Sari la conținut

Roxana total Stefan cel Mare 0759507270


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Abia am iesit de la domnisoara, destul de turtit. Fata este aia din poze, are circa 20+ ani, preturile bune, adica 100/fin, 200/ora 2 fin, anal+50, dar este total dezinteresata. Oralul l-a vrut ea protejat, desi igiena era corespinzatoare, anal zice ca nu ma calific ca e prea gros capul, LOT nu face CA NU-i place, CIM nu, sa nu dau ca nebunu ca abia a nascut (acum 6 luni) si are ceva fisuri. Surpriza, face sex intre sani! Si pozitia caprita. Si cam atat. Am finalizat cu ajutorul manutelor ei pe pieptul ei, durata vizitei cam 15-20 min. Garsoniera este cam expusa, la parter, intrarea chiar din strada. I-am reprosat ca nu prea îi place ce face, adica nu vrea de loc sa te faca sa te simti bine, s-a scuzat ca a avut o zi fara chef.

Garsoniera curata, miros de tigara, fumeaza in baie, fara prosop (a uitat sa-l puna, era pe pat).

Fata are corp frumos, sani frumosi, piele alba, fund bombat, ca in poze. La fata nu arata chiar OK, are ceva acnee, dar nu e urâtā, pacat de toate astea daca atitudinea este sictirita. Cred ca face anal, desi pe mine m-a descalificat, ochiul maro era destul de accesibil, prezenta urme de uzura. Oral protejat, doar capul si putin din penis, zice ca ajunge atat. Foloseste mana destul de intens, adica fast fuck in concluzie.

Note slabe, 6-7 pe total, nu revin, nu recomand in principal datorita sictirului.

Sa auzim numai de bine!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...