Sari la conținut

Noua in Sibiu 0753 911 053


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Nu știu cum e, am sunat-o la telefon are o atitudine foarte proasta acolo, poate ar fi buna de o domină, zocea ca sta în zona Cisnadie, bafta, poate alții au mai mult noroc sau eu nu am abordat-o cum trebuie.

  • Like 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare,

Subscriu la cele de mai sus... am sunat si eu si tipa e praf... am rugat-o sa imi dea detalii despre servicii si a zis asa scurt si sec “ serviciile sunt de oral si normal 150” si cand am intrebat daca ON Sau OP si cum face finalizarea mi-a raspuns “ce nu intelegi serviciile sunt de oral si normal” Cele mai proaste 20 secunde pierdute intr-o convorbire... si daca sunam la un call centre si ma punea sa ascult o muzica de fundal tot eram mai castigat... pentru mine clar pass!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

I-am scris pe Watapp in seara asta și mo sunat înapoi fără camera am întrebat-o de servicii mi-o zis 300 cu 600 i-am cerut o poza sau sa o văd și mi-o răspuns sec ca pozele sunt reale dacă vreau sa vin bine dacă nu asta este și mi-o închis .

Cred ca și are cu capu 😀😀😀😀😀

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

O apărut iară domnișoara curios am zis sa ai fac o vizita am ajuns în zona niște blocuri noi nu mai știu exact locația ca nu sunt din Sibiu am sunat-o undeva la parter în timp ce intram în scara ieșea pestele are vro 3 căței în casa domnișoara arata super dar atât servicii jalnice 300 de lei oral protejat nu ai voie sa o atingi nici unde ca să nu ia bolii o experienta foarte proasta banii aruncați aiurea, am rămas ca arata foarte bine dar eu unul nu o recomand poate pe aia și mizează după ce îți ia bani începe cu nu ai voie sa ma atingi ca eu ma feresc de bolii și multe altele pe scurt pentru mine este de Evitat 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...