecare chestie pe care o spun și fac . Nu vreau sa te lămuresc nu vreau sa mai intru in polemici cu tine vreau sa îți vezi de treaba ‼️
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

Iti mai cauti cuculetzul cu penseta cand te pisi?

dragul meu coleg, din fericire pentru mine, din nefericire pentru tine nu sunt homo, nici nu am tendinte ca unii ;) , e bine macar ca recunosti ca standardele pentru care cereai lamuriri nu se aplica in cazul tau, deranjezi fata inutil. toata stima si respectul meu.

Link spre comentariu

apropo nevasta ta, Manuela ce mai face?

Slabut, nu stii decat sa repeti ca un papagal ce zic altii sau ce ai zis tu si ti s-a parut inteligent. :laugh2

 

Iulica, imi pare rau ca n-ai putut-o lua pana la cotor, stiu ca de asta esti suparata pe mine, promit sa nu te mai vizitez, nu mai fi stresata.

 

Ti-l las pe niki, a lui iti incape si intr-o nara.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Slabut, nu stii decat sa repeti ca un papagal ce zic altii sau ce ai zis tu si ti s-a parut inteligent. :laugh2

 

Iulica, imi pare rau ca n-ai putut-o lua pana la cotor, stiu ca de asta esti suparata pe mine, promit sa nu te mai vizitez, nu mai fi stresata.

 

Ti-l las pe niki, a lui iti incape si intr-o nara.

Bine bine cum spui tu dar oprește te din făcut off topic ‼️ Nu vreau sa îți mai acord nici o atenție mă opresc aici
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

Slabut, nu stii decat sa repeti ca un papagal ce zic altii sau ce ai zis tu si ti s-a parut inteligent. :laugh2

 

Iulica, imi pare rau ca n-ai putut-o lua pana la cotor, stiu ca de asta esti suparata pe mine, promit sa nu te mai vizitez, nu mai fi stresata.

 

Ti-l las pe niki, a lui iti incape si intr-o nara.

legat de inteligenta probabil ca asa ai tu o iluzie despre tine insuti, pacat ca lumea te percepe cum esti, nu spun cum, pentru ca nu vreau sa vb urat de tine, imi cer scuze fata de fata si nu comentez ultima ta afirmatie pentru  ca as parea penibil. respectele mele colegul

Link spre comentariu

  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

legat de inteligenta probabil ca asa ai tu o iluzie despre tine insuti, pacat ca lumea te percepe cum esti, nu spun cum, pentru ca nu vreau sa vb urat de tine, imi cer scuze fata de fata si nu comentez ultima ta afirmatie pentru ca as parea penibil. respectele mele colegul

Ce-ti mai place offtopic* si mai scrii de altii...mai da-te-n pula mea de avocat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...