Sari la conținut

ana 0720851921


Postări Recomandate

Acum 2 ore, stfstfstf a spus:

Hmmm... pana la urma ce "cadou" solicita domnișoară? 100/200 sau cât? 

Hmmm... Tie ce tarif ti-a spus ca are. ? 

Dar daca nu ai sunat-o , o poti suna sa intrebi si apoi ne spui si noua..

Vezi cum te incadrezi. 

Si la servicii , la fel , o ontrebi pe ea. Eu de exemplu nu am primit FK precum colegul @bulina73. Poate sunt eu mai urat.

Oricum scuza a fost de milioane... Are copil acasa si de asta nu ofera sarut. Dar in schimb CIM face :)

Vezi la fata locului ce bonusuri primesti. Prietenii stiu de ce.

Link spre comentariu
Acum 11 ore, carmenmoha a spus:

La ce te referi, are un magraon in dulap, sunt 6 gialai in fata blocului?? Sau erau surprize frumoase, papacioaca timpului samd

Nu despre surprize violente e vorba. Doar ca nu prea tine cont de rezervari. 

Am vorbit cu un amic care avea rezervare la ea, am sunat si eu si am obtinut rezervare la aceeasi ora . Am zis sa mergem si vedem la fata locului cum ne descurcam dar cand am ajuns acolo si am sunat ca sa intru imi spune ca are deja programare si ca trebuie sa ajunga clientul. Il suna sa vada daca mai vine si ma anunta daca celalalt a renuntat la vizita.

Surpriza, nu era nici unul din noi. Mai astepta cineva in fata blocului nerabdator. Dupa ce i-a sunat telefonul a intrat in scara.

Iar legat de bonusuri legate de servicii am scris deja mai sus si nu doar eu am spus asta.

Deci serviciile difera de la un client la altul si la fel si preturile . Daca va convine oferta primita mergeti cu incredere. Eu am de comentat doar la preturi si modul cum onoreaza programarile

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, nicudinumbra a spus:

Nu despre surprize violente e vorba. Doar ca nu prea tine cont de rezervari. 

Am vorbit cu un amic care avea rezervare la ea, am sunat si eu si am obtinut rezervare la aceeasi ora . Am zis sa mergem si vedem la fata locului cum ne descurcam dar cand am ajuns acolo si am sunat ca sa intru imi spune ca are deja programare si ca trebuie sa ajunga clientul. Il suna sa vada daca mai vine si ma anunta daca celalalt a renuntat la vizita.

Surpriza, nu era nici unul din noi. Mai astepta cineva in fata blocului nerabdator. Dupa ce i-a sunat telefonul a intrat in scara.

Iar legat de bonusuri legate de servicii am scris deja mai sus si nu doar eu am spus asta.

Deci serviciile difera de la un client la altul si la fel si preturile . Daca va convine oferta primita mergeti cu incredere. Eu am de comentat doar la preturi si modul cum onoreaza programarile

Așa man, perfect. Mi se pare că av fiecare dintre noi prea multa licență poetica pe acești forum. Îți mulțumesc pentru clarificări.

Link spre comentariu

Salutare colegi forumisti. Vin cu ceva intarziere cu o recenz8e despre fundul Anei. 

Desi eram convins ca e ultima vizita ceva m-a facut sa ma razgandesc. 

Am favut rezervare care de data asta a fost respectata . Si... Surprizaincepe. Ana ma astepta dupa usa intr-o tinuta sexy si cirapi cu plasa. De cum am intrat a si sarit pe mine m-a dezbracat rapid si a sarit cu gura pe ala mic. Cat a facut ea incalzirea m-am jucat put8n pe la pasa si apoi am bagat un deget fund, care a intrat foarte usor. Atunci Ana se opreste si zambind catre mine ma intreaba daca vreau sa o fut in cur. Ma conformez si incepe distractia. Dupa ce ma termin ne spalam amandoi si mai stam putin de vorba dupa care ma intreaba daca sunt gata sa o fut din nou in cur ca ii e pofta. O pun putin sa ma suga ca sa il intarim bine pe soldat, il echipez din nou si i iau asa din picioare. Intra destul  de repede , dau putin asa si apoi o aplec ca sa o tin mai bine si sa dau cat pot eu de tare. Imi zice ca asa ii place sa continuam asa . Cred ca ii place si printre gemete parca se mai ineca sau tusea , ceva de genul. Am dat pana au inceput sa imi tremure picioarele si ea s-a indreptat de spate in pula :). I-am zis sa  termin gura ei . A adunat tot cuminte si a fugit la baie. La final am iesit pe usa ametit si deja pregatesc urmatoarea vizita. Cred ca in total am stat mai mult de o ora.

Spor

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, nicudinumbra a spus:

Salutare colegi forumisti. Vin cu ceva intarziere cu o recenz8e despre fundul Anei. 

Desi eram convins ca e ultima vizita ceva m-a facut sa ma razgandesc. 

Am favut rezervare care de data asta a fost respectata . Si... Surprizaincepe. Ana ma astepta dupa usa intr-o tinuta sexy si cirapi cu plasa. De cum am intrat a si sarit pe mine m-a dezbracat rapid si a sarit cu gura pe ala mic. Cat a facut ea incalzirea m-am jucat put8n pe la pasa si apoi am bagat un deget fund, care a intrat foarte usor. Atunci Ana se opreste si zambind catre mine ma intreaba daca vreau sa o fut in cur. Ma conformez si incepe distractia. Dupa ce ma termin ne spalam amandoi si mai stam putin de vorba dupa care ma intreaba daca sunt gata sa o fut din nou in cur ca ii e pofta. O pun putin sa ma suga ca sa il intarim bine pe soldat, il echipez din nou si i iau asa din picioare. Intra destul  de repede , dau putin asa si apoi o aplec ca sa o tin mai bine si sa dau cat pot eu de tare. Imi zice ca asa ii place sa continuam asa . Cred ca ii place si printre gemete parca se mai ineca sau tusea , ceva de genul. Am dat pana au inceput sa imi tremure picioarele si ea s-a indreptat de spate in pula :). I-am zis sa  termin gura ei . A adunat tot cuminte si a fugit la baie. La final am iesit pe usa ametit si deja pregatesc urmatoarea vizita. Cred ca in total am stat mai mult de o ora.

Spor

Cât de întârziată e recenzia? Mai lucrează?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

De obicei raspunde in a doua parte a zilei,tot pe sincai e

am vb zilele trecute pe WhatsApp insa nu am mai ajuns,am primit confirmarea ca preturile s-au modificat 200finalizarea 300ora

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator chriiis
Reputație: 0
1 hour ago, sdorel said:

De obicei raspunde in a doua parte a zilei,tot pe sincai e

am vb zilele trecute pe WhatsApp insa nu am mai ajuns,am primit confirmarea ca preturile s-au modificat 200finalizarea 300ora

Asa mi-a zis si mie

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
On 7/9/2021 at 2:23 PM, alex0303 said:

Am trecut saptamana aceasta pe la Ana. Ce-i drept ca a durat ceva pana am prins programare (ba tel inchis, ba nu rasp,etc). Locatie Sincai, parter, aproape de facultati - nota 9.

Contact telefonic (dupa ora 13 atunci sunt sanse sa raspunda), programat, confirmat prin msg ca ajung si am ajuns.

Am optat pt o tragere oral nep cu anal pro.

Per general nota este de 8 din partea mea. 

Ca si aspect pot zice ca aduce cu Alis , slabuta, sani mici, sfarcuri erectile, iar la servicii cu o clasa sub Alis - repet strict parerea mea.

App ... O mai reveni Alis!

 

Dacă ai fost la Alis (am fost și eu de 2 ori, dar nu pot spune că mi-a plăcut) ai fi știut că Ana (Lori) stă fix în ap. în care stătea Alis înainte (prin 2018 cred). Da, ca fizic seamănă oarecum, dar îmi place mai mult Ana ca servicii și atitudine. Am fost recent și pot spune că serviciile au fost de top. La noul preț (200/300) nu mai iese așa de mult în evidență (la 200 nu prea avea concurență, la 300 se mai găsesc servicii similare), dar nu regret vizita și chiar o să mai trec. Preludiu susținut, oral bun, te așteaptă îmbrăcată sexy și te lasă să o dezbraci tu, normal bun și (unicat până acum pt. mine), trece singură la anal, fără să ii ceri tu. Iar analul a fost f. bun. Am terminat cam repede (eram excitat) dar s-a mulat bine pe pozițiile încercate (aș fi vrut să încerc mai multe, dar nah). În plus, mi se pare că arată mai bine brunetă decât blondă. Eu aș zice că Ana este cu o clasă peste Alis.

În rest, igiena a fost bună, apartamentul curat (mai curat comparativ cu perioada în care stătea Alis), și baia dotată bine (ar cam trebui un cap de duș nou, dar asta nu ține direct de ea).

Am doar două aspecte negative de menționat. Unul legat de comunicare, care a fost mai greoaie (dar a respectat programarea) și al doilea, că s-a dat cu parfum pe corp, cred că înainte să vin eu. Mirosea bine, dar gustul lăsa de dorit.  Sunt curios dacă există parfumuri comestibile pt. momente intime. Am mai pățit asta și, oricum, și eu mă dau cu parfum pe gât de obicei, dar evit dacă știu că sunt șanse rezonabile să mă sărute cineva acolo. Nu s-a pus problema de anal neprotejat. După oral am pus direct prezervativul (era un comentariu mai sus legat de asta).

Chiar vreau să văd dacă am prins-o într-o zi bună sau toate întâlnirile sunt așa.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm cele spuse de compatrioți mai sus....

Activează în fosta garsoniera unde lucra Alice (garsoniera modificată și ea).

La noile preturi nu este un must have, sunt oferte in p-ta...la prețul vechi era ok pentru o descărcare rapida la anal (când activa la Dimitrov, 100 lei/total).

Bafta !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator scrisit
Reputație: 0

Am vizitat si eu. Micuta, draguta, slabuta cu tate mici si cu sfarcuri frumoase. Foarte orientata spre client, zambitoare si rabdatoare.
Baga in cur orice dimensiune, nu face figuri, ia pula pana in gat, mai atinge cu dintii. Nu oboseste repede. Suge pula bine.
De revenit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...