Sari la conținut

0752797017 a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Bună futăcioșilor.

După cum i-am promis Iuliei, am vizitat-o din nou.

Aceași prezență placută, se implică, propune poziții și face așa cum vrei tu.

In scurta vizită de astăzi am avut parte de plăcere și relaxare.

....și da, e fata din poze!!!!

Link spre comentariu

Vazand ca nu mai sta mult in Sibiu am zis sa merg si eu sa testez apele.

 

Locatie: 9 Apartamentul curat, aerisit, in baie am vazut un singur prosop dar nu am avut nevoie de dus.

Aspect: 10 Este exact ceva din poze corp slim, inalta, sani mici dar compenseaza cu posteriorul. Fata frumoasa este putin spus.

Atitudine: 7 Mi s-a parut putin timida, am facut cunostiinta apoi am mers in dormitor si dupa cateva vorbe am inceput actiunea. Acum nu stiu poate se mai deschide in vizitele urmatoare.

OP: 7  Fiind primul meu oral protejat s-a simtit oarecum bine dar nu a fost la fel. Incercat sa o termin la oral.

Igiena: 10 Igiena impecabila, nu am simtit niciun miros neplacut.

NP: 8  Inceput cu ea deasupra cu spatele, trecut in doggy style apoi misionar urmat de o variatie si uite asa parca a zburat timpul.

 

Per total a fost o experienta placuta dar cred ca se putea si mai bine. Te pup Iulia! :kiss2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vazand ca nu mai sta mult in Sibiu am zis sa merg si eu sa testez apele.

 

Locatie: 9 Apartamentul curat, aerisit, in baie am vazut un singur prosop dar nu am avut nevoie de dus.

Aspect: 10 Este exact ceva din poze corp slim, inalta, sani mici dar compenseaza cu posteriorul. Fata frumoasa este putin spus.

Atitudine: 7 Mi s-a parut putin timida, am facut cunostiinta apoi am mers in dormitor si dupa cateva vorbe am inceput actiunea. Acum nu stiu poate se mai deschide in vizitele urmatoare.

OP: 7 Fiind primul meu oral protejat s-a simtit oarecum bine dar nu a fost la fel. Incercat sa o termin la oral.

Igiena: 10 Igiena impecabila, nu am simtit niciun miros neplacut.

NP: 8 Inceput cu ea deasupra cu spatele, trecut in doggy style apoi misionar urmat de o variatie si uite asa parca a zburat timpul.

 

Per total a fost o experienta placuta dar cred ca se putea si mai bine. Te pup Iulia! :kiss2

Mulțumesc frumos ! 😘

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Ete na, am fugit de OP si tot la asa ceva am ajuns.... =))

 

Atras de pozele fetei am zis sa ii fac o vizita chit ca face totul protejat.

 

Intr-adevar fata arata destul de bine si in realitate dar parca a mai slabit fata de poze. Si la capitolul frumusete sta destul de bine mai ales ca seamana mult cu o fata care nu reusesc sa i-o pun de ceva timp =)) , va dati seama ce filme mi-am facut =))

 

Note + info:

 

GFE ....nu din pacate dar avem... Atitudine: 8 vorbareata, primitoare, se face placuta pe scurt.

Aspect: 9

OP: 8, slabut oralul dar au mers filmele din cap care m-au ajutat =)) , daca era oral neprotejat era altceva.

NP: 9 schimbat cateva pozitii, se implica, ii place, pacat ca scartaie patul.

 

Per total a fost o vizita ok, daca era ON in meniu era o vizita super reusita.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ete na, am fugit de OP si tot la asa ceva am ajuns.... =))

 

Atras de pozele fetei am zis sa ii fac o vizita chit ca face totul protejat.

 

Intr-adevar fata arata destul de bine si in realitate dar parca a mai slabit fata de poze. Si la capitolul frumusete sta destul de bine mai ales ca seamana mult cu o fata care nu reusesc sa i-o pun de ceva timp =)) , va dati seama ce filme mi-am facut =))

 

Note + info:

 

GFE ....nu din pacate dar avem... Atitudine: 8 vorbareata, primitoare, se face placuta pe scurt.

Aspect: 9

OP: 8, slabut oralul dar au mers filmele din cap care m-au ajutat =)) , daca era oral neprotejat era altceva.

NP: 9 schimbat cateva pozitii, se implica, ii place, pacat ca scartaie patul.

 

Per total a fost o vizita ok, daca era ON in meniu era o vizita super reusita.

Mulțumesc pentru recenzie. Te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...