Sari la conținut

Gabriela blonda sexy reala 0735149283


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Aurica tata are dreptate domnisoara chiar era nevoie de adresa completa? Te simti mai bine? Am mai scris pe undeva,90%din fete au pe cineva cu ele:peste,iubit,sot,amant sau ce-o fi,importanta e sa se simta bine! Eu le-am vizitat pe amandoua fete si nu am nimic ce sa le reprosez,nici una nu exceleaza la ceva anume,cu toate astea au servicii mai mult decat decente,us bun simt si chiar arata bine blonda,nu e grasa deloc,putin chubby dar foarte simpatica!

eu am scris adresa sa nu mai ia si alcineva teapa ca mine . Ar trebui sa te bucuri ca daca am scrie toti nu sar mai ocupa fetele astea de tepe dar daca exista de astia ca tine de le tin apararea

este un sait unde fiecare asi spune parerea mie unul nu mio placut fiecare cu gustul lui

de unde forme la ia este mica si grasa de aia nu am ramas mie unul nu mio placut

miar place sa scriem toti la fel si atunci teparele nu ar mai vizita orasul

mercedesul nu era cind am urcat numai cind am coborat

  • Like 1
Link spre comentariu

💁‍♀️Servicii:

💜Sex normal DOAR protejat;
💙Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
💜Finalizare orală;
💜Finalizare corporală;
💙69;
💜Sex în diferite poziții;
💙French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
💜Masaj de relaxare;
💙Sex între sâni.

💁‍♀️Preț:
💜 150 finalizarea (25-30 minute) 
💙 250 ora (60 minute) 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salut şogori.

Hotărît să fac o vizită la blonda,programare prin mes,respectat,ajuns ma întîmpinat o blondină nu prea înăltuţă,fund bombat ,sîni măricei puţin lăsați,(nu ca cei din poze.)optat o fin.150,trecur la un ON,oarecum bine dar puțin pe repede înainte,notă7,NP poziţia caprei ,geme puţin prea fals,mişcări puţine din partea ei,notă -8, finalizat oral binişor,loc de mai bine ,oarecum ok,dar nu vă aşteptați la ceva wow,eu nu mai revin..,scuzați unele greşeli ,sunt nou pe forum,,cam asta ar fi povestea,,spro la mîndre...

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 16 minute, blonda_sexy28 a spus:

Bună dragule , îmi pare rău că nu am fost chiar pe placul așteptărilor tale, poate data viitoare v-a fii mai bine în caz ca vei vrea să mă revizitezi. Îmi pare rău că nu pot fii pe placul tuturor.

Nu îți reproşez nimica,este strict părerea mea,asta am simțit eu,fiecare e liber să-şi spună părerea,,este drept că nu poţi fi pe placul nimănui,dar tu poţi să-ți corectezi greşelile,şi să devi plăcută ,nu vreau să îți stirc reputația,eşti o femeie plăcută dar mai ai lucruri de pus la punct, unele lucruri,,,ori cum ai un + pentru că ai fost receptivă,,baftă poate o să mai trec pe la tine,şi sigur că va fi mai bine,,baftă blondino😉

Link spre comentariu
Acum 42 minute, Mitica79 a spus:

Am vizitat-o si eu nu am rămas mi so părut prea grasa 

Acum depinde de gustul fiecăruia 

Bună și ție dragul meu,  de când am ajuns în oraș acum cateva zile , nu mi sa întâmplat să îmi plece niciun domn, din contră au mai revenit la mine. Deci mai mult ca sigur mă confunzi. Zi frumoasă!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 minute, blonda_sexy28 a spus:

Bună și ție dragul meu,  de când am ajuns în oraș acum cateva zile , nu mi sa întâmplat să îmi plece niciun domn, din contră au mai revenit la mine. Deci mai mult ca sigur mă confunzi. Zi frumoasă!

Asa ai dreptate 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...