Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

Pasarel si Pasarica, singuri singurei, pe o creanga in mijlocul padurii, romantism, vraja, etc.

Pasarel: Pasarico, o smecherie, ceva in seara asta?

Pasarica(tup, tup, tup, mai incolo): Cum mai, Pasarel, pai, asa ma stii tu?

Pasarel(tup, tup, tup, catre ea): Hai mai Pasarico, ne iubim si noi?

Pasarica(tup, tup, mai incolo): Hai mai Pasarel, fii solemn, nici nu ma gandesc!

Pasarel(nervos, tup, tup, langa ea)”:Hai, lasa-ma cu texte d-astea!

Pasarica tup, tup, mai incolo si cade de pe creanga intr-o balta.

 

MORALA: Cu cat e preludiul mai lung, cu atat Pasarica e mai uda.

 

Deci e Iulia e pasarel sau pasarica ?

Vezi-ti de drum colegule, ca nu te-a invitat nimeni la discuție. O zi frumoasa sa ai.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ahh sa înțelegem ca singur nu ai putea duce discuția la capăt.

Nu poate duce discuția din postura de asistat social, care fura din alocația copiilor sa meargă și el la fete, neavând ocupație își promovează și el câte o feblete, în cazul de fata știm amândoi despre cine este vorba. Cum pleacă lady, cum parca înnebunește, latră și mănâncă căcat, poluand topicele fetelor de pe aici și certându-se cu toată lumea. Ce pesteala ieftina face acest oligofren. Acum fie vb între noi, tu ma stii, dacă i-o indes în gat, oare ii ies ochii din cap ca la broscoi? Întreb și eu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

I-ai dat material de laba pe tru toată viata. De acum o sa îl auzim de la Paris cum rage, cât este de satisfăcut când și-o freacă și nu mai trebuie sa fure din alocația copiilor ca să ii curgă și lui balele pe la vreo fata la ușa. Rusinica Iulia. 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Wow Iulia. Ai crescut formidabil de mult ca valoare sub ochii si outele noastre dragi si scumpe :)

De ce ne faci asta acum cand esti plecata de la noi ? :(

 

Sa stii ca nu ai apucat sa ne cunosti pe toti asa cum iti doreai cand ai deschis topicul...

 

Acum pe un ton mai serios: luand in considerare abilitatile tale, nu pot sa inteleg de ce ai ales tarifele astea: 100/200.

Eu cred ca o fata ca tine merita lejer 150/300, acestea fiind preturi rezonabile pentru un serviciu pe care putine il pot presta...

 

Eu te sfatuiesc sa lasi prostiile, chiriile exagerate si ardelenii si sa revii la noi cu tarifele corecte fata de tine :)

Scartarii aia nu iti vor da mai mult ca la Iasi pentru ca ei au oricum au o gramada de fete...

 

(Ps: Daca e vreunul care incepe sa ma injure pentru ca propun marirea preturilor, merg la el cu 300Ron si-l pun sa faca exact ce poate Iulia 😄 )

oricum asta fac clar vreau sa vina persoanele de CALITATE
Link spre comentariu

I-ai dat material de laba pe tru toată viata. De acum o sa îl auzim de la Paris cum rage, cât este de satisfăcut când și-o freacă și nu mai trebuie sa fure din alocația copiilor ca să ii curgă și lui balele pe la vreo fata la ușa. Rusinica Iulia.

Decat sa futi pasarel, mai bine laba la poze cu  pasarici, homalaule! :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Decat sa futi pasarel, mai bine laba la poze cu  pasarici, homalaule! :laugh2

Tot aici ești?? Dacă nu îți convin DU-TE în alta parte la fetele pe care le numești tu femei decât sa faci off-topic sau îți place doar sa scrii ca de dus doar odata pe luna la salar ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Decat sa futi pasarel, mai bine laba la poze cu pasarici, homalaule! :laugh2

Du-te ba, boule si o fute pe curva aia care te-a fătat si nu mai polua topicul fetelor,asistat social bautor de spirt. Posesor de gaoz spart de urangutanii de la zoo. O sa vin intr-o zi sa te fut în cur,ca să vezi cât de homalau sunt si dupa aia te fut în gât. Mars pe topicul febleții tale si lasa fata asta în pace,maimuțoi opărit.
  • Like 1
Link spre comentariu

Tot aici ești?? Dacă nu îți convin DU-TE în alta parte la fetele pe care le numești tu femei decât sa faci off-topic sau îți place doar sa scrii ca de dus doar odata pe luna la salar ?

Tu stii ce e ala salar, bah curvistina de 2 lei, de comentezi ca proasta la poarta?

Multi vin si-ti dau bani din salariul lor, asa ca poti aprecia oamenii muncii.

Daca ne-am prostitua toti, din ce plm ai trai, din pescuit la malul Dunarii sau din trafic cu tigari de la bulgari?

 

 

Du-te ba, boule si o fute pe curva aia care te-a fătat si nu mai polua topicul fetelor,asistat social bautor de spirt. Posesor de gaoz spart de urangutanii de la zoo. O sa vin intr-o zi sa te fut în cur,ca să vezi cât de homalau sunt si dupa aia te fut în gât. Mars pe topicul febleții tale si lasa fata asta în pace,maimuțoi opărit.

 

Ma-ta s-a sinucis cand a vazut ce a nascut!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Tot aici ești?? Dacă nu îți convin DU-TE în alta parte la fetele pe care le numești tu femei decât sa faci off-topic sau îți place doar sa scrii ca de dus doar odata pe luna la salar ?

Prostul asta e ca râia,nu scapi de el,neam. Sta toată ziua pe capul fetelor si mananca cacat a prost,fără nici o noimă. Asistat social fără căpătâi, ce sa isi permită el vizite odata la salariu,asta e prostul Iașului venit cine știe de prin ce cătun. Are el ce are sa iti futa topicul. Sa nu iti para rau de-abia te tine sus. Ce gorila primitivă.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Tu stii ce e ala salar, bah curvistina de 2 lei, de comentezi ca proasta la poarta?

Multi vin si-ti dau bani din salariul lor, asa ca poti aprecia oamenii muncii.

Daca ne-am prostitua toti, din ce plm ai trai, din pescuit la malul Dunarii sau din trafic cu tigari de la bulgari?

 

 

Ma-ta s-a sinucis cand a vazut ce a nascut!

Dar tu stii ce e ala salar mai rapanosule? Curvistina e wc-ul public care te-a fătat. Pune mana si te spala jeg uman,ca infunzi căzile fetelor cand te duci sa faci si tu dus odata la 2 luni. Noroc de ele ca poți sa faci si tu un dus ca oamenii,sa vezi cum iti curge apa din perete. Oamenii muncii,tu faci parte din oamenii muncii,mai handicapat oligofren ce esti. Du-te și da mancare la vaca ca te cauta la geam,prostul babelor surde. O faci proasta pe ea,tu nu te uiți la tine,bai nemancatule cum stai si iti curg balele pe la uși,doar te-o primi vreo una sa iti dea ceva gratis. Ce pomanagiu imbecil. Iaca la curvistina asta cum o numești tu,ii futeai capul cu mesaje,sa te lase si pe tine sa vii sa ii dai o limba în cur. Vai, Iulia de ce te porți asa cu mine,vai tu esti o fata simpatica,vai lasa'ma macar o data. Si tot el e cu gura mare. Mars la kkt cercopitec picat cu gura în pula.
  • Like 1
Link spre comentariu

N-ai mai dat demult in cur la pasarel, esti stresat rau.

Cred ca toate orataniile din curtea ta fug de tine de cand ai atentat la pudoarea lor. Vezi ca trimit Protectia animalelor peste tine! :laugh2

 

 

Iulica, spor la bani, nu te apuca sa jignesti userii in cardasie cu toti handicapatii, ca nu ai vreun avantaj!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Tu stii ce e ala salar, bah curvistina de 2 lei, de comentezi ca proasta la poarta?

Multi vin si-ti dau bani din salariul lor, asa ca poti aprecia oamenii muncii.

Daca ne-am prostitua toti, din ce plm ai trai, din pescuit la malul Dunarii sau din trafic cu tigari de la bulgari?

 

 

 

Ma-ta s-a sinucis cand a vazut ce a nascut!

Da ii apreciez pe care merita scursura de om ce ești . Când te duci la fete învața sa folosești dușul . Ești așa de penibil nu te mai primesc fetele de îmi faci off-topic încetează ca pana la urma urmei tot la fete ajungi . Ca nu primesti nimic de la pleava ta de acasă Ca s a saturat și ea de tine . Încetează omule ca nu ești tu nimeni pe aici cu sau fără tine tot mă vizitează lumea așa ca nu ești tu vai Draga doamne pe forumul asta din contra viața ta socială e egala cu zero dacă ai timp sa te cerți tu cu mine . Și da stau pe forum pentru ca la mine e nevoie sa stau aici dar tu ?? Tu ce scuza aia faci o laba acasă și apoi te duci la fete ca sa te țină mai mult de 3 minute . Ești doar un țăran obosit și atât . Continua ca mie îmi place sa mă cert cu tine ca tot tu o sa renunți . Iulica drăguța a dispărut pentru unii pentru ca nu știti sa purtați respect și va urcați in capul unui om și când vin la Iași clar MĂRESC PREȚURILE pentru ca nu vreau sa mă văd cu cei care seamănă cu tine te au părăsit febletile tale de ești așa de nervos ? Și va mirați de ce pleacă fetele pai pentru ce sa stea ca futurila se crede buricul pământului pe forum vezi ca pe lângă 2-3 recenzii pe care le lași și tu pe acolo ai o grămada de off topic de asta și ai culoarea asta . Iar cei care gândesc ca prostia asta umblătoare ii rog sa nu mă viziteze !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

N-ai mai dat demult in cur la pasarel, esti stresat rau.

Cred ca toate orataniile din curtea ta fug de tine de cand ai atentat la pudoarea lor. Vezi ca trimit Protectia animalelor peste tine! :laugh2

 

 

Iulica, spor la bani, nu te apuca sa jignesti userii in cardasie cu toti handicapatii, ca nu ai vreun avantaj!

Nu ii bagă tu pe toți in acceasi oala eu te am jignit exclusiv PE TINE !

Iar pentru dragii mei o sa mă întorc anul asta in Iași posibil doar ca sa îl enervez pe ăsta !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

N-ai mai dat demult in cur la pasarel, esti stresat rau.

Cred ca toate orataniile din curtea ta fug de tine de cand ai atentat la pudoarea lor. Vezi ca trimit Protectia animalelor peste tine! :laugh2

 

 

Iulica, spor la bani, nu te apuca sa jignesti userii in cardasie cu toti handicapatii, ca nu ai vreun avantaj!

Și nu te mai lua tu de useri ca tu nu o sa ajungi niciodată sa te compari cu Radu în viața ta ascultă mă pe mine ca el își permite mai mult de 200 de lei și mai mult de o întâlnire pe luna
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

N-ai mai dat demult in cur la pasarel, esti stresat rau.

Cred ca toate orataniile din curtea ta fug de tine de cand ai atentat la pudoarea lor. Vezi ca trimit Protectia animalelor peste tine! :laugh2

 

 

Iulica, spor la bani, nu te apuca sa jignesti userii in cardasie cu toti handicapatii, ca nu ai vreun avantaj!

Și îți arat eu pe un topic de la Cluj cum vorbește o fata cu din ăștia ca și tine ca te crucești și te pune pe labe . Dacă practic chestia asta nu înseamnă ca trebuie sa am doar doi neuroni în cap . Dă-ți cu reveneala !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Și nu te mai lua tu de useri ca tu nu o sa ajungi niciodată sa te compari cu Radu în viața ta ascultă mă pe mine ca el își permite mai mult de 200 de lei și mai mult de o întâlnire pe luna

Iulia, ma bucur ca nu mai esti aia care se urcau prosti ca asta în capul tău. Bine ca ai luat atitudine,scursuri de teapa ăstora merita o pula peste rât ca sa isi vada de mocirla lor. Nu ii convine asistatului sa nu vina,bine ca dau preturi pe la febleți din astea de top. Cat despre caracterul ăstuia,nu ai ce sa ii ceri. Vb ta pana si zdreanta care o are acasa nu il mai suporta. Auzi cica el este user,ce bou. S-a văzut lumea de calitate care postează pe aici,asta nu valorează nici cat un kkt în ploaie
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Și te mai anunț ceva futurila mulți nu au cont aici dintre clienti și sa știi ca mulți spun despre câțiva ca sunteți bătuți in cap deci stai calm ca nu ești decât o furnica într-un oraș mare !!! Mai facem off topic mie îmi place când sunt prima pe Feed

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...