Sari la conținut

Prima dată în orașul tău !! 0731048223


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna❤, numele meu este Maria, Sunt o brunetă dulce si senzuală. Sunt atentă la dorințele tale.

Hai sa petrecem clipe frumoase si romantice impreuna. Te asigur ca vei gasi intimitate, igiena si discreție, nu in ultimul rand sunt aceeași pe care ai vazut-o in fotografii 100%. ❤Sunt o domnisora dornică să te răsfăț îți ofer atingeri suave și pasionale..care te vor face să revii din nou și din nou discretă și nebunatică sunt prietenoasă și îmi place să am o experiență plăcută și momente de neuitat...dacă ți-am stârnit curiozitatea mă poți contacta pentru a stabili o întâlnire pe care nu o vei regreta.poze reale.pupici❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca servicii oral , normal , diferite poziții , masaje de relaxare , 69 , sex între sănii ! Normalul protejat , oralul în funcție de igienă cu finalizare corporală ! Tarifele 100 finalizarea , 200 ora !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu ai impresionat pe nimeni sa lase o recenzie ðŸ˜

Sau poate te păstrează pt ei😉

Sincer nu știu ce să zic 😂 , posibil să mă pastreze pentru ei 🤷â€â™€ï¸ !! Te pup si te aștept cu mare drag !! Te pup 💋
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dragii mei astazi sunt disponibila pana la ora 01:00 , va pup și vă aștept cu mare drag , ultimele zile in orasu vostru !!

Topicul este pentru sibiu iar anuntul pe publi este pentru brasov...

Unde activezi pana la urma ce perioada? Si unde activezi stabil?

Eu fac vizite destul de des la brasov pentru paradisul acvatic si piscina aceea incalzita exterioara unde pot sa ma relaxez uitanduma la munti si nori din ea...

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Topicul este pentru sibiu iar anuntul pe publi este pentru brasov...

Unde activezi pana la urma ce perioada? Si unde activezi stabil?

Eu fac vizite destul de des la brasov pentru paradisul acvatic si piscina aceea incalzita exterioara unde pot sa ma relaxez uitanduma la munti si nori din ea...

Mda...postarea ei ca e disponibila era din data de 17...si noi suntem in 31 azi. In Sibiu nu mai e, logic ar fi sa fie in Brasov, daca acolo e anuntul de pe publi. Puteai intreba acolo, sau daca nu are topic, puteai deschide tu unul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...