Sari la conținut

‼️0758148296 ‼️ Alice 23 ❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

modalitate de contact wapp, prietenoasa, mi-a trimis si poze 

str miraslau cum a spus si ea

sanii moi si placuti la atingere, o idee lasati, fundul fain, mai ales la doggy 


ON: 10 - umed, sloppy, placut
NP: 9 - a tinut cat a tinut si apoi ne-am tot intors la misionar pentru ca era cel mai confortabil pt ea 😅
GFE: 10 - vorbeste despre orice, imi place atitudinea ei de ardeleanca "de la noi" asa cum au mai spus alti colegi


este 150/300 (on, cim, fk)

raport calitate pret pare ok

nu regret ca am fost si clar e o optiune de luat in considerare din nou si pe viitor

spor!

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 15 ore, rob013 a spus:

modalitate de contact wapp, prietenoasa, mi-a trimis si poze 

str miraslau cum a spus si ea

sanii moi si placuti la atingere, o idee lasati, fundul fain, mai ales la doggy 


ON: 10 - umed, sloppy, placut
NP: 9 - a tinut cat a tinut si apoi ne-am tot intors la misionar pentru ca era cel mai confortabil pt ea 😅
GFE: 10 - vorbeste despre orice, imi place atitudinea ei de ardeleanca "de la noi" asa cum au mai spus alti colegi


este 150/300 (on, cim, fk)

raport calitate pret pare ok

nu regret ca am fost si clar e o optiune de luat in considerare din nou si pe viitor

spor!

 

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie! Te mai aștept cu drag! 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Hellooo!

In sfsrsit a revenit "iepurasul" asta de femeie si pe la noi...
Asteptam de multa vreme s-o revad, asa ca azi am fugit pana la ea, pt. ca dupa ce ca vine rar, mai sta si putin😂😂😂🤗 .
In sfsrsit...am ajuns mai de dimineata la ea...am baut si cafeaua, ca sa ne trezim...ne-am intins la vorbe o gramada,  iar mai apoi dusul si la treaba...
Ar fi muulte de spus despre ce si cum s-a intamplat, dar n-am atatea pagini libere.
Cert este ca intentionat am programat o intalnire mai lunga, pentru a-mi lua revansa pentru cat a lipsit  si chiar am avut o intalnire mai ceva decat cu o iubita.
Desi prima data cand am vizitat-o am avut mici "neîntelegeri" in pat😋😂, de data asta parca ne stiam de-o viata, asa futai am tras.

Nu stiu altii ce si cum v-ati potrivit cu ea, dar pt mine este o fata de nota 10 in meseria asta.

De data asta a dezavantajat-o putin locatia 😂😂😂.

Alice, ma bucur ca ne-am re...(vazut)😂😂😂.

Iti doresc tot ce vrei tu si astept data viitoare...oricand ar fi!

Te pup 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
1 oră în urmă, master_blade a spus:

Hellooo!

In sfsrsit a revenit "iepurasul" asta de femeie si pe la noi...
Asteptam de multa vreme s-o revad, asa ca azi am fugit pana la ea, pt. ca dupa ce ca vine rar, mai sta si putin😂😂😂🤗 .
In sfsrsit...am ajuns mai de dimineata la ea...am baut si cafeaua, ca sa ne trezim...ne-am intins la vorbe o gramada,  iar mai apoi dusul si la treaba...
Ar fi muulte de spus despre ce si cum s-a intamplat, dar n-am atatea pagini libere.
Cert este ca intentionat am programat o intalnire mai lunga, pentru a-mi lua revansa pentru cat a lipsit  si chiar am avut o intalnire mai ceva decat cu o iubita.
Desi prima data cand am vizitat-o am avut mici "neîntelegeri" in pat😋😂, de data asta parca ne stiam de-o viata, asa futai am tras.

Nu stiu altii ce si cum v-ati potrivit cu ea, dar pt mine este o fata de nota 10 in meseria asta.

De data asta a dezavantajat-o putin locatia 😂😂😂.

Alice, ma bucur ca ne-am re...(vazut)😂😂😂.

Iti doresc tot ce vrei tu si astept data viitoare...oricand ar fi!

Te pup 😘😘😘

Și eu mă bucur că ne-am revăzut și ne-am simțit bine. Te pup! 😘 PS: ai uitat plus-uls de la 10 🤷‍♀️😂😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seara dragilor!  O să fiu disponibilă mâine după ora 15 și poimâine. Vă aștept ! Să aveți o săptămână frumoasă! 🤗🥰

Link spre comentariu

Ajuns azi la domnișoară. Aștept cu am dorit putina conversație și am trecut la acțiune. ON  executat excelent umed. Normal nu am făcut. Finalizare orala. Decartat 150.                                               De revenit. DA                                              SPOR LA MUNCA COLEGI DE BREASLA

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 15 ore, crococ a spus:

Ajuns azi la domnișoară. Aștept cu am dorit putina conversație și am trecut la acțiune. ON  executat excelent umed. Normal nu am făcut. Finalizare orala. Decartat 150.                                               De revenit. DA                                              SPOR LA MUNCA COLEGI DE BREASLA

Mulțumesc frumos pentru recenzie! 🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! Mai rămân astăzi la voi în oraș, pentru programări scrieți-mi pe whatsapp.  Vă doresc o zi frumoasă! Pupici 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună ziua dragilor! O să fiu disponibilă de mâine după oră 14 în Sibiu. Doritorii îi aștept cu mare drag, pentru programări scrieți-mi pe whatsapp! Să aveți o săptămână frumoasă! Pupici 😘🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 3 ore, master_blade a spus:

Las'  ca am vb  eu cu ea ce si cum...😂😂😂

Repede dai în primire ! 🤣🤣🤣 Las' că vi tu la mine 😈😎

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seara! O să fiu disponibilă în Sibiu, pentru 2 zile,  începând de mâine... Pe cei dornici să mă viziteze, vă aștept cu mesaj pe whatsapp pentru poze și programări. Prețurile răman aceleași,  150 finalizarea si 300 ora. Să aveți o seară frumoasă.  Pupici  😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! Mai sunt disponibilă astazi la voi în Sibiu! Încep lejer de la ora 12 până în jurul orei 22.🤩 Cine vrea să se distreze,  să îmi scrie pe whatsapp! Pupici,  să aveți o zi frumoasă! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...