Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

  • Oras:Republica Banat
  • Oras:Republica Banat

Salutare!

 

Revin cu o nouă recenzie, vara asta având maraton la minione.

 

Modalitatea de contact: Am tot apelat-o pe Lavinia, nu răspundea, dar a revenit cu un sms și ne-am înțeles prin mesaje pentru programare. (Nr. tel: 0752450989)

 

Locație: Pe strada Călan, o garsonieră la parter într-o casă cu mai multe apartamente. În baie ai tot ce-ți trebuie, în cameră un pat mare (puțin scârțâia, dar nu deranjant). 

 

Aspect: O fată tânără, frumoasă, micuță (cam 150/40). Corp frumos, față drăguță. Nota-9

 

După ce am intrat pe ușă, mă servește cu un pahar de apă, fumăm o țigară, discutăm un pic. Ne dezbrăcăm, ne punem în pat. ON nu face, OP doar cu porția (nici eu nu am insistat pe chestia asta), FK timid, doar pe buze, fără limbă. La NP încearcă să se împlice cât de cât, dar se vede că din punct de vedere profesional este începătoare. Am avut senzația că uneori o și durea, hard nu merge cu ea.

Cam timid pe toată durata întâlnirii, dar poate asta a fost și farmecul. M-am simțit ca și cum a-și fi agățat o puștoaică în disco.

Pentru atitudine a-și da nota 10, nu m-am simțit grăbit nicio clipă, se străduia să-mi fie pe placul meu.

 

Per total a fost o experiență interesantă, nu exclud revenirea.

De recomandat cărora le place mai soft, mai romantic (și chinezilor).

 

Cadou: 250lei/h

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

am vrut sa zic o rautate dupa ce am vazut pozele, dar m-am abtinut, sa se noteze :)

Mi-am dat seama, n-ai înțeles unde a mai găsit Lavinia copaci în Timișoara.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

ÃŽn sfârșit am ajuns la frumoasa lavinia ..😋

 

După mai multe discuții cu ea am stabilit astăzi întâlnirea cu ea ,am avut noroc că s-a anulat o programare 😋

 

Ajuns la locație mi-a deschis ușa o fată tânără frumoasă și cu un zâmbet care îți face ziua 💥💥..Am făcut cunoștință și am stat puțin la masa sa fumeze ea o țigară .. dar îi venea să râdă incontinuu(sper lavinia în sensul bun ) ..))))

Am făcut dusul care eu îl consider obligatoriu... Și am revenit în camera și am trecut sa incep sa mă.bucur de prezenta ei.. un Fk finuț și tandru .. la.oral care e protejat îl face. Foarte slow pt mine e ok dar da e tânără și începătoare și sper să învețe sau sa fie învățată (eu mă ofer Lavinia 😋😋) .. pt că are un comportament de nota 10 și sper să rămână așa ..

 

Am trecut la normal unde am incercat mai multe poziții la care nu comentează chiar daca poate nu știe multe din PC de vedere sexual e amiabilă și se face plăcută ,e strâmtă hmmm faina o simți.. 🔥🔥🔥

 

Sa dau note..

 

Comportament 10

 

Op:8.5 sa nu te superi nu că nu mi-a plăcut dar e.pt.ca trebuie să înveți mai multe ..

 

Fk: 10

 

Np: 9 sunt convins că lavinia o să învețe și o sa fie la.un moment dat wow că și meserie , că și persoana este deja 😋💋

 

Te pup lavinia și multumesc pt ziua și timpul petrecut cu tine 🥰

 

Sper sa ne revedem curând și da sunt dispus sa te învăț glumesc 😋😋😋

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Buna ziua, cu parere de rau vreau sa va anunt ca nu mi-am gasit nici o locatie in Timisoara. Din acest motiv o sa merg mai departe, dar saptamana viitoare voi fi cu siguranta aici, la voi in oras. O zi faina!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...