Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

Vizitator mosulet
Reputație: 0

Salutare,

 

Am vizitat-o si eu pe domnisoara Lavinia si a fost o experienta cu totul diferita fata se ce am experimentat pana acum in 13 ani de curvasarie. Nu a fost cea mai tare experienta, intra in topul personal dar a fost cu totul diferit fata de ce am trait pana acum. Nu prea voi putea descrie in cuvinte pentru ca actiunea respecta tiparele obisnuite ale unei intalniri de sex platit dar ceea ce a fost diferit aici a fost o chestiune strict de vibe, chimie si dragoste.

 

Fetita este atat se dragalasa, cu atat de mult bun simt,inocenta si chiar stangace intr-un mod simpatic incat am avut ib permanenta instinctul sa o fac pe ea sa se simta bine iar eu sa trec pe planul doi.Oralul fiind protejat nu am insistat asupra lui ci am preferat sa ii fac eu si sa ma bucur de reactiile ei. Rezultatul : o partida pasionala, foarte zgmotoasa, dulce, cu multe sarutari si cu un orgasm pe masura din partea Laviniei.

 

Nu voi da nici note pentru ca nu au sens comparatiile in cazul asta si nici nu voi intra in detalii pentru ca prefer sa le pastrez pentru mine.

 

Cadou 250 lei. Am finalizat doar o data pentru ca am vrut sa ma si bucur de compania ei nu doar de sex

 

Sfat: Nu o stricati, nu e pentru oricine

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

 

Buna dragilor, incepand de maine voi fi din nou disponibila in Timisoara. Voi reveni cu disponibilitatea mea pentru ziua de maine. Va pup

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Buna dimineata, disponibilitatea mea de astazi este de la ora 10:00 la ora 21:00, locatia mea fiind aceeasi pe strada Calan. O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Revin cu un Update la modul de tratare actual.Sun ieri dimineata pt o programare pe la ora 10:45 sun de 2 ori nu raspune ,imi trimite msj ca e ocupata etc... . Ii raspund la mesaj ca vreau sa programez o intilnire si dupa ce se elibereaza sa imi dea un bip msj etc... . Am asteptat un semn pana pe la ora 12:00 .Apoi am sunat din nou de vre-o 2 s-au 3 ori fara sa raspunda.. . Ok asta e ma impac cu gandul ca azi pica intilnirea .Pe la ora 14:00 ma gandesc hai sa-i trimit un msj in care ii spun ca am mai fost la ea si tare a-si vrea sa o revizitez .Imi raspunde la mesaj ca nah e ocupata ca e asa si pe dincolo ,o intreb daca pt ora 17:00 ar fii disponibila unde iminraspunde ca e full si sa revin... . Apai seara dupa 2 sticle de fata trantita in iarba pe la 19:00 o sun din nou de pe alt nr de tel .Aici incepe surpriza neplacuta pt mine ... . Imi raspunde ii spun ca o contactez in legatura cu anuntul ei si daca poate sa imi dea mai multe detalii ... iar ea ma blocheaza cu intrebarea ce anunt?.... . Imi recapat imediat vorbele si ii raspund anuntul de pe Nimfomane .... . Face pauza in telefon si imi raspunde pai ai toate detalile acolo.... .aa ok raspund eu stiu dar vroiam sa vad sa nu fie ceva modificat apoi o intreb daca e disponibila si normal nu ca sunt Full.

Deci dezamagirea mea e ca banii au schimbato ...pacat .Eu unul nu mai insist pt a o vizita.

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Revin cu un Update la modul de tratare actual.Sun ieri dimineata pt o programare pe la ora 10:45 sun de 2 ori nu raspune ,imi trimite msj ca e ocupata etc... . Ii raspund la mesaj ca vreau sa programez o intilnire si dupa ce se elibereaza sa imi dea un bip msj etc... . Am asteptat un semn pana pe la ora 12:00 .Apoi am sunat din nou de vre-o 2 s-au 3 ori fara sa raspunda.. . Ok asta e ma impac cu gandul ca azi pica intilnirea .Pe la ora 14:00 ma gandesc hai sa-i trimit un msj in care ii spun ca am mai fost la ea si tare a-si vrea sa o revizitez .Imi raspunde la mesaj ca nah e ocupata ca e asa si pe dincolo ,o intreb daca pt ora 17:00 ar fii disponibila unde iminraspunde ca e full si sa revin... . Apai seara dupa 2 sticle de fata trantita in iarba pe la 19:00 o sun din nou de pe alt nr de tel .Aici incepe surpriza neplacuta pt mine ... . Imi raspunde ii spun ca o contactez in legatura cu anuntul ei si daca poate sa imi dea mai multe detalii ... iar ea ma blocheaza cu intrebarea ce anunt?.... . Imi recapat imediat vorbele si ii raspund anuntul de pe Nimfomane .... . Face pauza in telefon si imi raspunde pai ai toate detalile acolo.... .aa ok raspund eu stiu dar vroiam sa vad sa nu fie ceva modificat apoi o intreb daca e disponibila si normal nu ca sunt Full.

Deci dezamagirea mea e ca banii au schimbato ...pacat .Eu unul nu mai insist pt a o vizita.

 

Buna, stau bine si imi amintesc ca ai sunat odata de pe un numar, te-ai programat si nu ai venit. Numarul tau fiind memorat in telefonul meu sa-mi pot aminti ca suni dar nu vii. Am zis totusi sa-ti raspund sa facem daca se poate o programare sa ma conving de ce am spus mai sus. Si inca un lucru, da, ai insistat de foarte multe ori cu apelurile, daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata si am nevoie de partea voastra de un mesaj care spune clar daca pot raspunde oricand sau pana la ce ora pot raspunde la mesaj pentru ca nu vreau sa deranjez. Mi se pare ciudat faptul ca aici esti revoltat iar prin sms-uri am cazut de comun acord ca revii ziua urmatoare si ca “nu e stress”. Totusi tu nu esti obligat sa vii, iar eu nu sunt obligata sa te primesc! O zi faina!

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Buna, stau bine si imi amintesc ca ai sunat odata de pe un numar, te-ai programat si nu ai venit. Numarul tau fiind memorat in telefonul meu sa-mi pot aminti ca suni dar nu vii. Am zis totusi sa-ti raspund sa facem daca se poate o programare sa ma conving de ce am spus mai sus. Si inca un lucru, da, ai insistat de foarte multe ori cu apelurile, daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata si am nevoie de partea voastra de un mesaj care spune clar daca pot raspunde oricand sau pana la ce ora pot raspunde la mesaj pentru ca nu vreau sa deranjez. Mi se pare ciudat faptul ca aici esti revoltat iar prin sms-uri am cazut de comun acord ca revii ziua urmatoare si ca “nu e stress”. Totusi tu nu esti obligat sa vii, iar eu nu sunt obligata sa te primesc! O zi faina!

Iti recomand sa iti reprospatezi memoria... . Nu am facut eu nici o programare fara sa o onorez .... imi pare rau pt tine.

Dar hai sa trecem peste .... moment ,sper ca ti-ai luat permisul de conducere...:)

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Iti recomand sa iti reprospatezi memoria... . Nu am facut eu nici o programare fara sa o onorez .... imi pare rau pt tine.

Dar hai sa trecem peste .... moment ,sper ca ti-ai luat permisul de conducere...:)

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Iti recomand sa iti reprospatezi memoria... . Nu am facut eu nici o programare fara sa o onorez .... imi pare rau pt tine.

Dar hai sa trecem peste .... moment ,sper ca ti-ai luat permisul de conducere...:)

Buna, m-am uitat mai bine peste numerele de telefon si da, ai mai fost la mine, am vazut ca am avut si o recenzie mai veche din partea ta. Imi cer scuze si probabil, nu probabil, sigur a fost o confuzie din partea mea. Am incurcat numerele de telefon si l-am salvat aiurea. Imi cer scuze. Daca nu te-ai suparat pe mine ne putem intalni si lamuri clar situatia.

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Daca nu vine el la scuze, vin eu. Si putem sa ne scuzam unul pe celalalt. :laugh2  :laugh2

Sper sa nu iti incurc si tie nr de telefon

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Buna, m-am uitat mai bine peste numerele de telefon si da, ai mai fost la mine, am vazut ca am avut si o recenzie mai veche din partea ta. Imi cer scuze si probabil, nu probabil, sigur a fost o confuzie din partea mea. Am incurcat numerele de telefon si l-am salvat aiurea. Imi cer scuze. Daca nu te-ai suparat pe mine ne putem intalni si lamuri clar situatia.

Nu e nici o problema eram sigur ca ceva s-a intimplat .

Da cu siguranta trebuie sa ne vedem ... .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Buna dimineata, disponibilitatea mea pentru ziua de astazi, fiind si ultima in Timisoara, este de la ora 10:00 la ora 18:00. Pupici. :)

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Hello, Lavinia!

 

Mă bucur tare mult că te-am cunoscut. Mulțumim că ai revizitat frumosul nostru oraș. Eu personal o să te aștept cu nerăbdare înapoi.

Pupici!

Multumesc frumos! Cu siguranta o sa mai revin. :) :*

Link spre comentariu

Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Am reusit sa merg pt marea impacare chiar inainte sa plece din nou din Tm.Sper sa revina cat mai repede pentru o noua vizita.

Ma bucur ca am rezolvat situatia. :) O sa revin incurand. :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...