Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

 

Este o veche coarda care a mai fost an TM ðŸ˜[/quote.]

 

Hmmm🤔🤔 da si tu mai multe detalii dacă sti ceva sigur poate isi amintește cineva ceva... Sincer mai repede il cred pe cristy care a lăsat si o recenzie domnisoarei decât pe tine...

O zi faina tuturor ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost ieri la ea si am ramas surprins placut. Fata asta e super. e genul pustoaicei de liceu pe care doar puteam sa o visez atunci cand eram liceean :) pentru cei care sunt ca mine, fani minione si fresh teen, e de vis.

Oralul il face protejat, si nu poate chiar deepthroat(pentru ca e incepatoare), insa nu e figuranta la pozitii. e customer oriented :) 

Sanii stau super, si fundul e ok.

Nota finala ar fi de 9.7. Si asta tinand cont ca ma consider oarecum pretentios :)

Pentru mine e de revenit.

Sper sa mai ramana pe aici, si sa nu ia in seama prea mult rautatile unora sau comportamente aiurea. Pare putin mai sensibila... asa ca va rog sa comportati ok cu ea, ca merita asta.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Încerc sa sun la numărul afișat de ea și intra căsuța vocala, aveți idee dacă are alt număr?

Scuze.

Da, este adevarat, am avut telefonul inchis pentru ca a venit cineva la mine si a stat mai mult timp, iar telefonul suna incontinuu, fie mesaje pe whatsapp fie apeluri pe telefon si am preferat sa-l inchid.

Cu ocazia asta vreau sa anunt ca am renuntat la aplicatia de wp pentru a nu mai primi zeci de mesaje si poze cu obiectele voastre genitale sau cu alte propuneri care chiar nu-si au rostul.

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Este o veche coarda care a mai fost an TM

 

Total gresit. Daca tu ai vreo dovada ca am mai fost in Timisoara te rog sa o pui aici. Nu am nimic de ascuns si nici nu am de ce sa mint.

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Am fost ieri la ea si am ramas surprins placut. Fata asta e super. e genul pustoaicei de liceu pe care doar puteam sa o visez atunci cand eram liceean :) pentru cei care sunt ca mine, fani minione si fresh teen, e de vis.

Oralul il face protejat, si nu poate chiar deepthroat(pentru ca e incepatoare), insa nu e figuranta la pozitii. e customer oriented :) 

Sanii stau super, si fundul e ok.

Nota finala ar fi de 9.7. Si asta tinand cont ca ma consider oarecum pretentios :)

Pentru mine e de revenit.

Sper sa mai ramana pe aici, si sa nu ia in seama prea mult rautatile unora sau comportamente aiurea. Pare putin mai sensibila... asa ca va rog sa comportati ok cu ea, ca merita asta.

Multumesc frumos, sper sa ne revedem oricand cu drag. Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

*Nota finala ar fi de 9.7. Si asta tinand cont ca ma consider oarecum pretentios :)

 

Mă gândeam să te rog frumos să (îmi) recomanzi o fătucă de nota 10(zece!) dacă zici că ești pretențios.

Dacă face oral neprotejat și este și frumoasă, m-aș mulțumi și cu una de 8... :)

 

Edit:

Da' să n-aibe tarife astronomice!!

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Lazio, trebuia s-o folosești pe aia cu "bun venit în frumosul nostru oraș..."

6rinoceri :)

Momentan nu mă aflu eu în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi. Nu îi puteam face fătucii o astfel de urare în condițiile astea!

 

Nu știu de ai făcut citarea respectivă și mai ales ai evidențiat textul respectiv.

Mă gândesc (sper...vreau să cred!!) că este o greșeală nevinovată...eu nici măcar nu am telefon cu cameră foto.

Nu-mi permit!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

N-am zis că tu ai trimis. Ci făceam o glumă (proastă, din moment ce trebuie s-o explic) față de primirea Laviniei. Din partea timișorenilor (mai mult sau mai puțin).

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare, am fost zilele trecute la Lavinia, o fata draguta bine dispusa, tinerica numai buna pentru aceasta meserie, tinand cont ca este la inceput de cariera se comporta impecabil cu clientii te serveste la inceput te invita la o tigara.. Am stat doar 1nr dar a fost la ce ma asteptam 😠nu comenteaza fata rezista, am prinso pe la spate sa-i simt funduletul ei bombat

Totul protejat ceea ce nu este um minus, oral incet si finut

Per total de revenit pana mai sta la noi.. Spor la futut!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Dupa o incercare nereusita de a o intalni pe Beatrice DG, am programat o vizita la Lavinia.

 

Programarea a fost respectata la minut. Am ajuns usor, am intrat direct la dus pentru ca eram transpirat si simteam nevoia de o igienizare inainte de orice, apoi am stat putin la povesti. Fata este frageda, frumoasa si isi arata varsta. Vorba colegului de mai devreme, ea este iubita din liceu pe care nu am avut-o nici macar atunci :)

Tot incerc sa imi adun gandurile si sa trag o concluzie. Am vrut sa o rasfat mai mult eu in acea sesiune, am stat o ora si ceva, fata mi-a placut, am facut doar NP si m-am chinuit putin sa nu termin instant pentru ca este stramta rau.

 

Locatie: 7.5 - apartamentul este ok, dar e complicat cu podeaua uda de la baie si cu lipsa climei pe vremea asta.

Fata: 9 - frumoasa, tanara, totul este ferm. Foarte amabila, insa timida si emotionata.

Igiena; 10 - nimic de comentat, fara arome sau fluide ciudate

NP: 8 - foarte stramta si s-a implicat. La un moment dat mi-a spus ca o doare, iar in LOT parea a se misca foarte frumos, dar am cedat eu :)

Halat: 250/h

Concluzie: desi este posibil sa gasesti servicii mult mai complete pe piata, eu nu regret ca am fost, ba chiar ma gandesc sa revin. Cred ca a doua vizita va fi mai buna, mai ales ca pare genul de fata finuta care imi place mie.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Dupa o incercare nereusita de a o intalni pe Beatrice DG, am programat o vizita la Lavinia.

 

Programarea a fost respectata la minut. Am ajuns usor, am intrat direct la dus pentru ca eram transpirat si simteam nevoia de o igienizare inainte de orice, apoi am stat putin la povesti. Fata este frageda, frumoasa si isi arata varsta. Vorba colegului de mai devreme, ea este iubita din liceu pe care nu am avut-o nici macar atunci :)

Tot incerc sa imi adun gandurile si sa trag o concluzie. Am vrut sa o rasfat mai mult eu in acea sesiune, am stat o ora si ceva, fata mi-a placut, am facut doar NP si m-am chinuit putin sa nu termin instant pentru ca este stramta rau.

 

Locatie: 7.5 - apartamentul este ok, dar e complicat cu podeaua uda de la baie si cu lipsa climei pe vremea asta.

Fata: 9 - frumoasa, tanara, totul este ferm. Foarte amabila, insa timida si emotionata.

Igiena; 10 - nimic de comentat, fara arome sau fluide ciudate

NP: 8 - foarte stramta si s-a implicat. La un moment dat mi-a spus ca o doare, iar in LOT parea a se misca foarte frumos, dar am cedat eu :)

Halat: 250/h

Concluzie: desi este posibil sa gasesti servicii mult mai complete pe piata, eu nu regret ca am fost, ba chiar ma gandesc sa revin. Cred ca a doua vizita va fi mai buna, mai ales ca pare genul de fata finuta care imi place mie.

Multumesc. 😘

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Larisa ne poți spune un Program.. sa nu sunam aiurea ..

Nu stiu cine este Larisa eu sunt Lavinia.

Azi lucrez pana la ora 21 si de maine voi cauta o alta locatie pentru ca asta trebuie sa o predau.

Voi anunta aici disponibilitatea mea de maine in functie de cum gasesc locatie.

Dupa ora 21 telefonul il voi inchide si sper sa nu va suparati. Cred ca e mai bine sa am telefonul inchis cand nu lucrez.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...