Sari la conținut

‼️0758148296 ‼️ Alice 23 ❤


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

In concluzie, Cluj 250, Sibiu 300...? =)

Păiii, e mai rentabil așa 🤭 2 sau 3 finalizari la oră... deci mi se pare corect 300. O să măresc și la Cluj. Eu am lucrat doar în străinătate acolo sunt alte prețuri, am început la Cluj și habar nu aveam de tarife, dar acum ca vad cum se lucrează și vad tarifele altor fete, am pus și eu la fel ca toată lumea. 🤗😘 Văd că la voi nu lasă lumea care a fost la mine recenzie, dar merita suma, crede-mă! ðŸ‘
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
Hai Noroc tuturor !

 

Inainte de a spune cate ceva despre intalnirea mea cu Alice, as vrea sa va raspund la o intrebare, care s-a format in ultima vreme pe topicul nostru sump si drag:

"De ce este calitate poasta in Sibiu?"

Raspuns: pentru ca nu stim sa ne documentam si o sa deduceti de ce ?! in continuare.

 

Asadar vroiam s-o vizitez pe Alice inca din prima ei zi in Sibiu, dar culmea plecasem tocmai de unde a venit ea :)). Am povestit inclusiv Marti anumite detalii despre o eventuala vizita.

Astazi am contactat-o iarasi sa o intreb daca mai ramane in Sibiu, in special in seara asta sau maine, raspusul fiind afirmativ. Inca de la inceput discutia noastra pe wp a fost foarte relaxata si funny, facandu-am sa iau decizia de a o vizita neaparat inainte de plecare.

Am stabilit ora intalnirii (mai spre seara), iar dupa dusul meu care dureaza cat 2 finalizari :laugh2  :laugh2 am purces spre locatia ei. 

Am ajuns din prima, fara sa dau rateuri prin zona (ok am ocolit odata blocul ca nu vedeam intrarea  :laugh2  ). 

Urc unde trebuia, si ma asteapta cu usa deja deschisa. Aici un plus din partea mea ca nu trebuie sa mai fac stanga sau dreapta sa vad unde? ce? cum?

Ne cunoastem, ma serveste cu ceva de baut, si din povesti in povesti imi spune ca eu sunt PRIMUL PE AZI...am ramas efectiv masca.

:shocked Acum aveti raspunsul la intrebarile si nedumeririle despre calitatea din Sibiu.

Desigur, fata nu lucreaza cu Publi, tocmai din motive de selectie a clientelei.

Dupa ce s-a igienizat, am trecut in dormitor unde m-a intrebat daca prefer lumina stinsa sau nu :laugh2  Desigur ca raspunsul a fost nu. Adica lumina, ca s-o savurez inclusiv din priviri.

 

In cea ce priveste actiunea, pot spune ca a fost o experienta placuta, dar desigur este loc de mai bine.

 

In sfarsit, cam acestea ar fi concluziile mele:

 

ASPECT-9. Statura normala pentru o fata (1.63m declarati in acte :laugh2 ), sanii usor lasati, dar destul de fermi si deloc mici  :boob . Aveti ce "roade", dar trebuie sa fiti tandri cu ea atat la sani cat si la pisii :))). Este o fata foarte sensibila.  :girly Bronzata destul de tare (ai zice ca-i tigancusa, dar nu-i :laugh2  )

ATITUDINE-9; este o fire vesela, vorbareata, dezinvolta. Poti comunica usor cu ea. Am povestit diverse lucruri (experienta ei cu noi Sibienii, ce planuri de viitor are...). Ce mi-a atras atentia a fost faptul ca mai arunca priviri la telefon(maxim 3 au fost :laugh2  :laugh2 ), fiindca exact cand am ajuns eu v-a prins pe toti zgandareala :laugh2 (glumesc desigur ).

ACTIUNE -9; am inceput un preludiu foarte frumos cu FK sustinut si fara retineri, cu saruturi pe corp,mangaieri, unde de asemenea am comunicat destul de bine ce si cum imi place. Cu siguranta data viitoare va fi de 10,pentru ca acum sunt cunoscute asteptarile de ambele parti  :girly

ON-9 foarte soft, cred ca unul dintre cele mai soft primite, atentie si la oute, dar nu foarte mult, si incercari de deep. Prima finalizare fiind CIM destul de repede dupa preludiul cu de toate. Am luat o mica pauza in care am mai povestit diverse...apoi am inceput iar cu un preludiu excelent cu FK s.am.d. Pot spune ca are un stil aparte de a saruta.Extrem de placut.(FK-10+)

Am trecut apoi si eu la actiune savurand-ui pisicuta, unde mi-a dat o noua forma frizurii :girly ... iar la final printre zambete am primit si-o bila alba :girly

NP-10 aici am mai "muncit" inca doua finalizari, pentru ca accepta si 3 finalizari, daca esti in forma, iar prima fiind relativ scurta am zis sa trec la treaba.

Am inceput cu un missionary foarte placut...FK, imbratisari, i-am si savurat sanii din plin. Se implica te trage, iar gemetele nu-s false deloc. Am incheiat apoi a doua runda in pozitia doggy unde dupa inca ceva timp am finalizat in balon. Si aici ai ce admira. Are un fund frumos numai bun de smotocit :laugh2 . A treia tura a inceput cu un ON putin mai hard, dar fara prea multe artificii apoi iar missionary si gata "ora de sport"

LOCATIE-10 (Tanti Stanca...stiti povestea)

DE REVENIT-da;

 

Te-am pupat Alice ! Sper sa ne mai revedem :kiss3  :kiss3

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

 

Hai Noroc tuturor !

 

Inainte de a spune cate ceva despre intalnirea mea cu Alice, as vrea sa va raspund la o intrebare, care s-a format in ultima vreme pe topicul nostru sump si drag:

"De ce este calitate poasta in Sibiu?"

Raspuns: pentru ca nu stim sa ne documentam si o sa deduceti de ce ?! in continuare.

 

Asadar vroiam s-o vizitez pe Alice inca din prima ei zi in Sibiu, dar culmea plecasem tocmai de unde a venit ea :)). Am povestit inclusiv Marti anumite detalii despre o eventuala vizita.

Astazi am contactat-o iarasi sa o intreb daca mai ramane in Sibiu, in special in seara asta sau maine, raspusul fiind afirmativ. Inca de la inceput discutia noastra pe wp a fost foarte relaxata si funny, facandu-am sa iau decizia de a o vizita neaparat inainte de plecare.

Am stabilit ora intalnirii (mai spre seara), iar dupa dusul meu care dureaza cat 2 finalizari :laugh2 :laugh2 am purces spre locatia ei.

Am ajuns din prima, fara sa dau rateuri prin zona (ok am ocolit odata blocul ca nu vedeam intrarea :laugh2 ).

Urc unde trebuia, si ma asteapta cu usa deja deschisa. Aici un plus din partea mea ca nu trebuie sa mai fac stanga sau dreapta sa vad unde? ce? cum?

Ne cunoastem, ma serveste cu ceva de baut, si din povesti in povesti imi spune ca eu sunt PRIMUL PE AZI...am ramas efectiv masca.

:shocked Acum aveti raspunsul la intrebarile si nedumeririle despre calitatea din Sibiu.

Desigur, fata nu lucreaza cu Publi, tocmai din motive de selectie a clientelei.

Dupa ce s-a igienizat, am trecut in dormitor unde m-a intrebat daca prefer lumina stinsa sau nu :laugh2 Desigur ca raspunsul a fost nu. Adica lumina, ca s-o savurez inclusiv din priviri.

 

In cea ce priveste actiunea, pot spune ca a fost o experienta placuta, dar desigur este loc de mai bine.

 

In sfarsit, cam acestea ar fi concluziile mele:

 

ASPECT-9. Statura normala pentru o fata (1.63m declarati in acte :laugh2 ), sanii usor lasati, dar destul de fermi si deloc mici :boob . Aveti ce "roade", dar trebuie sa fiti tandri cu ea atat la sani cat si la pisii :))). Este o fata foarte sensibila. :girly Bronzata destul de tare (ai zice ca-i tigancusa, dar nu-i :laugh2 )

ATITUDINE-9; este o fire vesela, vorbareata, dezinvolta. Poti comunica usor cu ea. Am povestit diverse lucruri (experienta ei cu noi Sibienii, ce planuri de viitor are...). Ce mi-a atras atentia a fost faptul ca mai arunca priviri la telefon(maxim 3 au fost :laugh2 :laugh2 ), fiindca exact cand am ajuns eu v-a prins pe toti zgandareala :laugh2 (glumesc desigur ).

ACTIUNE -9; am inceput un preludiu foarte frumos cu FK sustinut si fara retineri, cu saruturi pe corp,mangaieri, unde de asemenea am comunicat destul de bine ce si cum imi place. Cu siguranta data viitoare va fi de 10,pentru ca acum sunt cunoscute asteptarile de ambele parti :girly

ON-9 foarte soft, cred ca unul dintre cele mai soft primite, atentie si la oute, dar nu foarte mult, si incercari de deep. Prima finalizare fiind CIM destul de repede dupa preludiul cu de toate. Am luat o mica pauza in care am mai povestit diverse...apoi am inceput iar cu un preludiu excelent cu FK s.am.d. Pot spune ca are un stil aparte de a saruta.Extrem de placut.(FK-10+)

Am trecut apoi si eu la actiune savurand-ui pisicuta, unde mi-a dat o noua forma frizurii :girly ... iar la final printre zambete am primit si-o bila alba :girly

NP-10 aici am mai "muncit" inca doua finalizari, pentru ca accepta si 3 finalizari, daca esti in forma, iar prima fiind relativ scurta am zis sa trec la treaba.

Am inceput cu un missionary foarte placut...FK, imbratisari, i-am si savurat sanii din plin. Se implica te trage, iar gemetele nu-s false deloc. Am incheiat apoi a doua runda in pozitia doggy unde dupa inca ceva timp am finalizat in balon. Si aici ai ce admira. Are un fund frumos numai bun de smotocit :laugh2 . A treia tura a inceput cu un ON putin mai hard, dar fara prea multe artificii apoi iar missionary si gata "ora de sport"

LOCATIE-10 (Tanti Stanca...stiti povestea)

DE REVENIT-da;

 

Te-am pupat Alice ! Sper sa ne mai revedem :kiss3 :kiss3

Iți mulțumesc frumos pentru recenzia făcută! Mă bucur că te-ai simțit bine și eu m-am simțit bine în prezenta ta ! Te mai aștept cu drag și sper ca data viitoare să fiu la 10 pe linie la fel ca în scoala generală! Pupici 😘😘😘â¤
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

@alice? Mai ramai cumva pe la noi? Sau urmează sa pleci?

mai rămân doar azi. S-ar putea să mai revin peste 2 săptămâni. 😘
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața tuturor! ⤠Mai răman în Sibiu astazi, cine dorește să mă viziteze, să mă contacteze pe whatsapp sau la tel! Mulțumesc, să aveți un weekend minunat, în ciuda vremii urâte! ✌😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Sper să mai vin... Slabă mișcare la voi

Slab ca lumea merge și nu lasă recenzii. Măcar sa zică domnule 2-3 cuvinte acolo, nu neapărat romane. Sa știm cât de cât ceva, nici eu nici alți useri nu suntem testerii de serviciu :)))) Mergem și noi pe unde ne face câte ceva cu ochiul. Cel puțin la tine, faptul ca ai fost absenta din discuții m-a făcut sa zic pas pana a fost colegul și a făcut recenzia. Descrierea serviciilor ușor stearpă...de ma gândeam "plm, servicii de baza la 300/h". Poate te ajuta mai încolo informația. Reclama pe care ți-o faci, e cea mai buna metoda pt a capta clienți. Pozele...chiar dacă nu le poți încarca tu, le adaugi undeva cu link extern, îl pui aici și se va găsi un user cu cont premium sa le posteze în locul tău. Iar peste weekend cum au venit atâtea fete, mi-am făcut deja prioritățile, marfa lor fiind mai frumos ambalată.

Sper sa nu te superi pe mine. E critica constructiva. Poate totuși mai lași loc de o încercare la noi în viitor. Dacă nu, îți urez numai spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Slab ca lumea merge și nu lasă recenzii. Măcar sa zică domnule 2-3 cuvinte acolo, nu neapărat romane. Sa știm cât de cât ceva, nici eu nici alți useri nu suntem testerii de serviciu :)))) Mergem și noi pe unde ne face câte ceva cu ochiul. Cel puțin la tine, faptul ca ai fost absenta din discuții m-a făcut sa zic pas pana a fost colegul și a făcut recenzia. Descrierea serviciilor ușor stearpă...de ma gândeam "plm, servicii de baza la 300/h". Poate te ajuta mai încolo informația. Reclama pe care ți-o faci, e cea mai buna metoda pt a capta clienți. Pozele...chiar dacă nu le poți încarca tu, le adaugi undeva cu link extern, îl pui aici și se va găsi un user cu cont premium sa le posteze în locul tău. Iar peste weekend cum au venit atâtea fete, mi-am făcut deja prioritățile, marfa lor fiind mai frumos ambalată.

Sper sa nu te superi pe mine. E critica constructiva. Poate totuși mai lași loc de o încercare la noi în viitor. Dacă nu, îți urez numai spor!

O să țin cont de spusele tale pe viitor. Poate o să mai vin, în cursul săptămânii a fost super bine, pe weekend e mai rău. O să îmi fac și eu cont să pot posta și poze pe viitor, sigur mă ajută. La îmbârligături nu mă pricep, prefer să scurt și la subiect ceea ce pot să ofer.
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Intr-adevar partea de promovarea presupune ceva  mai multa munca, dar doar la inceput. Acum sunt o multime de fete care ofera detalii de toate felurile despre servicii si tarife inca de la prima lor vizita intr-un oras. Poti observa asta si la fetele care tocmai au ajuns in acest weekend. Desigur sunt si cazuri  in care ambalajul "iti ia ochii", dar cand ajungi sa-l  desfaci nu este tocmai ce te asteptai sa fie (fapt confirmat). La capatul celalalt sunt surprizele pacute. "Produsele de  calitate", dar care fiind mai superficial promovate, ii face pe cei care le vor "cumpara" sa ezite....  Eu sunt convins ca o mai buna promovare te-ar ajuta enorm(imi permit sa spun asta fiindca ne-am cunoscut deja).  Apoi dupa ce ti-ai facut o gama de servicii si tarife a trecut "imbarligatura". Doar postezi pe unde mergi si eventual mai actualizezi (de preferat in bine :laugh2 ).

Spor mult si sper sa ne mai vizitezi !  :kiss2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bunăăă! Ce mai faceți? Mă gândesc să trec mâine pein Sibiu... Cei care doriți să mă vizitați,  scrie-mi. Aștept mesajele pe whatsapp sau mă puteți suna.  Pupici, o zi frumoasă tuturor! 🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
1 oră în urmă, master_blade a spus:

Dada...numa sa ajunga! Am stabilit noi(eu+ea)...ce si cum? 😂😂😂

Șhhht, nu mai da din casă 🤭😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! O să fiu disponibilă astazi și mâine în Sibiu! Vă aștept! Pentru mai multe detalii și poze scrieți-mi pe whatsapp! Vă pup, să aveți un weekend minunat! 🥂🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 5 minute, artzabala a spus:

ce inseamna zona "Central"? :) pentru ca sunt multi care spun "central" si la Gusterita!

Piața Mare, Piața Mică. Așa scrie pe anunțul apartamentului. Am întrebat și mi-a zis ca zona Central 🤷‍♀️🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...