Sari la conținut

0728086382 a fost cineva?


Postări Recomandate

Am fost eu la duduia respectiva. OP + NP 100

Oralul il face foarte slab, mecanic , suge doar varful penisului  si o freaca mai mult cu mana, iar pentru ON cere extra 50.

La NP nu am mai ajuns pentru ca la ce jalnic presta ON m-am enervat si am finalizat pe sani ei pentru ca in gurita nu ma lasat spunand ca nu presteaza asa ceva.

Per total fata e draguta, vorbeste frumos dar este foarte fitoasa, 150 roni aruncati pentru o jumatate de muie....

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost eu la duduia respectiva. OP + NP 100

Oralul il face foarte slab, mecanic , suge doar varful penisului  si o freaca mai mult cu mana, iar pentru ON cere extra 50.

La NP nu am mai ajuns pentru ca la ce jalnic presta ON m-am enervat si am finalizat pe sani ei pentru ca in gurita nu ma lasat spunand ca nu presteaza asa ceva.

Per total fata e draguta, vorbeste frumos dar este foarte fitoasa, 150 roni aruncati pentru o jumatate de muie....

Am fost și eu la această duduie; total neserioasă, la telefon mi-a spus că e 100 finalizarea, cu 200 ora; am făcut programare, am ajuns la ora stabilită, am sunat să anunț sosirea, mi-a cerut să mai aștept 10-15 munute, apoi m-a sunat, am ajuns în locație, mi-a deschis o tipă drăguță, dar fițoasă, nervoasă, mi-a spus că e 150 finalizarea, cu 250 ora; am făcut stânga-mprejur și nu mă mai întorc vreodată.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:tei
  • Oras:tei

pestele ei isi face reclama de promovare , la cata monstrul de mataranga are , "nebunu ..." si nustiu mai cum , ala caree a uploadat videoul pe xvideos , ca sa mai atraga si alte victime care vor ca "prietenul lor " , guvidele , de barem , macar , sa fie bine dotat . Daca tot le ia banii pentru protectie sa le dea si cardan calumea .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...