Sari la conținut

Roxy 0722805877


Postări Recomandate

Locatia langa liceul de Muzica, pe Grivitei. 150 halatul cu ON, NP, fara FK si CIM. Pot sa spun ca m-as fi multumit decat cu oralul, foarte bine executat fara maini, cu deep throat din cand in cand, pentru cine e fan. La normal e stramta, se simte bine, desi e inaltuta e scurta in vagin. Aspectul fizic e subiectiv, mie unul mi-a placut, atitudine super ok. Eu unul o sa revin. Nu o sa dau note, dar ma bucur ca am descoperit-o, desi din cate am inteles ea lucreaza de mult pe Tg-Jiu, dar programul de lucru e "flexibil" dupa cum s-a exprimat chiar ea. O seara buna tuturor.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
4 hours ago, andrei_andrey said:

@roxxxybi și @Sofia91 eu zic sa va uniti și în realitatea sa mă futeți pe mine in ciuda ăstuia! 😅🤦

Dacă vrea și ea ,facem sa fie bine când vin 🤣, @Santino te băgăm și pe tine în ecuație.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
5 hours ago, Boomtastic said:

Locatia langa liceul de Muzica, pe Grivitei. 150 halatul cu ON, NP, fara FK si CIM. Pot sa spun ca m-as fi multumit decat cu oralul, foarte bine executat fara maini, cu deep throat din cand in cand, pentru cine e fan. La normal e stramta, se simte bine, desi e inaltuta e scurta in vagin. Aspectul fizic e subiectiv, mie unul mi-a placut, atitudine super ok. Eu unul o sa revin. Nu o sa dau note, dar ma bucur ca am descoperit-o, desi din cate am inteles ea lucreaza de mult pe Tg-Jiu, dar programul de lucru e "flexibil" dupa cum s-a exprimat chiar ea. O seara buna tuturor.

Vechea garsoniera de prostituate . VESTI  NOI BAIETI . HOT NEWS  DUDUIA E DIN DEVA

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 hours ago, calatoru1 said:

Ai încurcat oalele Sofyco.

Nu înțeleg la ce te referi nici nu sunt curioasă, dar sa nu facem off topic pe topicul fetei. O seara buna !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
20 hours ago, ganicius said:

Vrea să spună că nu este topicul Andreei, este topicul Roxanei @roxxxybi 

Și tu ai etichetat pe @pandreeea 

Scuzele mele,nu mi-am dat seama mulțumesc @ganicius, el trebuia sa specifice ca am încurcat ca nu mi-am dat seama 🙈 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0
La 13.12.2021 la 10:02, roxxxybi a spus:

💜 Buna dragilor , săptămâna asta ma găsiți în clădire de lângă sediul A.R.R , programul începe de la ora 12:00 💜

Va pup

Si la ce ora termini draga mea Roxy?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...