Sari la conținut

ANA!! Vizita scurta! 0756354674


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Iar ești prost ! Ca dacă eram împuțită, îți dădeam lăței. Hai da-te drq, d'aia gacești oriunde! După ce că nu ti-am dat d'astea comune, dă fraieri, mai faci și gura?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna baieti! Am decis impreuna cu colega mea, Larissa, sa va mai facem o vizită, poate anul ăsta sunteti mai calmi😅 

Săptămâna asta ajungem la voi, revin cu detalii imediat ce ne hotărâm in ce zi ajungem. 

Un inceput de săptămâna linistit sa aveți! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
La 24.08.2020 la 23:49, lazy a spus:

Pentru "babaiatule" si nu numai....fetele jpaca de multi ani in alta Liga

https://nimfomane.com/forum/topic/74017-larisssa-si-ana-sex-cu-ana/?p=2113562

 

Sper sa nu continue, ca n-am timp sa ma fortez sa scriu o recenzie cu care le sunt dator...

Ma autocitez pe acest topic pentru ca:

1. Lipsa de timp la/dupa momentul respectiv;

2. Locul textului ce urmeaza ( postat…nu mai tin minte pe unde!!!) este pe sectiunea Buzau;

3. Fetele merita vorbele de mai jos;

4. Poate evit antireclama, cu riscul de a fi etichetat ce nu sunt

 “ Ma programez la un threesome cu 2 fete la care am mai fost in trecut…stiam ca va fi o partida reusita. La ora “cutare”, destul de matinala sun, intru… fetele erau la ora de cafea. 2 cesti in bucatarie cu lichidul aburind in ele…o fata imi zice despre cealalta ca este la baie sa se cosmetizeze…Sunt intrebat daca vreau sa mi se faca si mie cafea ….mirosea super…asa ca, cunoscandu-le GFE-ul, mi-am permis sa n-am rabdare si am inceput sa beau din cafeaua celei care lipsea momentan din camera. Se infiinteaza si ea rapid in bucatarie…ne intindem la povesti…”bla-bla” de nota 10. Vine vremea actiunii…intram in dormitor. Se apuca fetele de treaba, stiau ce si cum vreau. FK cu cea care imi deschisese usa, iar cea careia ii bausem juma’ de cafea – era la capitolul ON- artilerie grea…DOAR de vreo 3 minute a fost nevoie ca lazy cel mic sa capituleze…spre surpriza mea si a lor. Si cand ma indreptam spre dush, satisfacut, dar autoironizandu-ma, aud de la cea cu lipsa-n ceasca de cafea: “Auzi, tu ai venit sa futi sau sa bei o cafea cu noi?”

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Hei,dragilor!😘 Maine vom fi in Buzău! Din moment ce suntem in trecere nu stiu daca vom sta mai mult de o zi. 

Ca servicii va pot oferi :

-sex oral in functie de igiena

-sex normal doar protejat

-69,sex intre sani

-footfetish

-dominare soft

-alte fantezii

 

Preturile mele sunt 150/o finalizare, 300/h

Threesome cu Larissa 300/o finalizare,500/h

Intre timp putem face programari pe whats. Zi frumoasa! 😘

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Vizitat de curand pe Ana in scurta lor vizita in Bz , ma sincronizez la o programare respectata de ambele parti, ajung la locatie . ..descoper o tipa super, atitudine ,zambitoare, deschisa la discutii ceea ce pentru mine conteaza destul de mult ...

Ca si servicii ..oralul demential facut cu simt de raspundere dar nici la normal nu e mai prejos...are experienta ....

Per total m-am simtit foarte bine ,in special atmosfera relaxanta pe care mi-a indus-o ..aveam nevoie...ca si nota generala 9.50 cu brio ...se pare ca fiind colega cu Larissa presupun ca a avut de invatat cateva lucruri bune ..

Sper sa mai am ocazia sa o vizitez, avand in vedere ca fetele se plimba mult prin tara...

Succes si ai grija de tine Ana!!....

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0
La 16.04.2021 la 8:22, Senatorull a spus:

Uite si o CURVA moralistă

Fa inteligento stai pe supt lasa draq parerile   

Hai pa ...si spor la pula

 

Te-am șters de pe lista. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...