Sari la conținut

Iulia 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

A apărut o problema cu apartamentul m a sunat proprietarul acum și a avut o problema cu electricitatea în apartament și mâine o rezolva deci ma găsiți mâine la aceasi locație iar de miercuri ma găsiți la River. 😊😊 Maine de la 9 la 21 sunt disponibila și va aștept 😊😊

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Neata . Am vizitat o aseara pe Iulia. E genul de fata care nu fura curent , e atenta cu clientul si respectuoasa.

Locatie 10

Oral 9 deept atenta

Normal 10

Anal nu face

100 nr

Spor

 

P.S. respecta programarile

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania

Salutare.

 

Am vizitat-o și eu pe Iulia.

Contactat si vorbit doar text pe watsapp. Programare cu o ora înainte, Respectata.

 

Fata 9 : drăguța, simpatica, mi-a adus aminte de “fata cea nebunatica a vecinului, din tinerețe”.

Fund frumos, sâni mici spre următoarea mărime :) și frumoși. Corp armonios.

 

Igiena 10 - nimic de obiectat

 

On 9,15... Cu atenție la împrejurimi, plăcut, adânc, modificare de poziții astfel încât sa o poată lua pe toată (de apreciat), DT cu menținere, face fuck fără mâini.

 

NP 9: Implicată, maleabilă, plăcut. WOT și finalizat plăcut in balonaș la Doggy.

 

Igiena 10. Nimic de reproșat.

 

Gfe 8,5. Chiar dacă ea ar fi vrut eu nu sunt pupacios decât după mai multe întâlniri. A încercat sa se facă placuta, s-a cuibarit frumos ca și cum ne-am mai fi văzut și altădată

 

Locație: 7-8. Eu am găsit-o in Zimbrului. A zis ca se muta iar. Da banii degeaba pe apartamentul ăla din punctul meu de vedere.

După acțiune când am aprins iar becul la baie a pocnit si s-a ars :)), sărăcuța și-a cerut scuze de parca a participat la fabricarea becului.

 

Baia curată, gel de dus. Mi-a dat prosop dar am avut impresia ca nu sta foarte bine cu stocul. Dacă va tine cont de sfatul meu sa își mărească stocul de prosoape, șervețele uscate si umede va fi apreciata de toată lumea.

 

Cadou pentru un nr. 100 (Cred ca in total am depasit 30 min cu tot cu fumat).

 

Fata se face placuta, poti avea un dialog decent. Pentru mine e de revenit!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună îți mulțumesc frumos pentru aceasta recenzie. Dragilor să știți cu mici întârzieri sunt din nou în River va aștept pentru programari sunt disponibila chiar de astăzi. Va aștept mesajele pe WhatsApp pentru programari vă pup 💓💓😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas

Scurta vizita la Iulia.

Programat pe whatsapp, am descins in locatie la timp, nu mai descriu locatia pentru ca deja e depasita, se plimba fata asta de nu mai stii unde s-o gasesti.

Am platit un numar 100 lei.

Mi-a placut fata, blonda, inaltuta 1,70-1,72 cu un corp fain, sanii de nota 10, adolescentini, foarte curata, cu aer fresh. Am facut click de la inceput.

Mi-a facut un ON fain, cu deepthroat, fara maini - nota 9, ar fi fost de 10 daca lucra mai bine la atarnatoare.

Am trecut la NP 3 pozitii, destul de bun dar fara sincronizare, fiecare era pe ritmul lui, nota 8.

Per total experienta a fost buna, datorita comunicarii si atitudinii fetei.

Am stat cam 25 minute dtd. Sper s-o mai vizitez mai ales daca-si gaseste o locatie mai stabila.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sper s-o mai vizitez mai ales daca-si gaseste o locatie mai stabila.

De acum o sa oscilez doar între river și Newton sa știți sunt mai liniște și mai plăcute din punctul meu de vedere dar pana la sfârșitul săptămânii (vineri inclusiv) ma găsiți la River vă pup și vă așteptăm să ne întâlnim 😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu

Sper s-o mai vizitez mai ales daca-si gaseste o locatie mai stabila.

De acum o sa oscilez doar între river și Newton sa știți sunt mai liniște și mai plăcute din punctul meu de vedere dar pana la sfârșitul săptămânii (vineri inclusiv) ma găsiți la River vă pup și vă așteptăm să ne întâlnim

ce peste prost

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...