Sari la conținut

noua in oras 0759371196


Postări Recomandate

1 oră în urmă, dianaaaa8 a spus:

Bună eu îmi cer scuze probabil ca avusem o zi mai grea, se întâmplă suntem oamenii. Am sa iau în considerare spusele tale ☺️ Poate între timp se schimb lucrurile și te mai aștept 

Asa e toți avem zile mai grele dar sa nu uitam ca tu prestezi un serviciu pt care noi consumatorii dam bani. De ce în acea zi nu îți iei liber ? Eu ca și altii am plătit pentru niște servicii de slaba calitate. E totuși un cât de cât ok ca îți ceri scuze dar nu asta era soluția bună.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
La 24.03.2022 la 22:53, MacArthur a spus:

Alfon momentan strange bani sa mearga in Anglia la Innesuka, deci nu cred ca ar fi interesat.

Sa speram ca se descurca mai bine cu engleza decat cu romana.😜

Chiar că dacă avea șanse aș vizita pe Innesuka oohh ☺☺

Link spre comentariu

  • Oras:Medias
  • Oras:Medias
La 23.02.2021 la 1:19, dianaaaa8 a spus:

BUNA SEARA VREAU SA VA ANUNT PROGRAMUL MEU DE LUCRU LUNI=VINERI--------》》08:30 -21:00          SERVICII ----》 150 FIN(30 min) 300 ORA (2 fin fara graba ) ORAL NEP. ( in functie de igiena ) CU FIN. ORALA SAU CORPORALA NORMAL PROTEJAT+FANTEZII                             SERVICII TOTALE -----》 200 FIN (30 min) 400 ORA (2 fin fara graba + masaj ) ORAL NEP. ( in functie de igiena ) CU FIN. ORALA SAU CORPORALA NORMAL PROTEJAT ANAL PROTEJAT + FANTEZII

Faci Anal?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...