Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare

Vizitat astazi spre seara gagica Lavi :gifs_ojos  pentru mine e a doua oara cand se intalneste pistolaru cu pasarica si pot spune ca e la fel de simpatica firava fata asta. La inceput am stat la o tigara dupa o scurta igienizare si intrat in camera unde ma astepta imbracata sexy cu lenjerie alba cu dantele evidentand sanii ei superbi,fermi numai bune de luat in gura si jucat pana ti se amorteste gura. Dupa pus guma urmat un joc si din partea ei finut asa cum ne am obisnuit romantic, fara deep ce-i drept dar ocirum nu ma super eram nerabdator sa o iau in brate. :boobs  Partea ce a urmat a fost maxim gemete in ureche ii simteam funduletul ei intreg in palma cu cealalta mana o strangeam spre mine a fost super! Mersi Lavi :crazylove  Schimbat pozitia in doggy dupa vreo 5min si iar nebunie totala ce urma cu funduletul ei bombat,picioare lucrate aici dupa cateva minute s-a puscat cartusul. 

Ca si note stiti deja 10 la fata

Din pacate doar o finalizare am putut sta dar abia a inceput saptamana asa ca urmeaza part2 :doggystyle  :gifs_ojos

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Dar răspunzi pe whatsapp? Sau telefon:) ca tot nu răspunzi

Vesnica problema cu raspunsul la telefon. Nu pot raspunde cand sunt ocupata!! Nu-mi amintesc sa-mi fi scris in mesaj intervalul de timp in care iti pot scrie inapoi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...