Sari la conținut

Corina 0740482533


Postări Recomandate

Buna ma numesc corina te aștept în locația mea discretă și foarte curata să împărtășim clipe frumoase împreună și dacă ai și mici fantezie in limita bunului simt nu ezita să mă întrebi .Sunt o fata finută și cu bun simț și menționez că cer și ofer igienă și discreție maximă . Nu accept persoane in stare de ebrietate sau care detin bile sau alte accesorii✌️ Te astept. Pupici♥️♥️♥️♥️

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am sunat azi la domnisoara , ajuns in zona LIDL pe Mihai Viteazu , vizualizat , urcat la et 8.

Aoartament micut , m-a invitat direct in camera o domnisoara 21 ani , corp frumos sani bestiali , obraznici si marime mijlocie.Am schimbat cateva cuvinte apoi ma poftit in pat .A inceput sa o frece cu mana spunand ca oral nu face bine ca o doare maxilarul de la curent 😀. Mi-a supto de cateva ori astfel incat..... am renuntat si am trecut sa-i dau limbi .La modul cum o sugea mi-o culca instant .Dupa 5 min de limbi , am trecut in pozitia misionarului apoi a trecut ea deasupra . Se misca bine in aceste pozitii , dar ...cand sa o fut caprita , a refuzat deoarece pe ea o doare cu orice marime 😅. A acceptat pozitia lingurita si am finalizat in balonas

Pentru mine nu merita  !Fast fuck !

Note

Locatie -7

Corp-9

Sani-9

Oral N-4

Pasarica -8

Normal P-7

Halatul 150 Ron o finalizare

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 8 ore, anacuplu a spus:

Am sunat azi la domnisoara , ajuns in zona LIDL pe Mihai Viteazu , vizualizat , urcat la et 8.

Aoartament micut , m-a invitat direct in camera o domnisoara 21 ani , corp frumos sani bestiali , obraznici si marime mijlocie.Am schimbat cateva cuvinte apoi ma poftit in pat .A inceput sa o frece cu mana spunand ca oral nu face bine ca o doare maxilarul de la curent 😀. Mi-a supto de cateva ori astfel incat..... am renuntat si am trecut sa-i dau limbi .La modul cum o sugea mi-o culca instant .Dupa 5 min de limbi , am trecut in pozitia misionarului apoi a trecut ea deasupra . Se misca bine in aceste pozitii , dar ...cand sa o fut caprita , a refuzat deoarece pe ea o doare cu orice marime 😅. A acceptat pozitia lingurita si am finalizat in balonas

Pentru mine nu merita  !Fast fuck !

Note

Locatie -7

Corp-9

Sani-9

Oral N-4

Pasarica -8

Normal P-7

Halatul 150 Ron o finalizare

 

 

E ceva ce mi-a scapat mie din varianta asta noua a forumului ? Pentru ca nu inteleg  de ce tot scrieti recenzii la anunturi.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...