Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

Mai futarila, macar cu numele, tu esti slab ca o scandura la minte. Probabil ca asta este modul tau de a impresiona o femeie, stresand lumea inutil.

Altul care intra in curul vacii. Ta bagi intr-o discutie care nu te priveste, am eu prostalanii mei de dialog, vad ca tii neaparat sa faci parte dintre ei.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Mai Juliaaa mai fa ti si tu dintii aia ca uneori iti pute gura.... la cati bani faci fa ti si tu cariile alea ca fereasca dumnezeu cand ii sugi pula la unu sa il zgarii pe pula ...tu iti dai seama ca face infectie din cauza ta ? Nu mai comenta tu pe aici care ai dintii negri!! Ia fa poza la dinti si punei aici ca sa nu zics colegii ca mint

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mai Juliaaa mai fa ti si tu dintii aia ca uneori iti pute gura.... la cati bani faci fa ti si tu cariile alea ca fereasca dumnezeu cand ii sugi pula la unu sa il zgarii pe pula ...tu iti dai seama ca face infectie din cauza ta ? Nu mai comenta tu pe aici care ai dintii negri!! Ia fa poza la dinti si punei aici ca sa nu zics colegii ca mint

Și a chemat ajutoare ca singur nu poate ?😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hai Juliaa ca vad ca adevarul te doare!! Incarca te rog o poza cu dintisorii tai cariati si negri!! Ca sa nu zici ca ne luam aiurea de tine!! Asteptam

Nu îți place nu veni 😂😂😂 și chiar nu doare absolut deloc venind din partea unei săracii . Ca te luai de o fata ca are prețuri mari încearcă topicul cu tipe la strada ca acolo ți e standardul
Link spre comentariu

Il locul tau n-as vorbi, cand a fost ma-ta sa-ti scoata certificatul tau de nastere, i-au zis ca are nevoie de un top de hartie ca sa incapa toti taticii posibili pe care i-ai avut.

 

 

Mai Juliaaa mai fa ti si tu dintii aia ca uneori iti pute gura.... la cati bani faci fa ti si tu cariile alea ca fereasca dumnezeu cand ii sugi pula la unu sa il zgarii pe pula ...tu iti dai seama ca face infectie din cauza ta ? Nu mai comenta tu pe aici care ai dintii negri!! Ia fa poza la dinti si punei aici ca sa nu zics colegii ca mint

 

Gura ii pute de la sperma alora dinainte.

Dintii ii are strambi si ascutiti, grija mare sa nu va zgaraie maciuca!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

Crezi ca maicamea ii capra cu trei iezi ca mata, sa ajungi tu la 14 ani sa nu iti cunosti tatal, daca as fi in locul lui te-as sinucide ca sa fac un bine omenirii, avorton esuat, nu mai spurca topicele. Mars sa iti iei buletinul.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Juliaaaaaa trimite poze cu dintii sa vada viitorii tai clienti de posibile infectii din cariile tale din guraaaaaaaaaaaaa ASTEPTAM POZA CU DINTII JULIEI

Da, era un domn in domeniu care facuse o remarca la aspectul gurii. Recomandase cateva sedinte de ortodontie.

Bine ca nu-i stirba. Majoritatea au probleme de igiena orala! La una am vazut periuta de dinti intr-un ghiveci, pe post de sustinere pentru o floare.

Link spre comentariu

Potolea cere i si tu poze cu dintisorii ca sa fim si noi siguri si sa atentionam si viitorii clienti la ce se expun!! Ea crede ca ne luam aiurea insa cei de pe forum nu sunt realisti ca ii anuntam la ce se expun? Este un forum de a spune si da a da numai note de 10 si sa ridicam in slavi anumite fete ??? Lucrurile negative de ce nu se pun accent pe ele??

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Potolea cere i si tu poze cu dintisorii ca sa fim si noi siguri si sa atentionam si viitorii clienti la ce se expun!! Ea crede ca ne luam aiurea insa cei de pe forum nu sunt realisti ca ii anuntam la ce se expun? Este un forum de a spune si da a da numai note de 10 si sa ridicam in slavi anumite fete ??? Lucrurile negative de ce nu se pun accent pe ele??

Faimosule, e vreo fata pe acest forum care sa te satisfaca? E vreuna pe care sa o recomanzi!

Spune-o, ca ma duc eu acum la ea si îi fac recenzie!

Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

Da, ii masa, dupa ce ii sparg eu dantura cu stie el ce , ii clar ca e un neadaptat social care nu are ce face cu rahatul de viata pe care o are, nu il bate viata , cum il bate soarta, trebuie facut report si ban. Altfel nu o sa se linisteasca, si el si ala cu 2000 de postari, trebuie banat si ala.

  • Like 1
Link spre comentariu

Sincer ?? Cand te uitai aici pe forum sa vezi cat de mult bagau de la ei anumiti clienti mergeam cu foarte multe asteptari.... cand ajungeam acolo era total diferit ...poate suntem toti diferiti si scriem in feluri diferite dar se exagereaza la anumite fete .... note de 10??? La gfe 10??? Cand ea nici nu face FK????? Acum o sa incerc ss merg la Loredana si credema sunt tare curios sa vad o ridica prea prea prea mult .. si nu inteleg de ce o sa merg si eu sa vad cum e treaba.. tu pe la ce fete ai mai mers sa fie cat de cat ok?

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...