Sari la conținut

Ceva centuriste pe unde se pot gasi?


Vizitator pizdosul99

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Treci barajul dupa ce treci de bulevardul Dem Radulescu, stiu ca stateau acolo pe dreapta intr-o perioada.

Mai era o vreme cand stateau la fantana, in Goranu dar nu am mai vazut de mult pe cineva acolo. 

E posibil sa am informatii mai vechi, poate ne ajuta cineva cu date mai recente. 

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Recent acum 3 zile am trecut seara.... De la kauflandu din nord cum te duci spre giratoriul de la Bujoreni, treci de LUKOIL, treci de anabela și se face o stradă în jos. Fix acolo stăteau 2 o blonda și o bruneta. Nu am putut sa mă uit prea bine că eram cu dușmanul în mașină :)))

Link spre comentariu

Salut. Am trecut duminica seara, aprox 20:00, pe la barajul din ostroveni. Pe langa cele 2 epave care stau acolo, a aparut o fata tinerica, blonda subtirica, ok-ish. Parea mai ok pe langa cele care isi fac treaba pe acolo. Poate va ajuta cu ceva informatia. Sa aveti spor in toate ! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Salut. Am trecut duminica seara, aprox 20:00, pe la barajul din ostroveni. Pe langa cele 2 epave care stau acolo, a aparut o fata tinerica, blonda subtirica, ok-ish. Parea mai ok pe langa cele care isi fac treaba pe acolo. Poate va ajuta cu ceva informatia. Sa aveti spor in toate !

Sa nu fie tipa aia blonda de stătea și ziua acolo, sa își fi mutat programul de lucru noaptea

Link spre comentariu

Vizitator ilovepussy20
Reputație: 0

Și la Hans la fel acum o lună cred am văzut una cu niste craci mișto dar la fel nu am putut sa opresc, la Hans am văzut-o pe la 6-7 iar pe varianta la Bujoreni pe la 10 seara

Cea de la bujeteni am înțeles că mai era cu 1-2 fete, m-am tot plimbat pe acolo însă nu am reușit să dau de ele. Știți cumva mai multe detalii?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...