Sari la conținut

0752797017 a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
0752797017 Când deschizi un topic nou, pui și nr de telefon (legat, fără spatii sau puncte) ca să se indexeze și la search. Asa în caz ca are recenzii și apare din nou, o găsim după nr de tel (atât noi cât și alții de pe alte județe). Dacă alții din alt județ fac tot asa, și o fata vine prima data la noi, putem găsi informații despre ea, fără a aștepta să o testeze cineva de la noi. Ai măcar o idee cât de mica despre ce face în alte locuri. Merci și spor!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tazzmania
Reputație: 0

 

Da eu . Vreau sa iti spun ca este cea din poze si arata excelent si in realitate . 

 

Locatie : 10 

Igiena : 10 

Calitatea serviciilor : 10 

 

Astfel fara sa adaug prea multe bla-bla-uri , eu m-am simtit excelent si as mai merge si 1.000 oara :)) . P.s Nu are fite , vorbeste frumos , calm , e serviabila , isi respecta programarea cat si timpul ei , astfel mi se pare normal si de calitate fata . 

 

Spor si bafta ;) 

Link spre comentariu

Da eu . Vreau sa iti spun ca este cea din poze si arata excelent si in realitate . 

 

Locatie : 10 

Igiena : 10 

Calitatea serviciilor : 10 

 

Astfel fara sa adaug prea multe bla-bla-uri , eu m-am simtit excelent si as mai merge si 1.000 oara :)) . P.s Nu are fite , vorbeste frumos , calm , e serviabila , isi respecta programarea cat si timpul ei , astfel mi se pare normal si de calitate fata . 

 

Spor si bafta ;)

Si cu aspectul cum sta gen fata si per total?

Link spre comentariu
Vizitator tazzmania
Reputație: 0

Si cu aspectul cum sta gen fata si per total?

 

Arata bine la fata , nu e de etnie , este super fata . Se dedica si nu face fite . Respecti , esti respectat . ;) 

Link spre comentariu
Vizitator nelutu1985
Reputație: 0

Recenzie proaspata pentru Iulia (de fapt de ieri)


 


Contact usor prin telefon, a raspuns rapid, adresa a fost in zona Doamna Stanca, apartament frumos, singura in locatie.


Iulia e destul de inalta, o olteanca draguta si cu niste ochi verzi superbi.


Am povestit putin si am trecut la actiune, pe care nu o sa descriu in intregime, dar e important ca se implica si are ca scop satisfactia clientului.


 


Note:


Apartament: 9, ultimul etaj, vina mea ca nu am vazut liftul, patul larg si rezistent


OP: 9, bine executat, pacat ca nu face ON


NP: 10, se implica, accepta mai multe pozitii


Igiena: 10, a iesit proaspat de la dus, mirosea foarte bine


Cadou: 150 finalizare


 


 


Clar de revenit, zicea ca mai ramane pe la noi, chiar daca nu prea are clienti, sper ca recenzia sa o ajute.


Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ei bine, astăzi am ajuns și eu să o cunosc pe Iulia. Locația, doamna Stanca, blocurile cu 5 etaje. Apartamentul spațios, curat, baia cu prosop mare curat, gel de duș, etc.

Ajuns la locația menționată, am fost plăcut surprins de ochii ei mari și verzi. Nu pot garanta că e fata din poze dar ceea ce am văzut și simțit a fost o plăcere de nota 10.

Și dacă tot am ajuns la note...

Locație 10, locuri de parcare, nefiind în primul rând la strada principala.

Apartament 10, spațios, curat.

Prestație 10, fără să intru la detalii.

Iulia este o fata frumoasa, atitudine pro client, și asta trebuie menționat..., are un fund... durere!!!

Iulia, mulțumesc pt clipele frumoase de astăzi. Sper sa ne mai vedem până luni...

Link spre comentariu

Fiind prin Sibiu, cu ceva timp liber la dispoziție, contactat domnișoara... Răspuns, programat repede, ajuns la fața locului, ușor de găsit, pe Doamna Stanca. Poftit înăuntru de o domnișoară încântătoare, slim, cu fund bestial, blonda, întreținută, foarte frumoasă la față, singurul minus ar fi sânii foarte micuți, dar fundul, zic eu, compensează acest lucru...

Fata foarte vorbareata, sociabilă, dezinvolta, nimic de zis... 10 la atitudine.

Locație nouă, modernă, foarte curată, baie cu de toate, gel,prosop etc, însă are cadă de baie în loc de duș... De aici 9,5.

Igienă 10, nimic de zis, curată, epilata, întreținută.

OP - cum nu sunt fan, am încercat doar de înviorare pentru soldat. Nu notez.

NP 9,5. Se implică, te întreabă ce și cum vrei, a acceptat orice poziție, nu au fost comentarii. Fata are pretenția să-i spui ce doresti și face și ea același lucru. Dacă ceva nu-i în regulă, îți spune, dar într-un mod care nu deranjează, într-o atitudine de respect reciproc.

De revenit - as reveni dacă o mai întâlnesc... Poate ajunge pe la mine prin oraș...

De recomandat -da. Mergeți cu încredere. E frumoasă și ce trebuie. A zis că e mai prost cu clienții și nu știe cât mai stă, de aceea i-am zis să schimbe orașul... 😀 prin vecini pe aici...

150/tragere 250/oră.

Sper că vă este de folos... Pe Iulia o pup, vouă..

Ciocane ca al lui Thor!

Link spre comentariu
Vizitator tazzmania
Reputație: 0

V-am spus ca isi merita recenziile bune . Sper sa ajunga in top ! Nota 10 : servicii - atitudine - bun simt ! (Zici ca faci dragoste cu iubita :)) ) . 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Da, pozele sunt superbe,

Iulia, te rog sa nu pleci repede din Sibiu, trebuie sa ai putina rabdare cu noi, si ai sa vezi ca iti faci clentela fidela daca ai servicii ok si prestezi cu pasiune. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...