Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

Vizitator internationall
Reputație: 0

foarte neserioasa in cea ce priveste programarile daca nu le respecti la ce le mai iei teapa de doua ori eram curios sa te cunosc dar sincer nu mai sant .....

Link spre comentariu

julix:

 

ești noua, nu te poți gândi la toate, tu fumezi, nu toți băieții care te vizitează sunt fumători, pe cale de consecință nu pot sa justifice mirosul de fum de Țigara de pe haine....

ai noroc ca suntem intr-un sezon cu putine haine

ai ghinion ca nu prea se mai fumează indoor și in mod special din cauza pandemiilor nu prea mai exista socializare indoor

 

încă un aspect, nu te stresa cu raspunsul pe forum. nu e musai neaparat sa răspunzi la toți și la toate

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

foarte neserioasa in cea ce priveste programarile daca nu le respecti la ce le mai iei teapa de doua ori eram curios sa te cunosc dar sincer nu mai sant .....

Asta este altceva. Si nu suna bine. Un decalaj de 5-10 min poate merge.

Din cate stiu  fetele care puneau ore fixe ( x  sau x.30) nu prea aveau probleme, decat daca se lungeau "alde unii" peste 30 min, dar nu prea se potriveste la cadou 100.

Insa cand termina unul mai devreme si intercalezi unul neprogramat, urmatorul o ia in basca. Speram sa nu fie cazul aici, dar vom vedea.

Link spre comentariu
Vizitator internationall
Reputație: 0

pana la urma am reusit sa o vizitez si am ramas placut impresionat am constatat ca nu a fost cu rea vointa dar pur si simplu din naivitatea ei si din dorinta ei de a multumi pe orsicine i am zis ca nu e normal ca pentru unu care sa trezit ca el e in zona fara programare sa amane pe altul cu programare sau pentru unul care intarzie jumatate de ora sa decaleze celelalte programari sper ca a inteles , cat despre ea este o fata frumusica foc la inceput de cariera dar care isi da toata silinta este inaltuta peste 170 blonda in jur de 20 ani corp armonios cu forme atat cat trebuie igiena 10 locatia provizorie din ce am inteles nu cine stie ce atitudine 9 simpatica si implicata actiune 9 mie mi a placut schimbat cateva pozitii s a umezit natural oral cu deep o sa mai revin cat de curand ce mi a placut cell mai mult ca nu te grabeste pacat ca nu am avut eu mai mult timp .....

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

A fost din cauza mea am spus asta și sunt conștientă ca nu am făcut bine ca eram obosita. Asa ca o sa modific programul în următoarele ore. Din nou sa nu uitam ca eu prestez astfel de servicii de o săptămână sunt noua în domeniu.

Sa anunti si aici schimbarea de locatie, poate chiar cu o zi inainte. 

 

Daca te vor intimida localii sau tiganimea , mai e varianta aia cu schimbarea locatiei aici, sau chiar prin orasele apropiate, cu revenire . 

Speram sa nu fie cazul, dar s-a mai intamplat la unele fete noi.

Link spre comentariu

Julia- mult succes!

Am locuit în Bularga 4 ani. E o zona destul de râu famata,dar nu imposibil de locuit.

In activitatea ta poți căuta ceva mai bun,mai central.

Succes și răbdare cu clienții că nu-i poți mulțumi pe toți.

Sper sa te pot vizita cândva!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

 Să poată ea duce fiindcă clienți va avea suficienți!

Va avea pentru ca este modesta, nu se supraevalueaza , munceste mai mult  decat altele , si se straduieste sa fie OK !

Daca ar fi toate asa... Acum sa vedem si cum va evolua in timp situatia. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună am doua locații unde as vrea sa mă mut dar as vrea sa va întreb și pe voi. O locație ar fi în Nicolina lângă hotel onest iar una ar fi în copou. Ce ar trebui să aleg aștept părerile voastre. 😊😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator internationall
Reputație: 0

eu zic ca nici una nici alata nu e o solutie buna la nicolina e fregventat numai de colorati maroniu inchis de prin braila si galati cu tot felu de rapandule iar copoul e peste mana la anumite ore eu zic sa nu te grabesti si sa gasesti ceva in zona palas sau chiar rivers touers

Link spre comentariu

Copou in nici un caz.

Cauta linga Iulius mall, Kaufland Lidl Tudor. Cam 120 pe zi.

Locatii bune si accesibile. Linga Palas gasesti cu 150 pe zi.

Succes.

 

Ps. Evita Tatarasi Newton.

 

Bună am doua locații unde as vrea sa mă mut dar as vrea sa va întreb și pe voi. O locație ar fi în Nicolina lângă hotel onest iar una ar fi în copou. Ce ar trebui să aleg aștept părerile voastre.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Bună am doua locații unde as vrea sa mă mut dar as vrea sa va întreb și pe voi. O locație ar fi în Nicolina lângă hotel onest iar una ar fi în copou. Ce ar trebui să aleg aștept părerile voastre.

In Copou e oarecum izolat.

Ce e simpatic, e ca unii vor sa te traga langa. Sa te aiba aproape.

 

Langa Onest eu stiu niste garsoniere rigipsate/cosmetizate . Unde stiu eu trebuie sa treci de 2 interfoane,  sunt camere la fiecare etaj si eu unul, n-am auzit de reclamatii (de la vecini) acolo . E o zona mai distanta de marea concurenta de la Palas. 

Pentru cei care zic ca aici sunt petarde, eu amintirile cele mai neplacute le am de la Iulius si River Tower (foarte stralucitoare pe afara ).

Problema e ca de afara nu arata ca turnurile nou construite, nu e stralucirea de acolo. Eu personal nu ma duc pentru imaginea din afara, daca fata e OK ma duc cam oriunde nu e o distanta prea mare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

din doua optiuni proaste, o alegi pe cea mai puțin proasta: blocul nou de lângă hotel onest

 

ca sa nu fie proasta locație trebuie sa rimeze cu zona palas...

La Palas ai avantajul ca sunt variante in caz de tzeapa. Desi intr-o seara , dupa 9, am nimerit-o abia dupa a 6 sau a 7a varianta. La Onest cam trebuie sa mergi pe programare serioasa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cea mai bună locație din toate punctele de vedere cred că e River Tower,dar nu-i rău nici la Newton.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Ce spui tu am precizat mereu, mai exact linga Palas ai sansa sa dai de o fata care corespunde , dupa ,2-3 sau 4 tepe. Pt cine nu stie, la Newton e o adunatura de indience , cred ca se aduna una pe alta. Total de evitat, desi ar fi una maxim doua fete care au sediu in zona.

Si Newton e in cartier muncitoresc, si lucrurile bune se intimpla in centru de obicei.

Incerc sa dau si explicatii obiective , ca sa se inteleaga motivele pt care sunt de evitat.

 

Ps. Apaetamente noi , faine, gasesti in tot orasul . Centrul ramine centru.

 

 

 

La Palas ai avantajul ca sunt variante in caz de tzeapa. Desi intr-o seara , dupa 9, am nimerit-o abia dupa a 6 sau a 7a varianta. La Onest cam trebuie sa mergi pe programare serioasa.

Link spre comentariu

Ai punctat bine colegu'. Fata nu e bine sfatuita de alti parerologi subiectivi.

 

 

eu zic ca nici una nici alata nu e o solutie buna la nicolina e fregventat numai de colorati maroniu inchis de prin braila si galati cu tot felu de rapandule iar copoul e peste mana la anumite ore eu zic sa nu te grabesti si sa gasesti ceva in zona palas sau chiar rivers touers

Link spre comentariu

ii povestim fetei de țepe, numai intelege nimic... recordul meu personal cred ca a fost 6 șase ore de căutări....

 

văd ca au fost comentarii un pic răutăcioase... ea a spus nicolina sau Copou, m-am limitat la opțiunile pe care le-a dat ea. un fel de ori cu palma ori cu cureaua....

 

pentru un o întrebare cu raspuns deschis, opțiunile mele in ordine descrescătoare sunt:

1. pallas 8 blocuri mari și late

2. conest Tudor

3. rivers Tudor (parcarea e cam departe și paznicii se bagă in seama, cu clienții)

4. newton in tatarasi (nu e bine văzut pe forum, mai ales de fuchenstein....)

5. piata nicolina, bloc nou, strada “autovehiculului” (acolo stiu, de pe forum, ca a fost cel puțin un scandal. făcut de o scandalagioaica)

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună am luat în calcul părerile voastre iar mâine și poimâine o sa fiu la River ma întâlnesc cu proprietarul dimineața și o sa iau cheia. Va aștept cu cel mai mare drag 😊 iar mâine o sa fac din nou o postare cu ce servicii prestez tarifele și numărul va pup și va aștept să ne întâlnim 😊😊

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...