Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Buna dragilor, asa cum am promis unora dintre cei care m-au vizitat, incepand de maine voi reveni in Timisoara, locatia fiind aceeasi, pe strada Calan.

 

Va pup.

Link spre comentariu

Asa cum e frumos, un review pentru dragalasa domnisoara.

Am fost azi la ea, de doua ori :))

Locatia pe strada Calan, o garsoniera micuta si curata!

Domnisoara 19 ani, tanar, piele fina, frumoasa maxim, iti vine sa o mananci.

E micuta de statura dar are forme frumoase, un fundulet de brazilianca bombat , e ce trebe.

Intradevar fatuca e la inceput de drum (i-am si spus ca e pacat de ea, eu daca castig la lotto plec cu ea in lume :) ), e timida dar e docila, nu zice nu la orice pozitie. Ce sa mai, e o dulceata.

Va spun sincer pe mine m-a intinerit cu 5 ani fata asta. Mi-a placut maxim de ea, drept dovada ca am fost si a doua oara in aceeasi zi.

Cel mai mult mi-a placut ca si ei i-a placut, geme sincer si natural wich is a big thumbs up for me.

Va rog respectuos pe toti cei care vreti sa o vizitati sa dati dovada de bun simt si sa fiti finuti cu ea si va garantez 100% ca o sa aveti o "descarcare" foarte placuta.

Face totul protejat (din punctul meu de vedere nu o condamn deloc, e mai bine asa).

Face un oral foarte finut si fain, am incercat si putin de deep. La normal in mare parte am facut doggy, are un fundulet mama mama. Si e si stramta bine de tot.

 

Recomanda recomanda recomand, mai ales daca vrei ceva teen (are 19 ani proaspat impliniti) asa super delicat.

 

PS: duce fata si hard, a doua oara cand am fost i-am dat in doggy ca un mic animal si nu a comentat deloc :))

 

Lavinia te pup, imi placi maxim, abia astept sa te revad, vise dulci :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Nu stiu de link pe publi. Posibil sa lucreze mai nou/cu prioritate pe forum. Habar nu am. In orice caz, fata este reala, este cea din poze si am revenit azi la ea.

Daca la prima intalnire, din motive obiective, am ratat FK-ul, fix pentru acela am revenit acum. Am intentionat sa stau o ora, m-am pregatit, m-am prezentat. FK-ul a devenit acceptat pupici timizi pe buze. La un moment dat nici atat, ca nu mai reuseam sa ajung la buzele ei. Despre initiativa din partea ei nici nu poate fi vorba - probabil lipsa de experienta. Mi-a cam pierit cheful. De cateva ori m-am intrebat serios daca ii sunt antipatic sau doar am prins-o intr-o pasa proasta. Incepuse sa fie si foarte cald in casa, iar fara clima este destul de rau. Inteleg ca nu e vina fetei, ca sufera si ea in egala masura si nu o condamn, insa nici nu pot sa zic ca totul e roz.

Am ales sa finalizez fara prea multa diversitate in actiune, am plecat si ma gandesc serios daca are sens sa mai revin.

Fata e frumoasa, este stramta, daca nu esti pe faza te termina imediat. Nu cred ca ii place ceea ce face, probabil nici noi nu am facut click... nu stiu. Daca mergeti strict pentru sex, atunci probabil veti fi multumiti. Eu caut putin mai mult, o combinatie intre joaca, sex si pasiune (pentru bani, pentru sex - nu conteaza. Pasiune sa fie! :laugh2 )

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Am trecut si eu azi pe la Lavinia.Pur si simplu am ramas impresionat de acceasta fata,frumoasa din cale afara cu un trup fin misto.Pustoaica 19 ani imi aduce aminte de tipele din liceu ce sa mai.... .Ca si servicii totul protejat nu dau note ,pot spune ca e incepatoare dar cum o pui asa sta .Am inteles ca pleaca Sambata acasa cu treburi,sper din tot sufletul sa se reintoarca ,fata nu vrea cariera din domeniul asta ci face doar sa isi adune ceva banuti apoi se va retrage.Concluzie baietii nu ezitati ca e pacat nu stiti ce pierdeti.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator nilatac1
Reputație: 0

Am reusit sa o vizitez pe Lavinia si am plecat multumit de la ea.

E o fata frumoasa,tanara,incepatoare. Foarte draguta si foarte curata

E cam timida,tacuta ca si mine,nu am vorbit prea multe cu ea dar doar ca eram langa ea e destul.Timpul a trecut prea repede parca

Actiunea in sine banala dar ok.Cum au descris si ceilalti asa a fost si cu mine

 

Trebuie sa o mai vizitez o data pana nu pleaca Sambata caci nu stiu daca se va mai intoarce. Data viitoare poate va fi putin mai dezghetata.

 

Lavinia ai grija de tine indiferent pe ce drum o vei apuca!

Link spre comentariu
Vizitator pakiderm69
Reputație: 0

Ceau Lavinia te-am vizitat în Timișoara acum vreo 2 saptamani esti ok din toate punctele de vedere ,eu sunt din Arad ,nu ai de gand sa ne vizitezi si pe noi

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Ceau Lavinia te-am vizitat în Timișoara acum vreo 2 saptamani esti ok din toate punctele de vedere ,eu sunt din Arad ,nu ai de gand sa ne vizitezi si pe noi

Buna, multumesc de intrebare sunt ok din toate punctele de vedere.Cand voi ajunge la Arad cu siguranta voi anunta aici.O zi buna..!!

Link spre comentariu

Vizitator lavinia01
Reputație: 0

 

Buna dimineata dragilor,disponibilitatea mea de astazi va di de la ora 10:00 pana la ora 19:00.Va pup si sa aveti un wekeend cat mai placut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...