Sari la conținut

Adnana/ Paula


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hehe... Daca-ti amintesti de ea insemana ca esti batran taica :D Oricum din asta oldschool, ca a trecut ceva vreme... ;)

 

Tipa s-a casatorit de mult cu un american mai in varsta (cu alte cuvinte si-a gasit tatic :) ). Stau intr-un sat in apropiere de Timisoara si sunt "happy family". Eu am mai tinut un timp legatura cu ea ca era super ok fata. Ultima data cand am auzit de ea lucra la o cafenea pe la Shopping City.

 

Sunt absolt convins ca nu mai practica. Si oricum pentru mine n-ar mai fii de interes ca s-a ingrasat cel putin vreo 20 de kg fata de pe vremurile cand o stiam noi. :P

 

Facea treeba buna si nu prea mai gasesti ca ea in ziua de azi, dar taote la timpul lor si toti evoluam... intr-un fel sau altul ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Hehe... Daca-ti amintesti de ea insemana ca esti batran taica :D Oricum din asta oldschool, ca a trecut ceva vreme... ;)

 

Tipa s-a casatorit de mult cu un american mai in varsta (cu alte cuvinte si-a gasit tatic :) ). Stau intr-un sat in apropiere de Timisoara si sunt "happy family". Eu am mai tinut un timp legatura cu ea ca era super ok fata. Ultima data cand am auzit de ea lucra la o cafenea pe la Shopping City.

 

Sunt absolt convins ca nu mai practica. Si oricum pentru mine n-ar mai fii de interes ca s-a ingrasat cel putin vreo 20 de kg fata de pe vremurile cand o stiam noi. :P

 

Facea treeba buna si nu prea mai gasesti ca ea in ziua de azi, dar taote la timpul lor si toti evoluam... intr-un fel sau altul ;)

 

Stau cumva in Bucovat? :))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din cate-mi amintesc eu, nu. Dar ar fi urat oricum sa dam numele satului, al familiei si numarul de la casa :P Fiecare are dreptul sa-si refaca viata si sa fie lasat in pace la un moment dat, indiferent de ce a facut in trecut :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ma baieti, sunt eu mai prostivan si mai greu de cap ca nu prea inteleg?.... Va excita recenziile? Sau? 😋

 

Ca sincer eu nu vad absolut nici un rost sa fac o recenzie la o fata care a activat ultima data acum aproape 10 ani si pe care n-o mai fute nimeni niciodata oricum, ca are femeia familia ei...

 

@Jack3d daca te incalzeste pe tine cu ceva si daca platesti bine acum ma apuc sa umplu vreo 2 pagini de forum cu rubrici si recenzii la fete care acivau acum vreo 10-15 ani si pe care n-aveti nici o sansa sa le mai prindeti in ziua de azi.

 

La accesibilul pret de doar 100 RON pe recenzie Jackie draga iti povestesc istoria curvelor din 2005 pana in 2015 cu recenzii si lux de detalii 😠Iti scriu si o carte si o semnez cu dedicatie pentru tine daca vrei sa inveti istorie 😋

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ma baieti, sunt eu mai prostivan si mai greu de cap ca nu prea inteleg?.... Va excita recenziile? Sau?

 

Ca sincer eu nu vad absolut nici un rost sa fac o recenzie la o fata care a activat ultima data acum aproape 10 ani si pe care n-o mai fute nimeni niciodata oricum, ca are femeia familia ei...

 

@Jack3d daca te incalzeste pe tine cu ceva si daca platesti bine acum ma apuc sa umplu vreo 2 pagini de forum cu rubrici si recenzii la fete care acivau acum vreo 10-15 ani si pe care n-aveti nici o sansa sa le mai prindeti in ziua de azi.

 

La accesibilul pret de doar 100 RON pe recenzie Jackie draga iti povestesc istoria curvelor din 2005 pana in 2015 cu recenzii si lux de detalii Iti scriu si o carte si o semnez cu dedicatie pentru tine daca vrei sa inveti istorie

Materialistule :P Pe mine m-ai pierdut. Nu dau 2 bani pe experiențele altora, ci doar pe ale mele :D

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din 2015 pot continua eu :)

Ce ziceti de niste recenzii din perioada 1996-2005? Cand nici anunturi nu prea erau. Noroc cu taximetristii si cu receptionerii de la hotel. Si cu studentele (mai ales cele de la medicina).

P.S. Nu cer bani pe ele :laugh2.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Ce ziceti de niste recenzii din perioada 1996-2005? Cand nici anunturi nu prea erau. Noroc cu taximetristii si cu receptionerii de la hotel. Si cu studentele (mai ales cele de la medicina).

P.S. Nu cer bani pe ele :laugh2.

Fiind încă foarte de dimineață și nici cafeaua nu am apucat să o termin, am vrut inițial să-ți scriu că minți cu nerușinare!

Apoi am citit mai atent ce ai scris și mi-am aprins o țigară cu gândul că iar era să fac o năsărâmbă :)

 

Pe la începutul anilor 2000 știu sigur că erau anunțuri la secțiunea Poșta lui Cupidon.

Într-o seară de vară, venise un prieten necăjit de la muncă.

Eram la colțul blocului, spărgeam semințe și jucam table... Activități deontologice! :)

După ceva analize și telefoane date (în urma cărora aproape că rămăsese fără credit :laugh2) pentru alungarea amarului cumulat, ne-a rugat să mergem cu el până undeva pe Labirint.

Ajunși acolo, o fătucă cu părul scurt, a ieșit (ca-n basme) pe fereastră și a aruncat cheia de la scara blocului :)

L-am așteptat pe respectivul la o cârciumă de prin zonă, și după ce a ajuns, a făcut o recenzie (vocală) la cald.

Ne-a povestit că fătuca făcea de nevoie meseria asta, că finalul fericit a avut loc pe pieptul frumos al domnișoarei și că după experiența avută, citez (pt că rețin foarte bine cuvintele lui chiar și acum):

"Parcă vezi lumea cu alți ochi acuma!"

 

 

La mulți ani distanță...prin 2016 parcă...pe Labirint, eu am avut cea mai ieftină experiență vreodată cu o fătucă. 30 de lei! :laugh2 are și topic deschis aici, da' nu las link-ul! Oricum nu mai este de actualitate.

 

Deși eu eram copil la vremea aia și nici prin cap nu mi-ar fi trecut vreodată că voi ajunge să practic așa ceva... Iată-mă aici!!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Fiind încă foarte de dimineață și nici cafeaua nu am apucat să o termin, am vrut inițial să-ți scriu că minți cu nerușinare!

Apoi am citit mai atent ce ai scris și mi-am aprins o țigară cu gândul că iar era să fac o năsărâmbă :)

 

Pe la începutul anilor 2000 știu sigur că erau anunțuri la secțiunea Poșta lui Cupidon.

Într-o seară de vară, venise un prieten necăjit de la muncă.

Eram la colțul blocului, spărgeam semințe și jucam table... Activități deontologice! :)

După ceva analize și telefoane date (în urma cărora aproape că rămăsese fără credit :laugh2) pentru alungarea amarului cumulat, ne-a rugat să mergem cu el până undeva pe Labirint.

Ajunși acolo, o fătucă cu părul scurt, a ieșit (ca-n basme) pe fereastră și a aruncat cheia de la scara blocului :)

L-am așteptat pe respectivul la o cârciumă de prin zonă, și după ce a ajuns, a făcut o recenzie (vocală) la cald.

Ne-a povestit că fătuca făcea de nevoie meseria asta, că finalul fericit a avut loc pe pieptul frumos al domnișoarei și că după experiența avută, citez (pt că rețin foarte bine cuvintele lui chiar și acum):

"Parcă vezi lumea cu alți ochi acuma!"

 

 

La mulți ani distanță...prin 2016 parcă...pe Labirint, eu am avut cea mai ieftină experiență vreodată cu o fătucă. 30 de lei! :laugh2 are și topic deschis aici, da' nu las link-ul! Oricum nu mai este de actualitate.

 

Deși eu eram copil la vremea aia și nici prin cap nu mi-ar fi trecut vreodată că voi ajunge să practic așa ceva... Iată-mă aici!!

Lumea si lucrurile se pot vedea altfel si cand ingurgitezi ceva...:laugh2

Copii suntem mereu...in suflet. :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fiind încă foarte de dimineață și nici cafeaua nu am apucat să o termin, am vrut inițial să-ți scriu că minți cu nerușinare!

Apoi am citit mai atent ce ai scris și mi-am aprins o țigară cu gândul că iar era să fac o năsărâmbă :)

 

Pe la începutul anilor 2000 știu sigur că erau anunțuri la secțiunea Poșta lui Cupidon.

Am specificat clar: cand nici anunturi nu prea erau. Nu am spus ca nu erau. Iar in 96 nu cred ca erau decat in agenda(daca erau) si alea mai mult cu masaje. Tin minte ca prima pe care am "luat-o" din ziar a fost una pe Timis. Faina fata. M-a costat 20 de Marci.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Lumea si lucrurile se pot vedea altfel si cand ingurgitezi ceva...:laugh2

Copii suntem mereu...in suflet. :)

  

La vremea aia eu chiar eram copil, pasiunea mea pentru ingurgitat era sucul de la TEC :)

Special ăla cu aromă de pere! :laugh2

 

Am specificat clar: cand nici anunturi nu prea erau. Nu am spus ca nu erau. Iar in 96 nu cred ca erau decat in agenda(daca erau) si alea mai mult cu masaje. Tin minte ca prima pe care am "luat-o" din ziar a fost una pe Timis. Faina fata. M-a costat 20 de Marci.

Am specificat și eu, la fel de clar!

Când am citit prima oară postarea ta, era (pentru mine) încă dimineață, nici cafea nu o băusem.

~Prea'ul~ ăla mi-a scăpat :) înțelesesem (inițial) că nu erau deloc.

D'aia prima mea reacție a fost să mă iau de tine, știu sigur că erau!!

 

Fătuca aia cu 20 de mărci...trrbuie să fi fost ceva deosebit. Erau bani 20 de mărci pe vremea aia! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

  Fătuca aia cu 20 de mărci...trrbuie să fi fost ceva deosebit. Erau bani 20 de mărci pe vremea aia! :)

Nu mai tin minte decat de era o fata voluptoasa (putin plinuta) insa avea niste sani naturali de toata frumusetea. Zicea ca face doar masaj in anunt insa a fost cu ...mult mai mult.

P.S. Cand am fost student, eram in bani (am mai spus-o - aveam 4 surse de finantare) si nu un parlit ca acum :laugh2.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce ziceti de niste recenzii din perioada 1996-2005? Cand nici anunturi nu prea erau. Noroc cu taximetristii si cu receptionerii de la hotel. Si cu studentele (mai ales cele de la medicina).

P.S. Nu cer bani pe ele :laugh2.

bãtrân esti, Nelule!:)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

bãtrân esti, Nelule! :)

 

 

Nu-mi mai aminti si tu. Nu de alta, dar ma gandesc deja la pensie...speciala.

Daca tot e vorba de istorie, nu e nimeni asa mai batran decat Nelutu, de pe vremea marchizei de Pompadour. Eu sunt curios ce drac de tehnica a avut femeia aia de a putut sa-l captiveze decenii pe rege, omu care putea fute absolut tot ce dorea el pe vremea aia.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Daca tot e vorba de istorie, nu e nimeni asa mai batran decat Nelutu, de pe vremea marchizei de Pompadour. Eu sunt curios ce drac de tehnica a avut femeia aia de a putut sa-l captiveze decenii pe rege, omu care putea fute absolut tot ce dorea el pe vremea aia.

 

Iera expertă în arta felației!!

+faptul că știa să facă niște cozonaci delicioși. Eu așa am citit... :) 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...