Sari la conținut

Sofiaaa 0731852685


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
RECENZIE:

Locatie: 8.5 (Titan sector 3, str Aleea Codrii Neamțului nr 3B)

Aspect: 8.5 (chip: 8.2, corp: 8.8, domnisoara simpatica undeva la 1.60 cm, ochi caprui, tinerica 19 primaveri, skinny, sani mici, fund bombat, 2 alunite mai mari nederanjant)

Oral: 7 (neprotejat, e pe stilul slow , iti asculta indicatiile)

Normal: 8.8 (protejat, se implica/accepta pozitii, super stramta, folosesti lubrifiant si prezervative ok)

GFE: 8.8 (accepta FK, pe modul love making)

Atitudine: 10 (la inceput mai timida)

Igiena: 10 (nimic suspect, curata, a facut dus)

Halat: 300 roni (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Programarea am stabilit-o destul de usor, pe wap, confirmata de ambele parti, undeva in prima parte a lunii august. Locatia este in Titan, sector 3, str Aleea Codrii Neamțului nr 3B, iti trimite restul detaliilor cand esti in zona. M-a primit casual, zici ca erai prin liceu cand te duci la colega sa te simti bine; Sofi este fumatoare, o pustoaica simpatica, la inceput mai timida, dar mai incolo de deschide si poti vorbi. Apartamentul este destul de ok, garsoniera, baia pe stanga, open space, cu patul mare in coltul camerei, un TV in fata lui. In preajma holului o masuta unde iti poti lasa hainele si sta la un chit-chat. Dupa igienizare, domnisoara isi da jos bigmenul simpatic, ramane intr-o tinuta sexy neagra, ma apropii de ea si incem sedinta de FK ^_^ . Ii place, si mie , ne simtim purtati de val, ne facem comozi in pat. Sofi in pat este pe "love making mode" , asta trebuie sa stiti de la inceput, nu va asteptati la sex salbatic, animalic, sportiv :D . Eu m-am simtit bine in compania ei timp de o ora, am sa mai revin; o recomand pentru personele care cauta fete tinere, pe stilul "love making", nu va asteptati la artificii si surprize.

 

Notite)

1)Nu m-am simtit in vreun fel grabit, DTD 55min

2)Pentru doritorii de fete skinny minione este ce trebuie

3)Accepta 69, cunni

4)Foloseste prezervative colorate, servetele umede si lubrifiant

 

M-am simtit bine cu Sofi, am sa mai revin

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Foarte finuta si draguta fata. Un corp de teen perfect, cu tztze micute, dar prezente perfecte. Dar absenta, nu e absolut deloc acolo, sau nu si-ar dori sa fie. M-as hazarda daca as zice ca pare ca e acolo impotriva vointei ei, dar e unul din cazurile cand m-a facut sa ma gandesc daca e asa sau nu, si asta nu e bine. Incepatorica, fara prea multa experienta, as zice barely 18 ... Raspunde cu greu la glume, si chiar nu vrea (sau nu stie, sau nu poate) sa se implice deloc. si nu vorbesc aici de actul sexual, unde chiar isi da silinta si ii dau 8+. 

 

Astea fiind spuse, desi in mod normal m-as fi simtit excelent cu ea am avut 2 probleme. 

1. faptul ca are o atitudine ciudata, e absolut evident ca face asta dintr-un motiv necunoscut .. e in lumea ei.

2. are 2-3 alunite care deja sunt enorme, cat ou de porumbel iesit in afara si neregulate, parerea mea e ca ar trebui sa ajunga de urgenta la dermatolog cu ele pentru extirpare. M-a facut sa ma gandesc tot timpul cu un nod in gat, ca lucrurile alea netratate ii vor putea fi fatale intr-un timp mai mult sau mai putin scurt. Si din conversatia cu ea .. pare sa nu ii pese. Ceea ce , iar e weird. 

 

Una peste alta, nu stiu ce sa zic. Mi-a placut de ea, o super recomand. Dar m-am simtit si ciudat din motivele expuse. Oricum recomand sa ajunga doar baieti finuti, fata e super incepatoare .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Foarte finuta si draguta fata. Un corp de teen perfect, cu tztze micute, dar prezente perfecte. Dar absenta, nu e absolut deloc acolo, sau nu si-ar dori sa fie. M-as hazarda daca as zice ca pare ca e acolo impotriva vointei ei, dar e unul din cazurile cand m-a facut sa ma gandesc daca e asa sau nu, si asta nu e bine. Incepatorica, fara prea multa experienta, as zice barely 18 ... Raspunde cu greu la glume, si chiar nu vrea (sau nu stie, sau nu poate) sa se implice deloc. si nu vorbesc aici de actul sexual, unde chiar isi da silinta si ii dau 8+. 

 

Astea fiind spuse, desi in mod normal m-as fi simtit excelent cu ea am avut 2 probleme. 

1. faptul ca are o atitudine ciudata, e absolut evident ca face asta dintr-un motiv necunoscut .. e in lumea ei.

2. are 2-3 alunite care deja sunt enorme, cat ou de porumbel iesit in afara si neregulate, parerea mea e ca ar trebui sa ajunga de urgenta la dermatolog cu ele pentru extirpare. M-a facut sa ma gandesc tot timpul cu un nod in gat, ca lucrurile alea netratate ii vor putea fi fatale intr-un timp mai mult sau mai putin scurt. Si din conversatia cu ea .. pare sa nu ii pese. Ceea ce , iar e weird. 

 

Una peste alta, nu stiu ce sa zic. Mi-a placut de ea, o super recomand. Dar m-am simtit si ciudat din motivele expuse. Oricum recomand sa ajunga doar baieti finuti, fata e super incepatoare .

Sa iti fie de bn,eu zic sa o lasam sa se antreneze gratis si cand o avea exp sa o vizitam,PLM,poate asa o ia si ea mai in serios si se trezeste la realitate.

Seara buna!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa iti fie de bn,eu zic sa o lasam sa se antreneze gratis si cand o avea exp sa o vizitam,PLM,poate asa o ia si ea mai in serios si se trezeste la realitate.

Seara buna!!

Ești minunat, profesore!!
  • Like 2
Link spre comentariu

am fost.

locatie complicat de ajuns, dar ok, acolo - garsoniera mare, tot ce trebuie la baie. 8-9

ea - dragutica la fata - 9, la corp tinerica si slim cu picioare frumoase, de 10, fund mic, pasa stramta (dar din pacate utilizeaza cam mult lubrifiant) 9, tate mici, dar dragute si cu sfarcuri mici, excitabile 9. atitudine putin rezervata catre absenta pana la treaba, in rest ok. o tipa de 9

prestatia a fost un pic de tease f simpatic, apoi ON bunicel, soft, placut  -  8 apoi NP cu ea in poala si apoi ea deasupra, pana am finalizat (NP 9)

halat 150 / 1/2 ora, ok

se poate cim pt inca 50 ron, nu a fost cazul.

cred ca voi reveni

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...