Sari la conținut

Lavinia - 0758735465


Vizitator lavinia01

Postări Recomandate

Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Locatia mea este cea pe care am mai avut-o, Aleea Martir Gheorghe Iosub. 
Imi voi incepe activitatea de maine. Pupici 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
32 minutes ago, lavinia01 said:

Locatia mea este cea pe care am mai avut-o, Aleea Martir Gheorghe Iosub. 
Imi voi incepe activitatea de maine. Pupici 💋

Bună Lavinia! 🤗 Bine ai revenit în frumosul nostru oraș. De pe malul Begăi! 

Ai putea rogu-te din inimioară să faci o actualizare/reactualizare a serviciilor și tarifelor? Întreb pentru un prieten! 

Ai cumva colegă? 🤩 Pentru mine întreb...

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 minutes ago, m0f0ss said:

Oh..  Alexandra!  Unde esti tu? 😂

(... Aproape Mereu) În gândul meu!! 🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0

Serviciile si preturile au ramas acelasi:

-oral doar protejat 

-normal protejat

-COB

-Gfe, FK

-69

-masaj de relaxare

etc

-150 ron finalizarea (30 min)

-250 ron ora (1/2 finalizari) 

Locatia: Aleea Martir Gheorghe Iosub 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 1 oră, lavinia01 a spus:

Serviciile si preturile au ramas acelasi:

-oral doar protejat 

-normal protejat

-COB

-Gfe, FK

-69

-masaj de relaxare

etc

-150 ron finalizarea (30 min)

-250 ron ora (1/2 finalizari) 

Locatia: Aleea Martir Gheorghe Iosub 

Telefonul draga și poate o poza sau chiar un filmuleț că acuma așa e la moda te pupam😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator olly1
Reputație: 0

Am fost la Lavinia si a ramas aceeasi fata frumoasa,micuta si draguta pe care o stiam si pana acum. Este mai bronzata dar ii sta mai bine asa cu tenul inchis la culoare.

Locatia are toate necesare,curata si puteti sa gasiti si loc de parcare in functie de ora la care mergeti.

OP: protejat dar ok

NP: foloseste lubrifiant dar se simte bine,geme natural sau cel putin asa pare. Daca cautati PSE nu la ea gasiti la ea gasiti sex cu o fata normala. Fata e curata

GFE: prietenoasa,eu m-am simtit bine in compania ei. Fk mai mult pe buze nu fk "original" ca sa zis asa dar ok si asa

Ea e fata mea favorita asa ca pentru mine e de 10 cu toate ca face op asa ca unele lucruri voi o sa le vedeti altfel. E o fata simpla,frumoasa,simpatica,tanara cam ce caut eu. Daca vreti ceva mai "hardcore",PSE nu e cazul aici. 

Eu unul o sa mai vin la ea de cate ori pot si ajunge in oras. Nu am nimic negativ de spus despre ea

 

Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 18 minute, olly1 a spus:

Am fost la Lavinia si a ramas aceeasi fata frumoasa,micuta si draguta pe care o stiam si pana acum. Este mai bronzata dar ii sta mai bine asa cu tenul inchis la culoare.

Locatia are toate necesare,curata si puteti sa gasiti si loc de parcare in functie de ora la care mergeti.

OP: protejat dar ok

NP: foloseste lubrifiant dar se simte bine,geme natural sau cel putin asa pare. Daca cautati PSE nu la ea gasiti la ea gasiti sex cu o fata normala. Fata e curata

GFE: prietenoasa,eu m-am simtit bine in compania ei. Fk mai mult pe buze nu fk "original" ca sa zis asa dar ok si asa

Ea e fata mea favorita asa ca pentru mine e de 10 cu toate ca face op asa ca unele lucruri voi o sa le vedeti altfel. E o fata simpla,frumoasa,simpatica,tanara cam ce caut eu. Daca vreti ceva mai "hardcore",PSE nu e cazul aici. 

Eu unul o sa mai vin la ea de cate ori pot si ajunge in oras. Nu am nimic negativ de spus despre ea

 

Multumesc frumos🥰🥰

Te mai astept oricand cu mare drag, pupici 💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Era evident ca am sa trec pe la Lavinia după ce am văzut ca a revenit pe Timisoara. Este la fel de tinerica și frumoasa , timida uneori și angelica. Am o pasiune pentru ea pot spune .Am s-o vizitez ori de câte ori am sa am ocazia ! 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt membru pe forum de ceva vreme, iar pana acum nu am simțit nevoia sa las comentarii răutăcioase pe vreun topic.

Încerc sa comunic cu domnișoara de cateva zile, am incercat si ore diferite, fara sa obțin vreun răspuns de la ea, nici macar un simplu "buna ziua". Tind sa cred ca e o lipsă totală de bun simț/respect, având in vedere faptul ca ne trăim viețile cu nasul în telefon.

Evident, aceasta nu este o recenzie, dar modalitatea de contact mi-a lăsat un gust amar.

Numai bine, tuturor!

 

  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 1 oră, broscoaie a spus:

Sunt membru pe forum de ceva vreme, iar pana acum nu am simțit nevoia sa las comentarii răutăcioase pe vreun topic.

Încerc sa comunic cu domnișoara de cateva zile, am incercat si ore diferite, fara sa obțin vreun răspuns de la ea, nici macar un simplu "buna ziua". Tind sa cred ca e o lipsă totală de bun simț/respect, având in vedere faptul ca ne trăim viețile cu nasul în telefon.

Evident, aceasta nu este o recenzie, dar modalitatea de contact mi-a lăsat un gust amar.

Numai bine, tuturor!

 

Buna, problema asta a fost discutata de n ori. 
Incerc pe cat posibil sa dau mesaje inapoi celor care ma contacteaza in timp ce sunt ocupata. Daca trec 15-20 de min nu raspund inapoi pentru a nu creea probleme. 
“Lipsa de respect” este atunci cand sunt cu un client la masa si iti raspund tie la apel. Poate ai tu timp sa stai cu nasul in telefon, eu uneori am timp alteori nu. 
O zi faina! 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, broscoaie a spus:

Sunt membru pe forum de ceva vreme, iar pana acum nu am simțit nevoia sa las comentarii răutăcioase pe vreun topic.

Si de ce ai inceput tocmai acuma cu comentarii rautacioase, "stimabile" membru pe forum?  Ai tu impresia ca daca esti membru pe forum fetele iti vor raspunde mai repede sau te vor trata "mai altfel" sau cu mai mult bun-simt?!  Te inseli.. fetele isi trateaza toti clientii la fel 😂😂 

Deci, ori mai insisti pana-ti va raspunde, ori te reorientezi.. "rautaciosule" 😁   

Nu suntem obisnuiti cu "rautati" p-aici!  Doar cu note de 10 si voie buna.. 🙂

 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna,

Probabil ca domnisoara este de nota 10 pentru cei care ajung la ea.

La ultimele 2 vizite ale ei la noi in oras am incercat sa sun la ore diferite, dimineata, la pranz, seara, mai multe zile la rand. Am trimis mesaj ca pot fi contactat inapoi oricand. Nici un raspuns din partea ei, nimic. Consider ca ar fi exagerat si deranjant sa sun din ora in ora, doar ca sa ajung la ea si nu am sa fac asta.

Au mai fost fete la care a trebuit sa insist, dar absolut rezonabil, nu am reusit sa vorbesc astazi, am reusit maine.

Domnisoara ori nu isi incarca telefonul cu suficient credit ori nu are chef sa raspunda, decat la anumite persoane.

Eu aleg sa ma reorientez

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Mergem pe varianta cu lipsă de credit și astfel îi oferim domnișoarei Lavinia în continuare credit 🤗

Link spre comentariu

Vizitator lavinia01
Reputație: 0
Acum 53 minute, dariuspt a spus:

Buna,

Probabil ca domnisoara este de nota 10 pentru cei care ajung la ea.

La ultimele 2 vizite ale ei la noi in oras am incercat sa sun la ore diferite, dimineata, la pranz, seara, mai multe zile la rand. Am trimis mesaj ca pot fi contactat inapoi oricand. Nici un raspuns din partea ei, nimic. Consider ca ar fi exagerat si deranjant sa sun din ora in ora, doar ca sa ajung la ea si nu am sa fac asta.

Au mai fost fete la care a trebuit sa insist, dar absolut rezonabil, nu am reusit sa vorbesc astazi, am reusit maine.

Domnisoara ori nu isi incarca telefonul cu suficient credit ori nu are chef sa raspunda, decat la anumite persoane.

Eu aleg sa ma reorientez

Nu stiu daca ar trebui sa dau explicatii sau sa-mi cer eu iertare ca sunt ocupata cand imi scrii tu. Eu imi respect in primul rand programarile facute de ieri de exemplu sau de acum 2-3 zile, iar apoi daca am timp (si starea necesara) sa mai iau si pe altcineva.

daca prind 15-20 de min libere prefer sa-mi iau pranzul si sa uit de telefon, nu stau cu telefonul in buzunar chiar si cand merg la baie. (Daca eram robot eram bogata) 
Si eu cred ca imi permit sa imi iau un credit. Folosesc mai mult wp decat sms-urile.
Daca mai ai nelamuriri eu sunt aici, ‘dar nu stiu cand voi putea raspunde’.

💋 
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...