Sari la conținut

Maria dulce


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Nu recomand. Am vorbit cu ea acum o jumatate de ora daca e disponibila si a zis ca da,ca pot venii si mi-a dat blocul si strada urmand sa o sun, cand ajung sa-mi dea scara si etajul. In maxim 15 minute am ajuns in fata blocului. Am sunat-o si dupa cateva secunde a intrat mesageria. I-am trimis mesaj ca am ajuns si nu mi-a raspuns. Am asteptat cam 10 minute intre timp incercand sa o sun din nou de vreo 7 ori , dar fara raspuns. Nici nu s-a sinchisit sa imi trimita un mesaj sa-mi spuna ca nu mai poate sau e ocupata. Noroc ca stau aproape si n-am dat banii pe taxiu sa ajung la ea.Nu recomand. De evitat.

Dragul meu, imi pare rau ca te.am facut sa astepti, dar nu mi.ai spus in cat timp ajungi sau nu.mi aduc eu bine aminte daca ai spus sau nu. Eu in primul rand nu stau sa astept pe cineva care imi zice "te sun eu cand ajung" cand pot sa primesc pe cineva care are programare. Am vazut apelurile tale si mesajul, dar eu fiind nu rasp la mesaje ti.am dat beep sa ma suni inapoi. Imi cer scuze ca te.am facut sa astepti si sa crezi ca ti.am dat teapa, daca vrei poti sa ma suni si sa facem o reprogramare si o sa ma revansez. Te pup dulce:kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

...schimbare la servicii, nu mai face CIM si nici FK....eu am zis pas.

Dragul meu, daca eu nu mai vreau sa mai fac un serviciu renunt si gata, e normal sa anunt si pe forum ca am renuntat nu? Cine vrea sa vina la mine bine cine nu nu. Nu inteleg de ce va deranjeaza ca am scos din servicii fk cof si cim

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Sînt multe care nu fac cim si fk si sînt la top,importanta e atitudinea față de client,posibil sa fie doar momentana decizia ei!

Eu stiu ce vb si credema ca am o atitudine buna fata de baieti, nu ii grabesc nu sunt cu fite, dar daca eu am ales sa imi scot din servicii fk si cim am avut un motiv pt care am renuntat

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Cu cit ai mai multe '' fantezii in meniu.cu atît ai sanse la mai mulți clienți, fiecare cauta o fantezie ce no are acasă,si de aici nemulțumirea.

Stiu aici ai dreptate,nu vreau sa ma intelegeti gresit faptul ca am renuntat la unele servicii, chiar data nu le mai am in lista de servicii atitudinea mea ramabe tot la fel. Va pup :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Haideti sa nu o facem sa plece , asa mentinem oferta cat mai diversificata mai ales ca e si cu bun simt fata , sau cel putin impresia asta mi-a lasat.

Dragul meu credema ca eu am foarte mult bun simt si cu oamenii care merita si cu oamenii care nu merita. Eu prefer sa spun de la inceput ce prestez ca sa nu fie discutii la fata locului ca alte fete

Link spre comentariu

A zis ca miercuri pleaca deci tu ce parere ai?:))

Nu e mare paguba. Sa plece si sa nu revina. E pusa pe facut bani. Are numai mofturi in cap.

Comenteaza mereu la pozitii, se uita la ceas si te scoate pe usa afara dupa 15-20 minute. Daca ii atingi fata e mare problema. Sanii sunt usor lasati.

Pt mine nu este de revenit si asta din cauza atitudinii.

Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Nu e mare paguba. Sa plece si sa nu revina. E pusa pe facut bani. Are numai mofturi in cap.

Comenteaza mereu la pozitii, se uita la ceas si te scoate pe usa afara dupa 15-20 minute. Daca ii atingi fata e mare problema. Sanii sunt usor lasati.

Pt mine nu este de revenit si asta din cauza atitudinii.

 

Mie mi s-a parut ok, a avut rabdare sa gasesc locatia m-a asteptat desi se facuse tarziu. Nu s-a uitat la ceas si mi-a zis doar sa nu-i ating parul. Sanii sunt ok dupa parerea mea, dar fiecare cu opinia sa. Face oral cu deep si atentie la adiacente .Ma gandesc ca poate ai prins-o in vreo dispozitie mai naspa, fetele isi mai schimba mood-ul, nu e ceva nou. Sa ne mai anunti cand vii pe aci,  "Maria"  :kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Nu e mare paguba. Sa plece si sa nu revina. E pusa pe facut bani. Are numai mofturi in cap.

Comenteaza mereu la pozitii, se uita la ceas si te scoate pe usa afara dupa 15-20 minute. Daca ii atingi fata e mare problema. Sanii sunt usor lasati.

Pt mine nu este de revenit si asta din cauza atitudinii.

Ce atitudine am avut eu fata de tine ca nu stiu? Daca ti.am spus ca nu imi place sa.mi pui mana cineva pe fata inseamna ca am un motiv anume. In primul rand, eu nu te.am dat afara dupa 20 min si daca m.am uitat la ceas a fost doar sa vad daca ne incadram in timp, pt ca pe 100 lei nu pot sa las mult un baiat pt ca exista un timp dar asta nu inseamna ca ii grabesc.
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Nu e mare paguba. Sa plece si sa nu revina. E pusa pe facut bani. Are numai mofturi in cap.

Comenteaza mereu la pozitii, se uita la ceas si te scoate pe usa afara dupa 15-20 minute. Daca ii atingi fata e mare problema. Sanii sunt usor lasati.

Pt mine nu este de revenit si asta din cauza atitudinii.

In al doilea rand nu comentez la pozitii dar nici nu imi place sa dea cineva tare si de aia incerc sa explic. Credema ca cine a venit la mine stie ca nu fac mofturi, eu am vrut sa vin la voi sa ne cunoastem si daca imi faceam impresie buna despre voi mai reveneam in oras cu mare placere dar cred ca nu voi mai revenii asa curand, pt ca voi nu apreciati femeia care incearca sa va satisfaca si sa va simtiti bine. Voi va doriti fete puse pe fast fuck si a va lua banii repede. Eu nu sunt pusa doar pe facut bani, eu vreau sa dau tot din mine sa fac barbatii sa se simta bine, nu sunt pusa pe japca.

In incheiere as vrea sa nu ma mai judecati cei care spun ca am atitudinea urata ca nu ma cunoasteti cu adevarat. Eu ma port frumos cu toata lumea, si cu voi si in afara programului de munca. Va pup dulce :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Mie mi s-a parut ok, a avut rabdare sa gasesc locatia m-a asteptat desi se facuse tarziu. Nu s-a uitat la ceas si mi-a zis doar sa nu-i ating parul. Sanii sunt ok dupa parerea mea, dar fiecare cu opinia sa. Face oral cu deep si atentie la adiacente .Ma gandesc ca poate ai prins-o in vreo dispozitie mai naspa, fetele isi mai schimba mood-ul, nu e ceva nou. Sa ne mai anunti cand vii pe aci,  "Maria"  :kiss2

Iti multumesc frumos pt cuvinte, da poate am avut o zi urata, dar eu intotdeauna ma port frumos. Te pup dulce :kiss3 si poate voi mai revenii in oras

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...