Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

Vizitator lavinia01
Reputație: 0

As fi vrut să-mi dau și eu cu părerea în privința domnișoarei însă nu prea reușesc să dau de ea. Oare îmi doresc prea mult?

Mai insista, poate nu ti-am putut raspunde la momentul respectiv.

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Specifică-i în mesaj ce zodie ești, să știe fata dacă sunteți sau nu compatibili :)

Nu este nevoie stai linistit, asta doar daca nu are creditul prea pretios pentru mine.

E alegerea lui ce face.

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Nu vreau sa ma transform in avocatul nimanui , dar ba cum se simte mirosul de proxenet obosit pe unii dintre voi. Va dati mari bombardieri si smecheri dar va trimiteti femeiile sa s..a p..la sa va intretina pe voi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

Mai insista, poate nu ti-am putut raspunde la momentul respectiv.

Nu mă lasss!

 

Totuși dacă mâine e ultima ta zi nu cred că ne vom întâlni de data asta.

Numai bine până te întorci devin și eu membru colorat și mă programez prin PM :D.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Nu este nevoie stai linistit, asta doar daca nu are creditul prea pretios pentru mine.

E alegerea lui ce face.

Neliniștea mea îl privește pe el nu pe tine, chiar e un băiat tare bun! Sper să fi făcut o alegere bună în ceea ce te privește.

Dac'ai fi răspuns și tu la mesaj te-ai fi convins singurică de treaba asta. Probabil aveai altceva mai prețios de făcut.

 

Eu nu am nimic cu tine (deși parcă am uMpicuț impresia că tu ești o idee cam răutăcioasă în unele răspunsuri), chiar cred că ești o domnișoară (prea) plăpândă și inocentă pentru meseria asta.

Nu-mi schimba părerea despre tine :)

Link spre comentariu

Buna dagi frati, Am reusit sa ajung in cele din urma, dupa cateva incercari la domnisoara Lavinia, o experienta memorabila. Programat cu o zi inainte, am ajuns la domnisoara in locatie, m-a poftit la o tigara, sa stam putin de vorba. Dupa asta am mers la dus si apoi in camera de lucru. A inceput cu un op, destul de bine executat fara mari artificii dupa asta am trecut la np unde am schimbat 2 poziti doggy si misionar, data viitoare daca are aceeasi locatie mi-am propus sa incerc acel fotoliu cu ea :)),

 

OP: 7,5

NP: 10 implicare totala, geme frumos

FK: 9 putin retinut

Amenda 150 aproximativ 25-30 minute nu m-am simtit deloc grabit

O experienta reusita, vreau sa va multumesc pentru recizii altfel nu ajungeam la ea. Abia astept sa se intoarca.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

Numai bine până te întorci devin și eu membru colorat și mă programez prin PM :D.

 

 

Momentan nu stiu cand revin, dar voi anunta aici :)

 

Eu mi-am făcut partea, am dat și follow la topic, trebuie doar sa vii. Aștept vestea cea mare :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Buna dragilor, incepand de maine voi fi disponibila cateva zile in Timisoara.

O sa am si colega care este pentru prima data la voi in oras. 

Voi reveni maine cu detalii despre locatie si programul de lucru (Colega va avea topic separat). Pupici 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico
56 minutes ago, lavinia01 said:

Buna dragilor, incepand de maine voi fi disponibila cateva zile in Timisoara.

O sa am si colega care este pentru prima data la voi in oras. Pupici 

Dacă vii cu Alexandra ești (aproape) cea mai de treabă fătucă pe care n-o cunosc 😜

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 1 minut, irriducibili a spus:

Dacă vii cu Alexandra ești (aproape) cea mai de treabă fătucă pe care n-o cunosc 😜

N-o cunosti inca* 😂

Link spre comentariu
Acum 30 minute, lavinia01 a spus:

Bunaa, inca nu am ajuns la locatie, cand ajung voi anunta aici. 

Mai exista vreo speranta sa mai revii in cel mai frumos oras din Romania anul acesta ?Distractie placuta la Arad sau cum ii zice la orasul in care esti 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 2 ore, andydry a spus:

Mai exista vreo speranta sa mai revii in cel mai frumos oras din Romania anul acesta ?Distractie placuta la Arad sau cum ii zice la orasul in care esti 😘

Momentan nu stiu ca ma intorc, Timisoara se numeste 😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...