Sari la conținut

Iulia 0759830555


Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Oare daca ma duc la ea imi arata si mie Buletinul Meteo ? =))

 

Sau macar Buletin de Bucuresti (cu Mircea Diaconu si Draga Olteanu-Matei)   :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Salut ! Am ajuns eu azi la ea ! Locatie I2 etaj superior, unde am fost intimpinat de un catel bishon ,pe hol ! Am avut impresia ca cele 2 usi deschise pe hol si catelul care scula tot blocul, inainte de a ajunge la respectiva, monitorizau pe cei care trec , adica ca la kilometraj la masina 1,2,3.......!

Poate mi s-a intamplat doar mie , mai baftos eu !!!

Fata este cea din poze, destul de tanara ,acum nu stiu daca-i **spam editat** sau nu , dar eu zic ca are 18 primaveri !

 

Locatie 9 , curat , fara desordine sau miros de tigara, parchetul parca-i cel din poze daca nu ma insel ,nu am fost la baie,nu stiu ce-i acolo ! Un minus, patul scartie , dar in timpul partidei nu l-am mai auzit , eram prea concentrat 😂😂😂

Fata 8 ,sani mici dar destui de fermi, frumusica la fata , miniona , slabuta , curata fara mirosuri specifice !

On 6 , putin umed, pe repede inainte , dar nu te grabeste iti face cat vrei pana o opresti tu ! Fara atentie la sateliti, nimic woau si pana la jumatatea cursei ! No DT

Np 6 , am pus-o calare , nimic spectaculos doar sex sarit , se vede lipsa de experienta !

Am schimbat pe mama iedului ,s-a mai implicat nitel cu cateva contre ! Se sustrage de la penetrarile mai adanci, dar poti sa dai cum vrei, nu comenteaza ! S-au auzit si ceva gemete ,de placut ii place, accepta si 69 dar nu prea mult !

GFE :doar cateva dialogari , e genul de bibelou , unde-l pui acolo il ai ,daca vb tu cu ea de bine, daca nu , nu uita ptr, ce-ai venit !

Fara imbratisari sarutari alte minuni !

Nu face anal , nu face CIM, Cof, doar sex oral si normal !

Halat 100 finalizarea fara sa te grabeasca, fara sunet de tel !

200 ora !

De recomandat ? Da ,pentru o descarcare cand celalte vipuri sunt ocupate si ai boasele umflate! Dar ca sa nu fiu rau mergeti cu incredere, daca nu mai e javra aia pe hol !😆

De revenit? Poate, sa ma imprietenesc cu ea si sa o invat mai multe🤣🤣sau poate stie si nu se arata ! PS: are un corp frumusel !

Hai spor la ciocanit !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Fata este cea din poze, destul de tanara ,acum nu stiu daca-i **spam editat** sau nu , dar eu zic ca are 18 primaveri !

Pai de ce nu esti sigur , nu ti-a aratat buletinu ??  ....  :laugh2

Sa-mi bag pula daca nu ma duc si eu zilele astea, chiar daca la prestatie am auzit ca e fast-fast-fuck ...... dar macar is curios daca mie imi arata buletinu sau nu ...  :laugh2

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

 

Pai de ce nu esti sigur , nu ti-a aratat buletinu ?? .... :laugh2

Sa-mi bag pula daca nu ma duc si eu zilele astea, chiar daca la prestatie am auzit ca e fast-fast-fuck ...... dar macar is curios daca mie imi arata buletinu sau nu ... :laugh2[/

 

Nu am legitimat-o , am zis sa nu se sparie sa creada ca sunt sub acoperire !

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

A mai fost în topic deschis cu fata asta....care a fost șters sau închis....ideea este ca și mie mi a arătat buletinul...i am solicitat înainte de prestație....de a doua prestație la care am fost . Nu este **spam editat**.... are 19 ani împliniți....daca nu vreți sa va duceți la ea , nu e nici o problema...stați acasă...purtați masca . :))))

 

Profilul e real...pozele reale...merita cel puțin o data vizitata.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat aceasta gingasa fiinta de 2 ori in ultimele 2 saptamani. Prima oara in spate la tribunal iar de curand la unul din A-uri. Parca ti-e si mila sa o atingi cand vezi cat e de simpatica. Creste de la o prestatie la alta, probabil se simtea si ea mai comfortabil. Oralul de un 8.5, dar nu e mecanic, chiar simti cand o suge.Nu te grabeste.Ambele dati eu cerandu-i fetei sa trecem la normal.Sanii mici dar jucausi, funduletul bine proportionat cu fizicul de miniona. La normal i-as da tot un 8.5, schimbat cateva pozitii. Mi-a placut ca te mai mangaie pe corp cand esti peste ea, practic se implica. Gemete profunde cand esti pe finalul actului sexual ce te fac sa finalizezi. In cazul ei pe la spate in balonas. Curata, Niciun miros suspect. Singurul impediment ar fi ca am gasit-o in aceeasi lenjerie intima verde stridenta ce arata bine dar imi pune ceva semne de intrebare despre garderoba ei. Per total promitatoare. Ambele locatii cu AC. Cred ca m-as mai duce pentru tinerete.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am vizitat aceasta gingasa fiinta de 2 ori in ultimele 2 saptamani. Prima oara in spate la tribunal iar de curand la unul din A-uri. Parca ti-e si mila sa o atingi cand vezi cat e de simpat Creste de la o prestatie la alta, probabil se simtea si ea mai comfortabil. Oralul de un 8.5, dar nu e mecanic, chiar simti cand o suge.Nu te grabeste.Ambele dati eu cerandu-i fetei sa trecem la normal.Sanii mici dar jucausi, funduletul bine proportionat cu fizicul de miniona. La normal i-as da tot un 8.5, schimbat cateva pozitii. Mi-a placut ca te mai mangaie pe corp cand esti peste ea, practic se implica. Gemete profunde cand esti pe finalul actului sexual ce te fac sa finalizezi. In cazul ei pe la spate in balonas. Curata, Niciun miros suspect. Singurul impediment ar fi ca am gasit-o in aceeasi lenjerie intima verde stridenta ce arata bine dar imi pune ceva semne de intrebare despre garderoba ei. Per total promitatoare. Ambele locatii cu AC. Cred ca m-as mai duce pentru tinerete.

 

din 2011 pana azi ai reusit sa faci 4 postari, cam una la 2 ani asa, si azi ai batut recordu cu 3 recenzii... :d ... nu e rau , tot e un inceput, sper sa nu imi raspunzi tot peste 2 ani :d

 

legat de dameza asta, daca esti amabil am si eu cateva intrebari ca nu am vazut scris in recenzie

1. cat ai stat , un numar sau o ora ?

2. cat ai decartat pentru servicii ?

3. ce varsta crezi ca are, 18+ sau under 18 ? ti-a aratat vreun buletin si tie ? :lol: la ultima chestiune intreb fiindca sunt unii pe aici la care cica le-a aratat buletinul ca sa ii convinga ca e majora, sunt curios daca le arata buletinul la toti care ii trec pragul sau doar la clientii "premium" ... :lol:

 

si o ultima intrebare, cum ti-ai dat seama ca "creste" de la o vizita la alta daca ai numai 2 vizite ?

 

Link spre comentariu

my bad. Pandemia m-a prins in tara 😂. 100 / o finalizare dar in 2 vizite. Cred ca are peste 18.N-am cerut buletin dar dupa cum vorbea, si dupa judecata mea pare a avea peste 18 lejer. Mi-a placut mai mult fata de randul trecut, de asta am zis ca evolueaza. In multe cazuri e contrar spuselor si intervine si monotonia. N-a fost cazul aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Moaaaaaama, dar ce recenzie frumoasa ai facut ! Pe tine tind sa te cred, dar pe ea mai putin. Din ce am auzit eu mi s-a zis sa economisesc 100 ron si s-o evit.

O fi pocnit-o foamea, de la prea multe tepe?...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Moaaaaaama, dar ce recenzie frumoasa ai facut ! Pe tine tind sa te cred, dar pe ea mai putin. Din ce am auzit eu mi s-a zis sa economisesc 100 ron si s-o evit.

O fi pocnit-o foamea, de la prea multe tepe?...

cine te-a invatat,te-a invatat bine.

Si atitudinea curvelor merge doar from top to botton,nu e niciodata invers orice-ai face ;) do you know what i mean?

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare baieti, 

In primul rand doresc sa explic ca desi am cont din... (nu mai stiu nici eu) acum e prima data cand fac o recenzie, pentru ca e prima data cand apelez la astfel de servicii.
Tinand cont ca sunt o gramada de fete unde investesti o zi, si te-ai rezolvat, am zis tura asta sa fac si eu o "incercare" sa nu mor prost.

Asa ca va rog sa ma scuzati pentru diferenta intre data creere cont si recenzii. 

 

Am fost la don'soara Iulia: 

 

Am sunat don'soara si programat o intalnire.

Ca si fizic, pare a fi cea din poze, adica corpul este suplu, este mititica 1.60 cred, kg putine, pielea intinsa, la fata draguta, fundulet mititel, tate mititele si moi (dar cumva pe pozitie, adica nu sunt lasate...sau in directii total diferite).
 

Locatia: la unul din blocurile A. 
Halatul 100 nr. 200 ora.
Oral: Neprotejat, lasa o gramada de saliva pe denis, ceea ce nu e rau, insa nici nu m-a dat pe spate. Ca si nota personal i-as da un maxim 7 de incurajare (deci real un 6).

Normal: Dupa oral am inceput cu ea deasupra (Mi-a pus prezervativul si apoi l-a lubrifiat pe denis cu gel.), apoi dupa ce a obosit putin am schimbat pozitia in caprioara. 

E destul de stramta, se mista si ea, da contre, geme asa usurel cat sa o auzi si tu (in surdina).
Ca si nota, mmm i-as da un 6. 

Dupa cum spunea cineva aici, din pacate la ea ora e scurta (in afara standardului) dupa ce am dat la ea vreo 15 minute, m-a rugat sa finalizez.
Din pacate asta o retrogradeaza ca si nota. 
Din ce am vazut nu comenteaza la pozitii (daca ceri si mai multe).

Nu face finalizare orala.
Nu face anal.

Iar la varsta, ea mi-a zis ca are 20. Am zis sa o cred pe cuvant.
Are fata tinerica, da sa fiu sincer nu m-a deranjat chiar tare, tinand cont la ce mecle am vazut pe publi 24.
E si posibil sa aiba 20 pana la urma. La tipul ala de corp si fata ar cam fi pe acolo. 

 

Ca si concluzie, ar fi de mers, pentru corp, piele, ansamblu (e frumisica/dragutica, netuatuata).

 

Sper sa ajute aceasta recenzie. 
Spor la trageri..

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

Iar la varsta, ea mi-a zis ca are 20. Am zis sa o cred pe cuvant.

Are fata tinerica, da sa fiu sincer nu m-a deranjat chiar tare, tinand cont la ce mecle am vazut pe publi 24.

E si posibil sa aiba 20 pana la urma. La tipul ala de corp si fata ar cam fi pe acolo.

 

 

deci nici tie nu ti-a aratat buletinu'... cica asta era obiceiu, le arata la unii bi-u ca sa ii convinga ca e plus 18... :d

 

ma bagati in pacat voi cu pasarica asta, mai-mai ca m-as duce sa ii cer si eu buletinu ... :d

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Curaçao
  • Oras:Curaçao

deci nici tie nu ti-a aratat buletinu'... cica asta era obiceiu, le arata la unii bi-u ca sa ii convinga ca e plus 18... :d

 

ma bagati in pacat voi cu pasarica asta, mai-mai ca m-as duce sa ii cer si eu buletinu ... :d

Eu am fost de vreo 2 ori, mie nu mi a aratat buletinul si nici pe al meu nu mi l a cerut nimeni. Si mie tot 20 mi a zis ca are.

M a atras pentru schoolgirl type, colega de liceu, timida(cel putin in prezenta mea) si usor tematoare. Nu are cine stie ce experienta sau poate n am testat o suficient, nu exceleaza la vreun capitol, dar se muleaza bine pe mine, eu fiind de vreo 2 ori cat ea.

Igiena a fost de fiecare data de top, fara adaosuri, gen parfum sau alte creme hidratante, doar mirosul usor, lasat de un gel de dus sau ceva asemanator.

Se umezeste natural(cremoasa as zice), destul de mult daca o gadili cum trebuie.

Iti ofera un feedback usor modest, cu ceva contre si niste gemete timide.

Nu face anal si nici finalizare orala(am incercat sa plusez pentru oral si n a vrut-nu am insistat).

Mie imi place(in mare parte pentru filmul creat in imaginatia mea), dar nu v o recomand. :)

100/200-on/p; np.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

In urma cu 3 zile am vizitat o si eu pe detinatoarea topicului,Locatia la bine cunoscutele A uri, ajuns in locatie ma intampina domnisoara micuta, imrabata intr un tirocu larg.Fata pare a fi cea din poze mica de statura skinny dar draguta la fata,Actiunea propriu zisa a fost cam dezamagitoare oralul mecanic luand doar capul in gura iar la normal cum sta asa o pui pe langa ca nu stie cum sa stea mai incovoiata sa nu intre calumea, plus comentarii de genul mai ai, vezi ca o finalizare dureaza 20 de min desi aveam doar 5 minute de cand am inceput.. Clar de evitat, mai bine faceam o laba si ramaneam cu 100 de lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Salutare “colegi”, zilele trecuta am fost la fatuca asta...mare greseala, 100 lei pierduti in vant.

Clasic deschis usa cu faptura dupa, frumusica , tinerica ..dar doar atata. Cand vine vorba de actiune ..este pamant de flori.

Nu pune mana, hai mai repede, se chinuia da puna guma..un dezastru.

Oral - 2

Normal -2

Pret -100/enervarea

Nu mai revin .

Concluzie..nu recomand!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate
  • Telefon: 0752594571
  • Oras:Unde Se Poate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

Acum apar pozele prin Focsani, se numeste Andreea si are 19 ani.

 

Pune si numarul de telefon, 0734216627

Zilele trecute avea anuntul activ pe Galati, presupun ca aia de la Focsani a preluat pozele 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...