Sari la conținut

0764592209


Vizitator craiovaucv

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 21 ore, johnnygo a spus:

Sunt curios de un singur lucru.... Cum traduci GFE la cerere? Trebuie sa spuna clientul VREAU GFE..??? 😅😅😅

Am scris GFE la cerere pentru ca mi-a fost refuzat de multe ori . Asa ca decat sa sar eu pe vreunu si sa ma dea la o parte sa imi spuna nu vreau saruturi si cacatuti deastea atunci am hotarat sa o fac doar la cerere. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 8 ore, amaa25 a spus:

Am scris GFE la cerere pentru ca mi-a fost refuzat de multe ori . Asa ca decat sa sar eu pe vreunu si sa ma dea la o parte sa imi spuna nu vreau saruturi si cacatuti deastea atunci am hotarat sa o fac doar la cerere. 

 

suna logic...

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 22 ore, amaa25 a spus:

Am scris GFE la cerere pentru ca mi-a fost refuzat de multe ori . Asa ca decat sa sar eu pe vreunu si sa ma dea la o parte sa imi spuna nu vreau saruturi si cacatuti deastea atunci am hotarat sa o fac doar la cerere. 

 

Este o femeie extraordinara și de fiecare data când sunt în Craiova și trec pe la ea, chiar ma simt ca la o veche prietena, mult succes și continua în tot ceea ce faci ca o faci bine de tot😉😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 19.01.2021 la 10:27, kreyron a spus:

Este o femeie extraordinara și de fiecare data când sunt în Craiova și trec pe la ea, chiar ma simt ca la o veche prietena, mult succes și continua în tot ceea ce faci ca o faci bine de tot😉😘

Mulțumesc mult pentru apreciere si sa ști ca si eu apreciez de fiecare data comportamentul unui barbat cu bun simt , educat si care imi ofera o stare de bine... si uite asa ajungem sa petrecem impreuna momente de calitate.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 02.02.2021 la 8:24, kreyron a spus:

Bună,ce număr de telefon mai folosești și astăzi ce program ai..!? 

De ce dai dislike, am văzut nr din topicul tău dar nu ai răspuns la acest nr și ma gândeam ca ai și alt nr de telefon...!? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 ore, kreyron a spus:

De ce dai dislike, am văzut nr din topicul tău dar nu ai răspuns la acest nr și ma gândeam ca ai și alt nr de telefon...!? 

Buna .

dislike-ul nu a fost din partea mea. 🙄

Daca nu raspund la nr din anunt inseamna ca nu lucrez sau nu sunt disponibila.

Astazi sunt disponibila pana la 22.00 

Nu am un program fix .

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 3 ore, amaa25 a spus:

Buna dimineata dragilor🤗😚

Va astept cu drag si cu o cafea 🤗

Disponibila intre 8.30 - 14-00

17.30-21.30

Tin sa mentionez ca voi mai fi in Craiova pana vineri.

🤗😚😚

 

Ama și ne părăsești definitiv...!? 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 14 ore, alex779 a spus:

Salut! A gustat cineva din piersicuta domnisoarei? Ma tenteaza ideea asta din ce in ce mai mult.

Da,e o femeie frumoasa dar plinuta(dacă îți plac plinutele),eu personal am fost mulțumit de serviciile ei tot timpul! O recomand ca pe o veche prietena😁

Link spre comentariu
16 minutes ago, kreyron said:

Da,e o femeie frumoasa dar plinuta(dacă îți plac plinutele),eu personal am fost mulțumit de serviciile ei tot timpul! O recomand ca pe o veche prietena😁

Multumesc pentru recomandare...🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

SALUTARE! Am vizitat o acum câteva seri și eu pe domnișoară din anunț, am contactat o telefonic si mi a răspuns o voce plăcută și calma, ma programat în 15 min fiind libera și mai ales pentru faptul ca i am afirmat ca ma duc pentru un oral doar! Locație este foarte aproape de pizza ibizza, după al e am fost îndrumat telefonic și am urcat la 4  am dat de o domnișoară blonda tânără  foarte drăguță la fata cu un fund generos și niște sâni de dimensiune medie! După ce am discutat câteva minute am întrat în dormitor la acțiune! A început cu un orala protejata (la cererea mea ) plăcut fără se se ajute de mâine inși și fără sa se ocupe de oo! După 5 - 7 minute am zis totuși sa încercăm și normal tipa sa conformat și sa urcat pe mine, aici ma surprins cu mișcări pe care nici cele mai slim nu le prea executa! După ce am trecut și în poziția mama iedului am revenit la oral unde  am finalizat întâlnirea! Per total mulțumit de experienta!

Tarif 150 lei ca și timp 15-20 min

Locație curata fără Ac         

Note la oral 8 - mai este loc de îmbunătățiri       

La normal 9

Igiena 10 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...