Sari la conținut

Anais 0729183254


Vizitator anaisana

Postări Recomandate

Vizitator anaisana
Reputație: 0

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ’“💓💓ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ’“💓Bună futacioșilor azi vă aștept la mine până la oră 04:30ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ’“💓💓💓💓💓💓💓💓

post-331577-0-45553700-1596296382_thumb.jpg

post-331577-0-00956500-1596296390_thumb.jpg

post-331577-0-05521900-1596296398_thumb.jpg

post-331577-0-32297200-1596296425_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator anaisana
Reputație: 0

💓ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ’“💓💓💓💓💓

post-331577-0-90636000-1596354872_thumb.jpg

post-331577-0-96802900-1596354882_thumb.jpg

post-331577-0-96778300-1596354900_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator anaisana
Reputație: 0

o fin (maxim 30 min) -150 lei »

«o ora - 300 lei (max 2 fin) »

Serviciile oferite în preÅ£urile de mai sus sunt: sex normal, oralul în fucÅ£ie de igiena , 69, särutäri, diferite poziti,sex între sàni, masaj erotic, masaj de relaxare.

°Servici oferite extra :

«c.i.m - 50 lei

«c.i.f - 50 lei

«uro activ - 50 lei

«uro pasiv 70 lei

«anal (ìncepätoare) - 80 lei

Diferite fantezii.

Mä puteţi gäsi şi pe whatsapp la numärul 0729183254 .♥💗💗💋💋😘😘💋💋

post-331577-0-27260200-1596395592_thumb.jpg

post-331577-0-64035100-1596395600_thumb.jpg

post-331577-0-33114300-1596395617_thumb.jpg

post-331577-0-61902500-1596395690_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

doar pe mine ma amuza cif-ul de la servicii extra? am văzut ca mai apare oferta la câteva fete. cum se procedează? ți-l da la plecare? plus ca imi pare cam scump 50 de lei un cif

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

vizitat astazi, pozele sunt reale, este de nota 10. Apartament curat, lenjerie curata, baie cu tot ce este nevoie

 

Aspect: 10

Locatie: 10

Oral 10

Normal 10

Igiena 10

GFE 10

 

Programarea a fost facuta din scurt, dar respectata 100%. De revenit? CLAR DA

 

p.s. are colege,dar nu iti dai seama ca mai este cineva in locatie

Mamaaa, e de top fata! Multumim tare! 10 pe linie. Acum clar nu ma duc :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alexh1
Reputație: 0

Salutare futaciosi.

Am trecut pe la anais in seara asta fiind in trecere prin București am optat pentru o oră dar am stat doar 40 de minute avand in vedere ca eram pe fugă cu alte treburi.

M-a așteptat in lenjerie intima foarte sexy. Corp frumos cu forme bine definite, slim as zice. ÃŽnmânat prosop mers la baie pentru igiena de rigoare si apoi ajuns in dormitor unde m-a așteptat intinsa pe pat nud direct, desi ea făcuse dus înainte.

Am discutat ce doresc si am inmanat bănuții. Mi-a zis sa ma intind pe pat si sa ma relaxez (desi la prima vedere eu am inceput mai timid asa, fiind mai introvertit) dar ea foarte in forță s-a pus deasupra mea si inceput cu FK, saruturi pe corp, ajungând intre timp jos la obiectul de lucru unde era tare deja.

Oral super cu lins pe toate părțile plus oo, umezit direct. Dupa ceva minute finalizat pe corp prima finalizare.

Din nou la igienizat si actul 2 incepand un pahar de cola si ea pauza de țigară (eu fiind nefumător) plus pahar de vorbă intrat in discuții una peste alta e încă la facultate și m-am bucurat sa aud ca studiază fix pe domeniul meu.

Actul 2 aici de menționat ca s-a dus și ea la igienizat inainte de toate, unde am inceput cu 69 fără mirosuri, labiile numai bune de gustat umezit si a inceput cu gemete deci se excita zic eu.

Poziția ei favorită fiind capra, pus balonul si dai futut la capră. Geme bine, am inceput ușor apoi treptat ritm accelerat unde se lasa jos si priveliștea fundului e demențiala parca te îndeamnă sa o futi si mai repede, între timp cu mici pauze unde o sarutam pe spatele ei cu pielea fină ceea ce mi-a dat de înțeles ca ii place, schimbat câteva poziții dat tare la buci, FK si limbute, gemete specificand "fute-ma" finalizat in balonas. Cu picioare tremurând si obosit de la dat la buci mers la igienizat din nou. Apoi după stat la vorba cateva minute si plecat pe ușă cu încă un sărut.

Notele fiind:

 

Aspect 9 fata e frumoasa foc, mie unul îmi place.

Locație 8, se poate si mai bine desi pentru ea cred ca e destul de perfect, nu trebuie nimic mai mult.

Oral 8 se ajută cu mâna dar nu atat de mult, ii place și o face cu atenție.

Normal 8 desi pentru mine a fost mai mult de atât dar avand in vedere ca e prima data când ne cunoaștem. Ii place sa se futa plus gemete.

Igiena 10 pot spune ca e impecabilă fără mirosuri, totul plăcut, in timp ce o sarutam pe corp discret un miros de parfum foarte senzual.

GFE 9 se pliază foarte bine pe fanteziile tale.

De revenit?

Cu siguranță, cel mai probabil la a 2-a întâlnire vom fi mai confortabili, si eu cu timpul la mine fara grabă.

Mulțumesc Anais pentru clipele impreuna si sper ca te-ai simțit la fel de bine in compania mea. Te anunț când mai sunt prin București.

Te pup dulce. Sănătate multă fara guvid iti doresc. 😘😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator anaisana
Reputație: 0

Salutare futaciosi.

Am trecut pe la anais in seara asta fiind in trecere prin București am optat pentru o oră dar am stat doar 40 de minute avand in vedere ca eram pe fugă cu alte treburi.

M-a așteptat in lenjerie intima foarte sexy. Corp frumos cu forme bine definite, slim as zice. Înmânat prosop mers la baie pentru igiena de rigoare si apoi ajuns in dormitor unde m-a așteptat intinsa pe pat nud direct, desi ea făcuse dus înainte.

Am discutat ce doresc si am inmanat bănuții. Mi-a zis sa ma intind pe pat si sa ma relaxez (desi la prima vedere eu am inceput mai timid asa, fiind mai introvertit) dar ea foarte in forță s-a pus deasupra mea si inceput cu FK, saruturi pe corp, ajungând intre timp jos la obiectul de lucru unde era tare deja.

Oral super cu lins pe toate părțile plus oo, umezit direct. Dupa ceva minute finalizat pe corp prima finalizare.

Din nou la igienizat si actul 2 incepand un pahar de cola si ea pauza de țigară (eu fiind nefumător) plus pahar de vorbă intrat in discuții una peste alta e încă la facultate și m-am bucurat sa aud ca studiază fix pe domeniul meu.

Actul 2 aici de menționat ca s-a dus și ea la igienizat inainte de toate, unde am inceput cu 69 fără mirosuri, labiile numai bune de gustat umezit si a inceput cu gemete deci se excita zic eu.

Poziția ei favorită fiind capra, pus balonul si dai futut la capră. Geme bine, am inceput ușor apoi treptat ritm accelerat unde se lasa jos si priveliștea fundului e demențiala parca te îndeamnă sa o futi si mai repede, între timp cu mici pauze unde o sarutam pe spatele ei cu pielea fină ceea ce mi-a dat de înțeles ca ii place, schimbat câteva poziții dat tare la buci, FK si limbute, gemete specificand "fute-ma" finalizat in balonas. Cu picioare tremurând si obosit de la dat la buci mers la igienizat din nou. Apoi după stat la vorba cateva minute si plecat pe ușă cu încă un sărut.

Notele fiind:

 

Aspect 9 fata e frumoasa foc, mie unul îmi place.

Locație 8, se poate si mai bine desi pentru ea cred ca e destul de perfect, nu trebuie nimic mai mult.

Oral 8 se ajută cu mâna dar nu atat de mult, ii place și o face cu atenție.

Normal 8 desi pentru mine a fost mai mult de atât dar avand in vedere ca e prima data când ne cunoaștem. Ii place sa se futa plus gemete.

Igiena 10 pot spune ca e impecabilă fără mirosuri, totul plăcut, in timp ce o sarutam pe corp discret un miros de parfum foarte senzual.

GFE 9 se pliază foarte bine pe fanteziile tale.

De revenit?

Cu siguranță, cel mai probabil la a 2-a întâlnire vom fi mai confortabili, si eu cu timpul la mine fara grabă.

Mulțumesc Anais pentru clipele impreuna si sper ca te-ai simțit la fel de bine in compania mea. Te anunț când mai sunt prin București.

Te pup dulce. Sănătate multă fara guvid iti doresc.

mulțumesc frumos și te mai aștept cu drag
Link spre comentariu
Vizitator anaisana
Reputație: 0

O fin : 150 lei

O ora.: 300 lei

 

Extra :

Anal : 80 lei

Fin oralä : 50 lei

Fin facialä : 50 lei 💓💓💓💓💓💓💓💓ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜Azi ma găsiți până la oră 03:00

Link spre comentariu
Vizitator anaisana
Reputație: 0

O fin : 150 lei

O ora.: 300 lei

 

Extra :

Anal : 80 lei

Fin oralä : 50 lei

Fin facialä : 50 lei 💓💓💓💓💓💓💓💓ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜Azi ma găsiți până la oră 03:00

post-331577-0-22135900-1596527813_thumb.jpg

post-331577-0-89514900-1596527889_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...