Sari la conținut

Sofiaaa 0731852685


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atras de pozele și recenziile de mai sus am zis să-mi încerc norocul la Sofia.

Am sunat , m-a programat destul de repede.

Locația cam întortocheată, google maps nu te duce bine.

Apartamentul este ok, are tot ce trebuie. Mi s-au părut curat.

Fata.

Slim, drăguță la fata, sâni micuți. GFE destul de bun. Mi-a plăcut foarte mult oralul făcut de ea.

Că și note orientative:

Aspect 8.5

GFE : 9 foarte bun

Oral : 9.5 super

Normal : 8.5

 

Pret: cam mare, corect ar fi undeva la 200 Ron ora.

 

De revenit: da, daca mai umbla la preț....

 

PS: fata este foarte ok, pare timida, dar în același timp și lipicioasa.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B

Da , chiar îmi cer scuze pentru problemele apărute din cauza locației . Momentan trebuie sa mai stau aici pentru ca nu găsesc ceva convenabil ,sper sa rezolv aceasta problema pe viitor sa fie bine și pentru voi 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

la corp seamana cu "sweet_madalina"

imi poate confirma cineva daca sunt persoane diferite sau  ??

 

Din poze, intr-adevar, PARE ca seamana cu sweet_madalina. In realitate, nu exista nicio asemanare la fizic.

 

Eu, sincer sa fiu, desi am fost la ea, nu sunt convins ca apare in pozele de aici. In poze are parul tuns bob lung, in realitate are parul mai lung, drept si fara volum. Doar forma unghiilor de la maini o are ca in poze. Iar alunitele, care ar fi distinctive, nu se pot vedea in poze.

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA

Da , chiar îmi cer scuze pentru problemele apărute din cauza locației . Momentan trebuie sa mai stau aici pentru ca nu găsesc ceva convenabil ,sper sa rezolv aceasta problema pe viitor sa fie bine și pentru voi 💋💋

Da , chiar îmi cer scuze pentru problemele apărute din cauza locației . Momentan trebuie sa mai stau aici pentru ca nu găsesc ceva convenabil ,sper sa rezolv aceasta problema pe viitor sa fie bine și pentru voi 💋💋

dacă pui 100 cu 200 ...nu mai trebuie să stai mult 🙋â€â™‚ï¸ðŸ¤·â€â™‚ï¸
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din poze, intr-adevar, PARE ca seamana cu sweet_madalina. In realitate, nu exista nicio asemanare la fizic.

 

Eu, sincer sa fiu, desi am fost la ea, nu sunt convins ca apare in pozele de aici. In poze are parul tuns bob lung, in realitate are parul mai lung, drept si fara volum. Doar forma unghiilor de la maini o are ca in poze. Iar alunitele, care ar fi distinctive, nu se pot vedea in poze.

Eu am cerut poză cu fața pe WA sau videocall să o văd la față dar fără succes. Îi respect decizia și discreția. Aștept să mai fie recenzata și de alții și apoi văd ce fac. In poze arată ok la corp, e genul meu. Momentan stand-by.

Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B

Buna .. As vrea sa te rog sa argumentezi afirmația de mai sus . Înțeleg ca poate nu sunt pe placul tuturor dar sa lași o asemenea recenzie ,nu cred ca este tocmai frumos . Mulțumesc

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia aia ma termina si pe mine ( in sensul ca e intr-o zona relativ dificila de ajuns ). Abia aștept sa te muti intr-o zona accesibila sa ne putem vedea Sofia.

Mie îmi convine locația. Sa vad cum fac sa ma extrag de acasă...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...