Sari la conținut

Buna.poze reale 100% din locatie! - 0742396743


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna. Am revenit. Ma gasiti intre orele 11:00 - 24:00.

Serviciile:

oral - in functie de igiena,

normal-protejat,accept limbute, 69,mici fantezii (in limita bunului simt). Finalizarea poate fi corporala, in prezervativ sau faciala contracost.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare. Domnisoara este ok. Locatia este, cum au spus si colegii, pe langa liceul pedagogic, intr-un mic apartament modest. Fata e ok, cam de nota 8, slim, sanii putin lasati si moi, cu sfarcuri mari si interzise la supt😂😂. fund bunicel, carnos si cu pasarica fresh 🤪.

Actiunea : mi-a aranjat pernele si m-a trantit in pat, suindu-se peste mine 😈😈. A inceput cu magaieri si sarutari pe corp, apoi a trecut la un oral bunicel, umed, fara atentie la partile adiacente...i am spus sa trecem la partea a2a, a pus caciulita si putin lubrifiant si dai si dai si dai in pozitia misioanrului. Gemete, contre, mangaieri...efectiv ma tragea sprea ea ( se udase rau)ori a fost chimie pt ea ori chiar ii placea cum o futeam 🤪😂😂. Apoi am trecut la stilul tza tza tza caprita tza si cu aceleasi contre( mai mult ma futea ea 😂) dai dai dai pana cand am terminat.

Note :

Locatia - 8

Fata -8 mie mi-a placut ce am vazut

ON- 7 umed dar fara coitze 🤪

NP- 9 am explicat mai sus

GFE - 9 m-am simtit super ok , fara graba, cu glume bune

Halat : 100 de lei nr

De revenit - eu revin, depinde de fiecare 😈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:marte
  • Oras:marte

Am vizitat-o si eu pe domnisoara acum ceva timp

Am avut noroc cand am sunat-o pt ca am gasit-o libera

Ajuns pe langa liceul pedagogic / scoala23 o sun iar sa ma ghideze pana la locatie.

Fata e frumusica la fatza, inalta , sanii moi si fund bun

Am optat pt 1ora – 200lei

Mi-am facut rapid un dus- prosop curat, gel , apa calda tot ce trebuie...

Locatia e una modesta... dar curata.

Dupa mine intra si ea la o reigienizare. Un mare plus aici din partea mea!

Incepe cu niste sarutari pe gat pe corp si  cu un ON bun umed cu atentie la sateliti insa fara deep! As da un 8.5 aici

Continuam cu NP cu destule schimbari de pozitie, gemete, sarutari pe gat , da si  contre , preia initiativa si finalizez...

GFE 9.5 ai ce discuta cu ea ,e  f dezghetata, nu ma grabeste

Eu voi reveni sigur la ea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

După ce am luat vreo două țepe, am reușit să o vizitez și eu pe titulară, insistența mea / rărirea clienților datorită covi contribuind la succes.

Am reușit să vb cu ea la tel din titlu, nu este prea pisicoasă la telefon, pare cam rece, dar nu enervant. Nu știu dacă face programări, am prins-o pe loc, în 10 minute fiind la locația amintită mai sus.

Fata nu este genul să-ți taie respirația, dar este ok, exact cum au descris-o predecesorii mei. Atitudinea este normală, vorbește frumos, ai cu cine schimba 2-3 vorbe, ocazie cu care am convenit pentru clasicul 30'/ON+NP (200 ora).

Oralul este OK-ish, nu te dă pe spate, dar se simte bine și nu dă semne nerăbdare/silă sau alte chestii care să-ți strice cheful.

Am trecut la normal, câteva poziții, nu este foarte strâmtă, în schimb se udă natural și participă destul de plăcut.

Loc: 7

Fata: 7-8

Oral: 7

Normal: 8

Igienă: 8-9

Atitudine: 7-8

Una peste alta este o fată plăcută și pleci de la ea mulțumit, cu gând de reveneală (cel puțin io).

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...