Sari la conținut

Buna dragilor, sunt Emilia si voi sta cateva zile in orasul vostru 0725436207


Postări Recomandate

  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si va zic clar sa o evitati nu merita nimic e figuranta la oral face figuri vorbesti una la telefon si face alta la fata locului clar de evitat. Nota 5

Cred ca știu cine ești, vezi ca îmi ești dator cu 50 de lei, fă stânga împrejur de pe forumul meu băiatule, eu nu as avea tupeu sa comentez in locul tău

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si va zic clar sa o evitati nu merita nimic e figuranta la oral face figuri vorbesti una la telefon si face alta la fata locului clar de evitat. Nota 5

Și dacă tot spui ca ai fost la mine, am rugămintea sa îmi detaliezi puțin din vizita noastră
Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si va zic clar sa o evitati nu merita nimic e figuranta la oral face figuri vorbesti una la telefon si face alta la fata locului clar de evitat. Nota 5

Pai ma erami-ai pula, fata se mai uita si la om, ca tine sunt 90 la.suta de aici, te imbraci de la pepco si cu restul salarului te duci cu troleibuzu la curve, nu ca e ceva rau in asta, dar te mai dai si mare bombardier pe bani marunti, dupa ce negociati la telefon si ultimii zece lei mai aveti pretentii ca fetele sa fie de lux cu voi:)) e exact ca si la piata, marfa ieftina e triata intr-o parte, apeleaza pe centura, sau la aeroport.:))

Link spre comentariu

Pai ma erami-ai pula, fata se mai uita si la om, ca tine sunt 90 la.suta de aici, te imbraci de la pepco si cu restul salarului te duci cu troleibuzu la curve, nu ca e ceva rau in asta, dar te mai dai si mare bombardier pe bani marunti, dupa ce negociati la telefon si ultimii zece lei mai aveti pretentii ca fetele sa fie de lux cu voi:)) e exact ca si la piata, marfa ieftina e triata intr-o parte, apeleaza pe centura, sau la aeroport.:))

Mai sa nu o mai scot din mata de taran si sa imi bag in toata familia ta si in surorile tale daca ai . Am dat mai multi bani jegule penal si embrion umblator tu cu tot neamul tau

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) el labache salvatoru. specialitatea lui! ba prajitule peste tot esti cu lauda asta ca tu esti 'bogat'?:)))))))) vai de pula ta pizda proasta ce esti. 

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si va zic clar sa o evitati nu merita nimic e figuranta la oral face figuri vorbesti una la telefon si face alta la fata locului clar de evitat. Nota 5

 

 

Pai ma erami-ai pula, fata se mai uita si la om, ca tine sunt 90 la.suta de aici, te imbraci de la pepco si cu restul salarului te duci cu troleibuzu la curve, nu ca e ceva rau in asta, dar te mai dai si mare bombardier pe bani marunti, dupa ce negociati la telefon si ultimii zece lei mai aveti pretentii ca fetele sa fie de lux cu voi:)) e exact ca si la piata, marfa ieftina e triata intr-o parte, apeleaza pe centura, sau la aeroport. :))

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) el labache salvatoru. specialitatea lui! ba prajitule peste tot esti cu lauda asta ca tu esti 'bogat'?:)))))))) vai de pula ta pizda proasta ce esti. 

Am vizitat si eu aceasta domnisoara si va zic clar sa o evitati nu merita nimic e figuranta la oral face figuri vorbesti una la telefon si face alta la fata locului clar de evitat. Nota 5

 

 

Pai ma erami-ai pula, fata se mai uita si la om, ca tine sunt 90 la.suta de aici, te imbraci de la pepco si cu restul salarului te duci cu troleibuzu la curve, nu ca e ceva rau in asta, dar te mai dai si mare bombardier pe bani marunti, dupa ce negociati la telefon si ultimii zece lei mai aveti pretentii ca fetele sa fie de lux cu voi:)) e exact ca si la piata, marfa ieftina e triata intr-o parte, apeleaza pe centura, sau la aeroport. :))

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

De evitat 100%.Am stabilit telefonic o intalnire cu ea Si colega ei 400 de lei o jumatate de ora,toate bune si frumoase pana ce am ajuns la locatia ei unde ce sa vezi,duduia a decis sa nu mai raspunda la telefon.Waste of time cum zice englezul

Tu ti-ai facut cont special ca sa o injuri azi? Calmeaza-te.

 

Sincer...pe alte orase, nu cred ca am vazut recenzii negative ale intalnirilor. Invatati sa fiti si calumea...ca daca din prima dupa ce ca esti praf...tu ai fite si figuri...si mai stai si ca nesimtitul si intinzi programul (tot cu fite si figuri)...atunci scuze, mai ai pretentii la vizite reusite?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Tu ti-ai facut cont special ca sa o injuri azi? Calmeaza-te.

 

Sincer...pe alte orase, nu cred ca am vazut recenzii negative ale intalnirilor. Invatati sa fiti si calumea...ca daca din prima dupa ce ca esti praf...tu ai fite si figuri...si mai stai si ca nesimtitul si intinzi programul (tot cu fite si figuri)...atunci scuze, mai ai pretentii la vizite reusite?

Din lipsa de ocupație și-a făcut cont 😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Sunt nou în cluj, nu vorbesc română (doar foarte simplu). I-am trimis un mesaj Emilei și i-am explicat dar ea m-a blocat :) naționalismul sexual? :slap2

 

Știu cine ești, nu mi-ai inspirat suficientă încredere dar poate a fost doar in capul meu, te deblochez și dacă ai plăcerea putem stabilii o întâlnire💋
Link spre comentariu

  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767783011
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragilor, mâine voi fi disponibilă începând cu ora 08:00 pana la ora 00:00

Programări pe whatsapp sau la telefon

Va aștept cu drag 💋🔞post-301005-0-40153900-1599081298_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...