Sari la conținut

Sofiaaa 0731852685


Postări Recomandate

  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B

Buna💋

Disponibilă pana la ora 24:00 . Programări telefonice sau pe whapp 😘.

Servicii : oral neprotejat , normal protejat , FK, 69 ,masaj de relaxare ,diferite poziții și fantezii .

30 min -150

1h-300

Extra : finalizare orală /faciala/corporală -50

Va aștept 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare! Am vizitat-o și eu pe Sofia în aceasta seara.. Fata e frumușică, tânăra... As fi vrut sa nu fie asa timida.. Dar na e prima vizita și a fost și una scurta de 30 de min.. Mi as fi dorit mai mult fk dar imi dădea senzația ca evita.. Poate a doua vizita va fi mai bine sau poate nu ma place pe mine 🤷

Locatie: 10 pentru mine e în zona mea curat totul nou tot ce vrei

Fata: 9

On:9

Np: 9 e strâmtă se mișcă bine se umezeste natural destul de mult

Gfe: 8 posibil a doua vizita sa fie mai bine

Halat: 150 /30 min

Voi reveni dacă ma mai primește!

Bafta all!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incantat de recenziile bune ale Sofiei si cu ceva treaba programata prin zona respectiva,  am decis sa-i fac si eu o vizita - programare facuta cu o zi inainte prin sms, fara niciun fel de problema, urmata de confirmarea mea, tot prin sms, cu o ora inainte de ora stabilita. Mi-ar face placere sa continui aceasta recenzie, numai ca, din nefericire nu am primit niciun fel de confirmare din Partea Sofiei - dupa confirmarea mea prin sms am mai incercat sa ne auzim telefonic, cu aproximativ 30 de minute inainte de inalnire, evident fara succes, asa ca mi-am vazut de ale mele.

Stiu ca experienta nu se incadreaza la capitolul "tepe", insa impresia lasata este tot de neseriozitate - pacat ca recenziile sunt bune, iar un mesaj de anulare nu cred ca ar fi fost asa de dificil de dat.

 

Bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B

Bunaa 💋

ÃŽmi cer scuze celor care au sunat și nu am răspuns și pentru ca nu am postat nimic aici , dar am fost plecată ceva timp din București . De mâine sunt disponibilă de la ora 10:00 dimineata . Programări la telefon pe același număr sau pe whaap 💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bunaa

Îmi cer scuze celor care au sunat și nu am răspuns și pentru ca nu am postat nimic aici , dar am fost plecată ceva timp din București . De mâine sunt disponibilă de la ora 10:00 dimineata . Programări la telefon pe același număr sau pe whaap

Programarile le respecti tot aleatoriu, sau ai remediat acest aspect?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

Fix asta am zis și eu. Deci nu sunt singurul care crede asta. Dacă o fi ea ?

Nu seamana deloc cu tipa din Moldova. Asa sunt prelucrate pozele...intentionat folosind lumina slaba.

 

Tipa asta e mult mai scunda si are multe alunite. Madalina e inalta pe la 1.70. Nu seamana la absolut nici un capitol.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu seamana deloc cu tipa din Moldova. Asa sunt prelucrate pozele...intentionat folosind lumina slaba.

 

Tipa asta e mult mai scunda si are multe alunite. Madalina e inalta pe la 1.70. Nu seamana la absolut nici un capitol.

True, n are nici in clin ,nici in mânecă vreo asemanare cu Mădălina, plus ca Sofia e mică, cu fața de copil si cu alunițele alea mari inestetice, în schimb e pro client 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B

Bunaa 💋

Am avut putine probleme cu numărul de telefon și cu whatssup-ul pentru cei care au sunat . Disponibilă pentru programări pana la ora 02:00 . Va aștept cu drag 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bunaa

Am avut putine probleme cu numărul de telefon și cu whatssup-ul pentru cei care au sunat . Disponibilă pentru programări pana la ora 02:00 . Va aștept cu drag

Am avut o programare făcută ieri pentru astazi la 12:00 :) am confirmat la 10:00 pe whatsapp dar ai tinut inchis telefonu pana târziu dupa 12:00. Aleluia programarea..

Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B
  • Oras:Aleea Codrii Neamtului Nr 3B

Am avut o programare făcută ieri pentru astazi la 12:00 :) am confirmat la 10:00 pe whatsapp dar ai tinut inchis telefonu pana târziu dupa 12:00. Aleluia programarea..

Tocmai , am avut probleme cu telefonul pana la 15:00 . ÃŽmi pare rau . Te aștept mâine pana la ora 14 , după nu mai sunt disponibilă câteva zile 💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! In urma cu ceva timp am fost și eu la domnisoara:

Locatie: 9 / printre blocuri, m-a ghidat ea / foarte aproape de mine și curat.

Aspect:

 

Fata 10 / parere personala / foarte frumușică, copilăroasă la fata, cu niște ochi superbi.

Corp 9. Sâni sa zicem medii spre mici, dar mie îmi plac, fund micuț dar drăguț din puțin cam moale, in general e slim.

Oral: 8 / neprotejat / ușor deep / nimic wow, dar oricum nu sunt mare fan.

Normal: 9 / protejat, se implica / accepta pozitii, sta cum o pui cu ochii închiși și gemete ușoare, cel mai probabil false.

Gfe: 8.5 / timidă, foarte timida, vorbește doar daca o întrebi in rest e un fel de căprioară in pușcă vânătorului. Se vede că e începătoare dar e mult mai ok așa decât figuranta. Zice că face FK dar sincer cu mine a fost doar sărutări pe buze și cam atât, nu am mai insistat.

Igiena: 10, nu am sesizat mirosuri dubioase nici la oral.

 

Anal: Nu face.q

Halat: 150 RON (pentru o finalizare)

De revenit? Probabil. Bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...