Sari la conținut

0748190025 Sara


Vizitator wot

Postări Recomandate

Susțin cele spuse de fratele Gigi, chiar suna telefonul dar important e ca nu rsp la el, nu te grăbește, o suge super mișto, la normal e ok, bine cu câteva gemete false, dar na... O fata comunicativa, nu scoți vorbele cu cleștele, locație ok, Sara arata bine, de revenit când am ocazie prin fcs cu siguranta

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Fiind cu treaba in Focsani am vizitat domnita care intr-adevar este o aparitie foarte buna pentru Focsani avand in vedere oferta saracacioasa, am incercat de cateva ori in zile diferite sa o prind si pana la urma din al 3lea telefon reusesc sa stabilesc intalnirea.

Locatie -9.50 : modern, curat ,acces usor, chiar discret avand in vedere zona la cat de bine o stiu :)), baia un pic ravasita dar per total e ok pentru o scurta igienizare ,venisem dusat...

O/p -8.50 ...chiar mi-a placut ruperile de ritm cu presiune , fara atentie la bijou - aici scad un pic la notare

N/p - 9 ....pfff ,tipa e "scolita" se vede experienta in cum se pozitioneaza , cel putin caprita o priveliste super unde am si capitulat.

Domnita arata bine proportionata tate frumusele , fundul piesa de rezistenta micut si bombat , bronzata , nu parfumata in exces ,mirosea frumos,curata, pe tocuri cocotata - big like ...

Un minus ar fi telefonul ...care suna ,da suna pe banda ...am incercat sa ignor ca nici eu nu prea aveam timp de pierdut , vroiam sa ma apuc de ea :))...

Cred ca merge pe primul venit ,primul servit nu cred ca face programari...cel putin asa mi-a dat de inteles..

Daca o sa mai am ocazia probabil o voi mai vizita... chiar daca sunt adeptul diversitatii...

Marcat 100ron o/n protejate ...mai are ceva optiuni dar le-am uitat...

De vizitat pustoaica cel putin pentru palmares sau aprofundat...

Peace!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Odată cu numărul de telefon schimbat a apărut și o mică ajustare de servicii; mica fantezie CoB (finalizare corporală) a fost scoasă din varianta standard 100 (op, np) și a rămas doar la nivel premium 150 (on, np). 

Asta este, viața are și greutăți, reconfigurez.😁

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0

Am reconfigurat traseul și am ajuns tot la Sara, de data asta în altă locație, tot în sud. Noua locație este superioară dpdv al discreției, confortului și al locurilor de parcare 😉.

Sara, aceeași prezență agreabilă același fizic superb și cu cea mai proclient atitudine pe care am întâlnit-o.

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 8 ore, maverick69 a spus:

Bănuiesc că CIM iese din discuție...corect?

Corect. La fel ies din discuție și sărutul pe gură ( dar mai are buze...😁) și analul. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate

A revenit Sara si nu m-am putut abtine sa nu o revizitez, si bine am facut. La cat de bine s-a vorbit despre ea ai crede ca nu prea mai ai ce spune, dar cu fiecare intalnire parca este din ce in ce mai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, pingococsaul a spus:

A revenit Sara si nu m-am putut abtine sa nu o revizitez, si bine am facut. La cat de bine s-a vorbit despre ea ai crede ca nu prea mai ai ce spune, dar cu fiecare intalnire parca este din ce in ce mai bine.

Pai detaliază și tu sa știm și noi cum teai simțit, bla bla bla... E buna? Comentează, face oral bine, normal etc

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate

 

Acum 8 ore, rocky4mytza a spus:

Pai detaliază și tu sa știm și noi cum teai simțit, bla bla bla... E buna? Comentează, face oral bine, normal etc

Ai vazut doar ultimul meu comentariu așai? Citeste din urma și ai sa vezi că mai am vreo 2.

Și ca să iți răspund la intrebări - pozele ei sunt reale, acum tu știi dacă pentru tine e bună sau nu, față de mine nu a comentat niciodata, oralul din punctul meu de vedere este de 10 chiar daca e protejat, umed, adânc, cu ruperi de ritm, la normal nu am întampinat niciodata probleme la pozițiile pe care le-am incercat, se misca bine, dă contre, pentru mine este ce trebuie.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
Acum 48 minute, maverick69 a spus:

OP de 10? 🙄 Pe bune?

Și dacă era ON, era de 12?

:)))

Chiar îți place sa fii lătrău? Tu vezi-ți de preferințele tale, dacă preferi doar op ce treabă are on in ecuația asta?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, pingococsaul said:

Chiar îți place sa fii lătrău? Tu vezi-ți de preferințele tale, dacă preferi doar op ce treabă are on in ecuația asta?

Recitește ce am scris, te rog. Ai 30 de minute. Și mai ușor cu insultele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...