Sari la conținut

❗️❗️BRYANNA❗️❗️ 0757419063


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare !

Astazi am revizitat-o pe domnisoara Bryanna , programare facuta cu o zi inainte  ;

Am intarzaiat 15 min ,deoarece am fost blocat in trafic , din cauza unui accident , am anuntat , iar ea a zis k ma asteapta 🥰 ;

Ajuns la locatie , deschide usa aceeasi fata frumoasa si zambitoare care ma invita in apartament, si ma intreaba daca servesc ceva 

Dupa ce am iesit de la dush  , ea ma asteptat in camera dezbracata , gata de distractie😍 , am ales o ora ( o finalizare + un masaj)

Totul a fost la superlativ , 10 + !!

Multumesc Bryanna pentru tot !

O zi faina !

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
La 01.10.2022 la 16:20, harley666 a spus:

Salutare !

Astazi am revizitat-o pe domnisoara Bryanna , programare facuta cu o zi inainte  ;

Am intarzaiat 15 min ,deoarece am fost blocat in trafic , din cauza unui accident , am anuntat , iar ea a zis k ma asteapta 🥰 ;

Ajuns la locatie , deschide usa aceeasi fata frumoasa si zambitoare care ma invita in apartament, si ma intreaba daca servesc ceva 

Dupa ce am iesit de la dush  , ea ma asteptat in camera dezbracata , gata de distractie😍 , am ales o ora ( o finalizare + un masaj)

Totul a fost la superlativ , 10 + !!

Multumesc Bryanna pentru tot !

O zi faina !

Mulțumesc frumos, te pup dulce și te mai aștept!! 😘😘

Link spre comentariu

Salve (de tun). 

In sfarsit am reușit sa ma sincronizez cu Brianna. Programare făcută cu o zi înainte, reconfirmata cu o ora inainte de acțiune, respectat cu precizie germana de ambele părți. Ba chiar mi-a scris cu câteva minute înainte ca pot sa ajung puțin mai repede. Comunicare foarte usoara și prompta prin WA. 

E o tipa foarte sexy, mica de înălțime which fits very good for me. Sâni medii spre mari, perfecți. Drăguță la față.

Am optat pentru o finalizare, 150 coco. Acțiune început cu OP (my kind), LOT, finalizat în misionar. 

Notele, subiective:

Aspect: 9

Locatie: 8 - foarte subiective fiindcă mi-e puțin peste mana, însă apartamentul ok

OP: 9

NP: 9.

Eu sper sa ne mai sincronizam, mi-aș face abonament. 

Mersi, Bry, încă o data! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 17 ore, slayerman a spus:

Salve (de tun). 

In sfarsit am reușit sa ma sincronizez cu Brianna. Programare făcută cu o zi înainte, reconfirmata cu o ora inainte de acțiune, respectat cu precizie germana de ambele părți. Ba chiar mi-a scris cu câteva minute înainte ca pot sa ajung puțin mai repede. Comunicare foarte usoara și prompta prin WA. 

E o tipa foarte sexy, mica de înălțime which fits very good for me. Sâni medii spre mari, perfecți. Drăguță la față.

Am optat pentru o finalizare, 150 coco. Acțiune început cu OP (my kind), LOT, finalizat în misionar. 

Notele, subiective:

Aspect: 9

Locatie: 8 - foarte subiective fiindcă mi-e puțin peste mana, însă apartamentul ok

OP: 9

NP: 9.

Eu sper sa ne mai sincronizam, mi-aș face abonament. 

Mersi, Bry, încă o data! 

Îți mulțumesc frumos, te pup și te mai aștept!! 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...