Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico
1 hour ago, lavinia01 said:

Nu, nu am gasit o locatie mai mare 

Pe locația aia de pe Călan, încap fără stres 4 persoane! Lucru testat de mine/noi. Plus că în perioada asta chiar ie indicat să fie cât mai multe persoane la grămadă...se încălzește/încinge mai repede atmosfera. Cum să-ți lași colega singurică la prima ei vizită în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi?? N-ai suflet? 🥺

 

Sigur voi două nu v-ați certat? 😜

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 8 minute, irriducibili a spus:

Pe locația aia de pe Călan, încap fără stres 4 persoane! Lucru testat de mine/noi. Plus că în perioada asta chiar ie indicat să fie cât mai multe persoane la grămadă...se încălzește/încinge mai repede atmosfera. Cum să-ți lași colega singurică la prima ei vizită în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi?? N-ai suflet? 🥺

 

Sigur voi două nu v-ați certat? 😜

Crede-ma ca am fost si eu in acea locatie, este o garsoniera destul de micuta, nu s-a certat nimeni nu-ti mai fa atatea griji.

Poate comfirma cine a fost la mine in perioada cand eram acolo. 🙂

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Sericii:

-oral doar protejat

-normal protejat

-69

-masaj de relaxare

-COB

-FK

-footfetish, handjob

+mici fantezii

Preturi:

150 finalizarea (30min)

250 ora (2 finalizari)

 

Locatie: Strada Bucuresti 

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor

Disponibila pentru programari pana la 20:00💋

Incepand de astazi voi sta in locatia in care am fost si anume Aleea Martir Gheorghe Iosub. Pupici 😘

 

Link spre comentariu
La 12.12.2020 la 10:36, lavinia01 a spus:

Buna dimineata dragilor

Disponibila pentru programari pana la 20:00💋

Incepand de astazi voi sta in locatia in care am fost si anume Aleea Martir Gheorghe Iosub. Pupici 😘

 

Locatia de pe Lebedei ti se potrivea cel mai bine 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat Lavi din nou, o fata super de treaba atat ca atitudine cat si serivicii 😍

Astazi ma asteptat machiata, o singura data am mai prinso machiata,aranjata tip-top unghii,bronz, la cat este ea de micutza si cu forme sigur as intoarce capul dupa ea pe strada.  Note maxime ca de fiecare data! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 38 minute, szoker_sutra a spus:

Vizitat Lavi din nou, o fata super de treaba atat ca atitudine cat si serivicii 😍

Astazi ma asteptat machiata, o singura data am mai prinso machiata,aranjata tip-top unghii,bronz, la cat este ea de micutza si cu forme sigur as intoarce capul dupa ea pe strada.  Note maxime ca de fiecare data! 

Iti multumesc, pupici 🥰😘

Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo
Acum 6 minute, zoro905 a spus:

De ce nu vrei sa-mi raspunzi?

Ai și tu puțina răbdare. Unde ne grăbim?

In general astfel de lucruri se pot îndeplini dacă domnișoara dispune de recuzita necesară. Am avut și eu o mică fantezie cu această fătucă, să obțin o programare. Se pare că ce mi-ai dorit eu nu se încadrează în limita bunului simț, căci nu am reușit nicicum. Csf...ncsf!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo
Acum 16 minute, zoro905 a spus:

Asa se comporta de zici ca-s divele de la Antena 1. Nici macar alea n-au atatea aere pe ele.

Nu te grăbi să tragi concluzii pripite. Eu cred că e out of office, încearcă mâine să îi dai un reminder și daca nu răspunde abia apoi sa o escaladezi la pisicuț.🙃

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...